Nu ma pot loga

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Momentan operăm actualizarea Grepolis la o nouă versiune, motiv pentru care conectarea este dezactivată temporar. Încercaţi din nou mai târziu
Imi arata asta de vreo ora - 2.
 

DeletedUser

Guest
Momentan operăm actualizarea Grepolis la o nouă versiune, motiv pentru care conectarea este dezactivată temporar. Încercaţi din nou mai târziu
Imi arata asta de vreo ora - 2.

Asa si?Ce nu iti e clar?

Se face un update si logarea este imposibila.
 

Nihilius

Membru activ
Alin. are dreptate. Momentan se face un update la acest joc si prin urmare nu va puteti conecta. Va rugam sa aveti rabdare pana se termina.
 

DeletedUser

Guest
Adica ...

.. daca nu ma pot loga inseamna ca nu ma pot loga ? :D
 

DeletedUser

Guest
Logarea este acum posibila.Cred ca se poate inchide acest thread.

LE:Am scris in acelasi timp cu Nihilius
 

DeletedUser

Guest
Momentan operăm actualizarea Grepolis la o nouă versiune, motiv pentru care conectarea este dezactivată temporar. Încercaţi din nou mai târziu
Imi arata asta de vreo ora - 2.

1. Interventiile de acest gen ar trebui anuntate din timp
2. In cazul unor interventii este de datoria adminilor sa faca o estimare a duaratei
 

DeletedUser

Guest
nu sunt rau doar ca lucrez, intamplator, intr-un domeniu asemnator si cam asa se pune problema
 

DeletedUser

Guest
1. Interventiile de acest gen ar trebui anuntate din timp
2. In cazul unor interventii este de datoria adminilor sa faca o estimare a duaratei

Desigur ca interventiile care nu sunt facute in regim de urgenta sunt anuntate din timp. Exista si unele situatii in care apare o eroare majora sau ceva nu merge bine si atunci trebuie reparat. O estimare a duratei nu se poate face in toate cazurile deoarece nu se stie intotdeauna complexitatea interventiei.

Ne cerem scuze pentru neplacerile create.
 

DeletedUser

Guest
Nu reusesc sa ma mai loghez de pe telefon. Am un NOKIA N95 8Gb si folosesc MiniOpera 4.2. De ieri dimineata nu mai reusesc sa ma conectez la lumea Alfa, pina acolo totul merge ok, cand ii dau sa intre in Alfa se blocheaza si zice ceva de o eroare de server! :(
 

Stil

Community Manager
1. Interventiile de acest gen ar trebui anuntate din timp
2. In cazul unor interventii este de datoria adminilor sa faca o estimare a duaratei

Îmi pare rău, dar interveniția de ieri a survenit în urma unui bug critic care ar fi adus alte probleme dacă nu opream la timp Lumea Alpha.
Acest gen de probleme nu le putem prevede pentru a le anunța.
 

DeletedUser

Guest
am incercat sa-mi schimb parola....cred ca am reusit(asa mi-a aparut pe pagina aia) dar acum nu ma pot loga...imi apare urmatorul mesaj:
A apărut o eroare internă. Încercaţi din nou mai târziu.
ceva sugestii?
 

DeletedUser

Guest
am incercat sa-mi schimb parola....cred ca am reusit(asa mi-a aparut pe pagina aia) dar acum nu ma pot loga...imi apare urmatorul mesaj:
A apărut o eroare internă. Încercaţi din nou mai târziu.
ceva sugestii?
Scrie clar, incearca mai tirziu.O fi vreo eroare de moment.
 

DeletedUser

Guest
Nici eu nu ma pot loga!!!

Am o problema de logare. Fiind singura lume, mi-am facut cont pe lumea alpha. Acum de o zi nu ma pot loga. Introduc username-ul si parola si imi apare...

Selectaţi lumea în care doriţi să jucaţi.
Lume Întemeiată la Număr de jucători Descriere


... si nici o lume.
 

DeletedUser

Guest
mi sa intamplat si mie de cateva ori...dai reload si dupa poti(mie mi-a mers...)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus