Nelamurire regulament:

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5696

Guest
Buna

va rog sa imi deblocati contul pe lumea eta recunosc ca am gresit ,,am accesat mai multe conturi de pe acelasi calculator// accept orice pedeapsa am trimis deja 5 tichete dar nu am primit un raspuns concret va multumrsc
 

DeletedUser

Guest
Ok.. In primul rand.. Nu va fi nici o modificare scrisa in regulament. Acolo nu se vorbeste de modul in care adminii verifica si pedepsesc. Exista doar un paragraf scris la modul general.

In al doilea rand, in urma acestor discutii s-a decis ca pentru evitarea tuturor neplacerilor, pe viitor banarile pe perioada vacantei sa nu se mai faca pe atacabil. Astfel, in cazurile in care un jucator trebuie sa fie pedepsit prin aceasta metoda, jucatorul isi va incepe pedeapsa dupa ce revine din vacanta. Un cont este considerat ca fiind in vacanta doar din momentul in care a intrat efectiv in modul de vacanta (dupa cele 48 de ore de la activarea lui).

Aceasta regula interna nu se aplica retroactiv.

Ce pot spune,
Multumesc,si ma bucur ca reusim impreuna sa ne aducem aportul la imbunatatirea si clarificarea unor aspecte putin neclare in privinta regulamentului...
 

DeletedUser

Guest
Cu mulțumiri pentru modul civilizat și argumentat în care s-a purtat discuția și în speranța că cei care au ridicat problema sunt satisfăcuți de felul în care s-a găsit o rezolvare la cele sesizate,

Topic closed.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus