O RUGAMINTE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mans

Stie Tot
Discutie de ieri:
-Salut,S!Sunt tavi!
-Da,sefule!Zi-mi,cu ce te ajut azi?Vrei sa iti omologhez vreun bot,ceva!
-Nu,ca il am pe ala de la Excelent si merge bine!
-Atunci,cu ce te ajut?
-Uite care-i treaba...Vine recalcularea si eu cu ai mei nu ne-am facut nici macar insulele de minuni!Ma poti ajuta cumva?
-Nasol.Stai sa ma uit un pic...Mama,da stati rau tare!
-Da,amigo,daca incep minunile acum ne-o luam sigur!Hai fa si tu ceva!
-Stai asa!Cred ca am gasit solutia!Nu mai fac recalcularea,da-o dracu,sa crape Invictusii,ca si-asa nu baga destul gold....
-Pai asta ziceam si eu.La eventu trecut ne-au batut fara gold,ca am fost noi prea palete ca sa stim sa il castigam.Dar la asta...promit ca iti schimbi iar masina,iti iei ultimul S-klasse cu banii pe care ii bagam eu cu baietii aici.Numa fa ceva!
-Ok,lasa ca daca vin tichete ii aburesc ca recalcularea se face la ora 1 si apoi le inchid tichetele direct!Ce atata corectitudine,dom'le,eu fac regulile!Dar sa va tineti de cuvant cu goldul ala!
-Ok,te pup jos!
-Si eu!
 

DeletedUser6507

Guest
Discutie de ieri:
-Salut,S!Sunt tavi!
-Da,sefule!Zi-mi,cu ce te ajut azi?Vrei sa iti omologhez vreun bot,ceva!
-Nu,ca il am pe ala de la Excelent si merge bine!
-Atunci,cu ce te ajut?
-Uite care-i treaba...Vine recalcularea si eu cu ai mei nu ne-am facut nici macar insulele de minuni!Ma poti ajuta cumva?
-Nasol.Stai sa ma uit un pic...Mama,da stati rau tare!
-Da,amigo,daca incep minunile acum ne-o luam sigur!Hai fa si tu ceva!
-Stai asa!Cred ca am gasit solutia!Nu mai fac recalcularea,da-o dracu,sa crape Invictusii,ca si-asa nu baga destul gold....
-Pai asta ziceam si eu.La eventu trecut ne-au batut fara gold,ca am fost noi prea palete ca sa stim sa il castigam.Dar la asta...promit ca iti schimbi iar masina,iti iei ultimul S-klasse cu banii pe care ii bagam eu cu baietii aici.Numa fa ceva!
-Ok,lasa ca daca vin tichete ii aburesc ca recalcularea se face la ora 1 si apoi le inchid tichetele direct!Ce atata corectitudine,dom'le,eu fac regulile!Dar sa va tineti de cuvant cu goldul ala!
-Ok,te pup jos!
-Si eu!
nu se mai recalculeaza;))?
 

soko1

Membru Nou
Nu. Dintr o data nu se mai face recalcularea :)). Au bagat bani unde trebuie baietii si nu se mai face.
Aseara cand au facut ticket colegii le-a raspuns ca la ora 1 se face recalcularea si s-a facut ora 16:33 si tot nu s-a mai recalculat, acum la un alt ticket le-a zis ca in seara asta la 1:)))). Ce sa mai, traim in Romania si bataia de joc e la ea acasa...
Au ajuns o rusine pentru jocul asta cu tot goldul lor de l baga fara numar sa amane minunile prin combinatii fiindca nu sunt ei pregatiti:)).
P.S. sa nu uite sa le dea voie si la cateva accelerari extra cand incep minunile sa fie pachetul complet, eventual si o scadere a timpului negustorilor pana la minuni :))) sa fie treaba buna pana la capat macar.
Mi s-a luat de bataia asta de joc... poate le facem o surpriza si dam stergere sa ramana singurii pe lume poate asa au timp si ei sa se pregateasca pentru minuni :))))). Dezamagitoare aceasta lume....
 

saca 24

Stie Tot
Sunt atatea jocuri mult mai relaxante decat ce a ajuns grepolisul in ziua de azi. ;) De ce va mai complaceti in situatia asta? :)))
 
Tu2021-03-01 23:04:21
De ce nu a mai scazut scorul tinta?? nu s-a atins scorul tinta,asa era normal
Grepolis - Suport Clienți2021-03-01 23:06:03
Bună Legendaru1993,

după 1 noaptea se face reactualizarea

Stil
Echipa Grepolis
www.grepolis.ro
Tu2021-03-02 07:03:38
Buna dimineata,dupa cum arata se pare ca sunt 120 de zile,nu e frumos din partea dumneavoastra sa scimbati regulile jocului,am donat si eu destul pentru acest joc si niciodata nu mi-a parut rau,dar acum mi-ati provocat scarba...o sa ma informez si o sa fac plangere unde se poate...nu va da nimeni nici un drept sa va bateti joc de banii nostri investiti in acest joc.

PS: daca aveti idei unde pot face plangere va rog sa spuneti,eu optez pentru OPC dar nu stiu daca sunt capabii pe online
 
Cum ma voi ati avut pragul atins si a prelungit perioada?
au trecut cele 6 luni...punctajul era 215 mil / din 250 mil necesare.....scrie clar ca se scade daca nu se implinesc cele 250 si ce sa vezi surpiza nu au scazut de loc:))) baietii veseli nu sunt pregatiti de minuni si mai mult ca sigur o luau pe cocoasa daca se intra aseara.


"
Nu s-a ajuns încă în epoca Minunilor Lumii








temple_of_artemis_at_ephesus_small.jpg


Dacă scorul țintă nu este atins în primele șase luni ale deschiderii lumii, acesta va fi recalculat pentru a se potrivi mai bine dimensiunii lumii. Cele 50 de alianțe dispun de alte patru luni pentru a atinge noua țintă. După acest timp, dacă obiectivul nu este încă atins, scorul va fi din nou recalculat. Acest lucru va apărea în fiecare lună după aceea până când scorul vizat este accesibil. Fiecare recalculare va duce la scăderea scorului țintă la jumătate din diferența dintre scorul țintă curent și suma celor 50 de alianțe.
Puncte necesare pentru intrarea în epoca Minunilor Lumii

210.57 mil. / 250 mil.
Un nou scor țintă va fi calculat automat pe baza punctelor totale ale celor 50 de alianțe de top. Acest lucru se întâmplă numai dacă ținta curentă nu este atinsă la marca celor 6 luni.

Zile rămase până la calcularea unei noi ținte:
120 de zile

Odată ce sunt atinse cerințele pentru Minunile Lumii, va exista o perioadă de 24 de ore înainte de începerea era Minunilor Lumii.
 
Ultima editare:

slash26ro

Membru
Nu ma mai stresez,stiu ca v-ati facut cartile cu adminii....asa poate mai terminati si voi un server pe Ro si nu mai fugiti ca centuristele pe extern:))
refaceti calculele si o sa vedeti ca nu aveti dreptate; cat despre centuriste, limbajul tau e mai aproape de al lor...avem si noi ceva soferi de TIR...daca vrei, va fac cunostinta, pote iti mai recuperezi din banii "investiti" in joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus