Mesaje Amuzante lumea Gamma

DeletedUser

Guest
R5m.jpg
 

DeletedUser

Guest
eu pariez pe triplex141....e belea tipul.:D:D daca vrei sa intri in istorie te dai la ala de pe primul loc nu la cei din mijlocul clasamentului.
 

DeletedUser2506

Guest
:))

O alianta de mare angajament. Nume motivant au, ironie subtire este, obiectiv bine stabilit s-a gasit, mai lipsesc doritorii, dar daca e cineva binevoitor sa il anunte pe triplex141, apar si astia.
Le lipseste un slogan sangeros. Eu propun "Sa-l ciuruim pe Clown! Doar pentru cei cu simtul umorului"
 

DeletedUser

Guest
domnu.zamfira 16.06.2010 22:28

Omu cu fulgerul,asta ma fulgera nonstop,cum are favoruri de fulger cum ma baga in seama:D

zZed pe 09.06.2010 la ora 15:39
ba ma ataci sau nu. te rog plz. vreau sa ma cuceresti
zZed pe 08.06.2010 la ora 23:17
ca mi s-a nazarit mie. te oftici?
domnu.zamfira pe 08.06.2010 la ora 20:57
de ce?
zZed pe 08.06.2010 la ora 20:54
Sa-ti trag al mui ba jegosule. ma cac pa tine
 

DeletedUser2506

Guest
laur

domnu zamfira, am vazut ca laur a aparut pe forum. istoria aliantei sale a fost deconspirata. au aparut si reactii?
 

DeletedUser2506

Guest
laur

nu a postat nicaieri, dar contul lui face vizite.
 

DeletedUser2506

Guest
...

pai si eu sunt nepriceputa tare. dar l-am vazut pe pagina lui the clown la vizitatori.
 

DeletedUser

Guest
dan capitanescu astăzi la ora 15:31
Vreau sa devenim aliatii vostri, The Black Pearl 45! Esti de acord?

bai Clown ce ati facut acolo?ati destramat academia IMPERIVM ROMANVM WING care s-au transformat in VERTICALITATE si care vor sa devina THE BLACK PEARL 45....of of ....
 

DeletedUser

Guest
Pai s-au rugat de noi mult timp pana au devenit Wing. Mesajul ala trimis voua a fost cel mai bun lucru, am avut suficiente argumente ca sa rupem orice fel de tratat cu ei.

Dan asta e foarte tare, are impresia ca daca isi schimba numele o sa uit brusc de el :)
 

DeletedUser

Guest
pffffuuu

domnu.zamfira pe 07.07.2010 la ora 23:35
Nu are ce sa se mai schimbe,in loc sa mai semnam tratate cu alte aliante dorim mai degraba sa le luam satele.
Bafta si spor la cucerit in continuare!
dan capitanescu pe 07.07.2010 la ora 23:33
In regula, daca se schimba ceva pentru voi sa ma anunti.
Joc placut!
domnu.zamfira pe 07.07.2010 la ora 23:31
nici pna
dan capitanescu pe 07.07.2010 la ora 23:31
Nici PNA?
domnu.zamfira pe 07.07.2010 la ora 23:30
Numai incheem tratate cu nici o alianta,imi pare rau.
dan capitanescu pe 07.07.2010 la ora 22:57
Vrem sa incheiem un pact de aliere sau un PNA cu voi, sunte-ti de acord?
 

DeletedUser

Guest
Postez aici o discutie intre unul din academie si colegul meu gheorghe,ca sa vedeti ce lucruri traznite spun copii,daca sunt lasati nesupravegheati...flower power ;)



boy-halo astăzi la ora 17:09
ok



bolborici gheorghe astăzi la ora 13:24
nu acum , mai joc cateva zile , dar o sa trebuiasca sati iau si tie orasu ca sa iti dau contu cu orasu tau cu tot



boy-halo astăzi la ora 13:21
imi dai cont
esti cel mai tare



bolborici gheorghe astăzi la ora 12:49
ok



boy-halo astăzi la ora 12:33
o intrebare tu la 40 de ani joci jocuri
si daca vrei sa te lasi imi dai mie cont te rog chiar si acuma poti sa mil dai eu nu sunt dinala botos accept DA sau NU



boy-halo astăzi la ora 12:19
uau



bolborici gheorghe astăzi la ora 12:06
dupa cum vezi da




boy-halo astăzi la ora 11:48
40 ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
eu 10
da aicia joaca si oameni mari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



bolborici gheorghe astăzi la ora 11:44
uitatate la profil



boy-halo astăzi la ora 11:29
cati ani ai???????????



boy-halo astăzi la ora 08:24
ok



bolborici gheorghe pe 07.07.2010 la ora 23:55
asa o sa fac



boy-halo pe 07.07.2010 la ora 23:54
am o ideie



ce ziceti vreti sa facem o familie gigantica mie mia venit o ideie toate alianteele de topsa ne aliem si academy si juniori in felul urmator familile adica toata familia


the blak perl
imperiuv romanv
jusd.do.it
the lords of eternyti
-ET-
DOGS OF WAR
LD
CAVALERY TEMPLIR
heaven-wing



si cam atat sper sa mearga sa ma anunti si mai cautati si voi famili bune da sper sa mearga daca merge imi spui
 

DeletedUser

Guest
nu o fi invatat inca sa citeasca numele vostru mai....latina face abia prin clasele VII-VIII....eu parca atunci am facut....sau sa fi fost a IX-a?nu mai tin minte....a trecut prea mult de atunci. :))))))))))


dar lasa ca pe voi va cazeaza la nefamilisti....va luati polisurile sociale....
 

DeletedUser

Guest
Primul, primit de mine:
and7va.jpg

iar asta de un coleg:
X astăzi la ora 20:00
mai omule nici u nu stii sa intrebi inainte sa ataci???este a treia oara cand din cauza voastra nu reusesc sa iau orasul
deci, nu uitati !! intrebati inainte sa atacati :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai eu asa fac,dar nu stiu de ce nu raspund fermele:))ca sunt on
 

DeletedUser

Guest
eee, pai asta nu e ferma , e un fel de aliat , care vrea sa cucereasca un oras de vreo 2500 puncte, si a pierdut cica vreo 3 nave de col pana acuma, si ne da mesaj in fiecare zi altuia , ca are nava de colonizare acolo, si facem cu randu la puncte de batalie :))
 
Sus