Nu ma pot loga

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
puyutzu: vad ca acum este ok "logarea"
este ceva ce ar trebui sa ne spui ...sau problema a fost strict particulara...?

daca puyutzu nu mai are de adaugat nimic ar trebui ca topicul sa fie inchis.
 

DeletedUser

Guest
puyutzu: vad ca acum este ok "logarea"
este ceva ce ar trebui sa ne spui ...sau problema a fost strict particulara...?

daca puyutzu nu mai are de adaugat nimic ar trebui ca topicul sa fie inchis.

Din cate am inteles, problema ta, Puyutzu, nu poate fi rezolvata de catre adminii romani, ea fiind o problema destul de ciudata si extrem de rara a jocului. Speram si noi ca dezvoltatorii jocului sa gaseasca o rezolvarea cat mai rapida, insa nu putem garanta nimic.


:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

LE: Pentru cei ce nu au inteles.. Problema a fost particulara.. Ce ar mai putea sa spuna puyutzy in afara ca nu i-a mers si acum ii merge?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

LE: Pentru cei ce nu au inteles.. Problema a fost particulara.. Ce ar mai putea sa spuna puyutzy in afara ca nu i-a mers si acum ii merge?

La ce te referi prin particulara ? Poate sa ne apara si noua ? Ce vom face in acel caz ?
 

DeletedUser

Guest
Simplu.. Trimiteti tichet catre sistemul de suport. Din moment ce i s-a rezolvat problema si are acces la cont, inseamna ca ori nu mai e posibil ca ea sa se repete.. Ori exista o rezolvare rapida pe care adminii o pot aplica. :)
 

DeletedUser

Guest
nu ma pot loga lume gamma

Am incercat sa intru si in lumea gamma de pe 20.04 seara si nu reusesc pana in prezent.eu joc atat in alfa cat si in beta si pot sa intru in aceste lumi. nu inteleg de ce nu pot sa intru in lumea gamma pe ecran aparand acest mesaj ''A apărut o eroare internă. Încercaţi din nou mai târziu.'' dar numarul de jucatori inscrisi se mareste continu.As dori un raspuns. va multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Am incercat sa intru si in lumea gamma de pe 20.04 seara si nu reusesc pana in prezent.eu joc atat in alfa cat si in beta si pot sa intru in aceste lumi. nu inteleg de ce nu pot sa intru in lumea gamma pe ecran aparand acest mesaj ''A apărut o eroare internă. Încercaţi din nou mai târziu.'' dar numarul de jucatori inscrisi se mareste continu.As dori un raspuns. va multumesc.

Depune un ticket.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus