Nu ma pot loga

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salutare! De la ora 14 nu mai pot sa intru in joc!!!:mad:
Ma loghez, intru in meniul in care imi aleg lumea, apas pe alpha ca de obicei si apoi nu se mai incarca nimic, ramane blank screen.:eek:
Va rog sa ma ajutati cu aceasta problema cat mai urgent.
Va multumesc!

Incearca sa-ti golesti te rog cache-ul si sa stergi cookies-urile browser-ului. :)
 

DeletedUser

Guest
nu are legatura cu asta, un prieten s-a logat si a mers la el, de pe acelasi calculator...

si aveti trecuta impartirea legaturii de internet?


intamplator poate avea legatura....
pe acelasi calc un user se poate loga iar altul nu...deci goleste cash...sterge cookie
 

DeletedUser

Guest
si aveti trecuta impartirea legaturii de internet?


intamplator poate avea legatura....
pe acelasi calc un user se poate loga iar altul nu...deci goleste cash...sterge cookie

cand intru de la serviciu e normal sa iesim in afara pe acelasi IP... :( sa fie oare din cauza asta? Acum cum rezolv problema?
 

DeletedUser

Guest
:( multam mult
acum sa vedem cat de repede se misca suportul...:confused:
 

DeletedUser

Guest
in continuare nu-mi pot accesa contul, au trecut mai bine de 29 de ore... chiar nu poate face nimeni nimic???
 

DeletedUser

Guest
Depune ticket , si pana ti se raspunde incearca sa intri cu Opera.

Nu merge nici cu Opera, iar ticket am deschis inca de atunci, dar nu s-a remediat nimic!!!


Eram pe locul 60 acu 2 zile, acum cine stie unde am ajuns...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
raspuns

Macar ai acordul lui Stil sa postezi dialogul vostru? Regulamentul spune:
2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban.
Pina ti se rezolva problem asteapta si tu ceva timp, mai joaca si altceva, mai iesi afara, cu prietenii, sau la o simpla plimbarica.
 

DeletedUser

Guest
Macar ai acordul lui Stil sa postezi dialogul vostru? Regulamentul spune:

Pina ti se rezolva problem asteapta si tu ceva timp, mai joaca si altceva, mai iesi afara, cu prietenii, sau la o simpla plimbarica.

multumesc pt vigilenta, cat despre sfat, stai linistit ca nu dau refresh din 5 in 5 min sa vad daca s-a remediat (de marti de la 14 pana acum).
Incearca numai sa te pui in locul meu, te implici sa joci sa ajungi in top si sa te dezvolti ca dupa aceea dintr-o data sa nu mai poti face nimic...
 

DeletedUser

Guest
@ puyutzu , nu trebuie sa postezi dialogul , dar fara nici o ideea despre ce ti-a raspuns nu prea are cine sa te ajute pe forum.
Sunt mai multe modalitati de a putea sa refaci legatura, dar nu stiu daca e cazul tau sa le aplici.
 

DeletedUser

Guest
multumesc pt vigilenta, cat despre sfat, stai linistit ca nu dau refresh din 5 in 5 min sa vad daca s-a remediat (de marti de la 14 pana acum).
Incearca numai sa te pui in locul meu, te implici sa joci sa ajungi in top si sa te dezvolti ca dupa aceea dintr-o data sa nu mai poti face nimic...

Din cate am inteles, problema ta, Puyutzu, nu poate fi rezolvata de catre adminii romani, ea fiind o problema destul de ciudata si extrem de rara a jocului. Speram si noi ca dezvoltatorii jocului sa gaseasca o rezolvarea cat mai rapida, insa nu putem garanta nimic.

Ne pare extrem de rau pentru inconvenienta creata si te sfatuiesc ca, daca ai ceva de adaugat, sa continui discutia prin sistemul de suport, pentru a discuta direct cu adminii.



Pe ceilalti am sa va rog ca pe viitor sa va abtineti doar la a da idei si sfaturi despre cauza problemei, evitand sfaturile in viata personala (de ex: "Pina ti se rezolva problem asteapta si tu ceva timp, mai joaca si altceva, mai iesi afara, cu prietenii, sau la o simpla plimbarica. "). Daca omul are o problema are si dreptul de a ne comunica si comenta pe baza ei atata timp cat mentine un limbaj civilizat (cum a facut-o pana acum puyutzu).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus