Mesaje Amuzante lumea Gamma

DeletedUser2506

Guest
:|

vad ca ai fost profund impresionat de alianta bautura si manele si vrei sa reeditezi succesul . cam tarziu, nu esti original. iar radetot nu isi alegea victimele, victimele veneau la el.
personal, consider atitudinea "luati resurse de la mine ca imi crapa depozitel" ca fiind una ...hai sa spunem "infatuata", desi nu e cel mai bun termen, insa alternativa ar jigni mai puternic.
sa iti bati joc de un copil de 14 ani nu mi se pare o mare dovada de maturitate asa cum ma astept de la tine, mai ales ca spui ca esti "domnul" zamfira
 

DeletedUser

Guest
vad ca ai fost profund impresionat de alianta bautura si manele si vrei sa reeditezi succesul . cam tarziu, nu esti original. iar radetot nu isi alegea victimele, victimele veneau la el.
personal, consider atitudinea "luati resurse de la mine ca imi crapa depozitel" ca fiind una ...hai sa spunem "infatuata", desi nu e cel mai bun termen, insa alternativa ar jigni mai puternic.
sa iti bati joc de un copil de 14 ani nu mi se pare o mare dovada de maturitate asa cum ma astept de la tine, mai ales ca spui ca esti "domnul" zamfira

Crezi ca si-a batut joc de el?Dupa ce ca il invata sa joace si il ajuta cu resurse.La alianta lor probabil va scrie ca sunt academia aliantei lui zamfira,sa vad eu cam ce aliante ii vor ataca.
 

DeletedUser

Guest
nu e trist se distreaza si el...

ps.domnule zamfira nu uita sami faci loc in alianta:))

Nu te-am uitat maine iti trimit invitatia.

Crezi ca si-a batut joc de el?Dupa ce ca il invata sa joace si il ajuta cu resurse.La alianta lor probabil va scrie ca sunt academia aliantei lui zamfira,sa vad eu cam ce aliante ii vor ataca.
Ma gandesc daca am timp de el sa stau sa-l initiez in arta grepolisului,sau decat sa-l premiez si sa-l las sa se descurce:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Episodul 3 Academia prinde contur :))

laurrobert astăzi la ora 10:38
ce mai faci ??
laurrobert astăzi la ora 10:39
am vazut ca imi trm niste lemne numa ca allea le am max dar imi treb argit :(
domnu.zamfira astăzi la ora 11:51
o sa-ti trimit cate 5.ooo de resurse pentru fiecare jucator recrutat in academie
laurrobert astăzi la ora 11:53
auzi spunei la extazy18 ca sunt academia voastra ca nu crede
laurrobert astăzi la ora 11:57
poi da dar nu credea el no ce sai faci :)))
laurrobert astăzi la ora 11:59
UPSS!! 8 SI 4140 INCAPE :)) CA NU PRE LAM CRESCUT CA ACUM MAI INAINTE MIAM FAK PORTU :))))
laurrobert astăzi la ora 13:34
neam aliat cu bautura si manele si extazy18 nu shiu ce o facut de vin o gramada o ziss ne desscurcam nuu lam pus sa faka forumu alianteii
domnu.zamfira astăzi la ora 13:40
este perfect mai bine de atat nu se putea sa ramaneti aliati cu ei
laurrobert astăzi la ora 13:42
IEESSTE VEZI CA ITI TRM UN MESAJ UNU CA SA VADA DACA MERITA SA FIE IN ALIANTA CU NOI
laurrobert astăzi la ora 14:29
auzi ii ppozi sa imi faci o vraja ca sa imi creasca resursele??
domnu.zamfira astăzi la ora 14:31
ti-am trimis si vraja ptr resurse mai multe
laurrobert astăzi la ora 14:32
mersi mult !!!
domnu.zamfira astăzi la ora 14:32
i-a si trupe sa ai
laurrobert astăzi la ora 14:34
auzi o zis extazy18 daca poti sai faceti vraja aia
domnu.zamfira astăzi la ora 15:13
numai am favoruri


S-au inmultit baietii a intrat un tip Savu care are chiar doua sate:D , s-a pus pe treaba laur asta:D alianta lui are deja 6 membrii:D
 

DeletedUser

Guest
:))))))))))))))
no comment ca data trecuta mi-am luat o tapa de 5 pct .mai bine citesc si ma amuz.
 

DeletedUser

Guest
t242ikhlj0av5vwfgn2nk6f1rxevtt3d.png
 

DeletedUser

Guest

Ai cuvantul meu daca stiu cine te-a invitat,am bagat mod de vacanta de doua zile pe peste o ora plec pe si eu in vacanta(luni sunt pe val iar).Sunt tare curios cine te-a invitat ca drept de invitatie au toti membii(ca doar am ajuns la refuz),te anunt cand ma reintorc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
icon_08.png


Nu prea conteaza. Mi s-a parut amuzant asa ca am pus-o aici. Vacanta placuta.
 

DeletedUser

Guest
Clown....poate JUST sunt in campania de recrutari acum si iti fac vreo propunere de nerefuzat....domnu.zamfira ar trebui sa vada cu 2 click-uri cine te-a invitat....in centralizatorul aliantei apare clar cine pe cine a invitat, iar daca invitatia nu a fost inca acceptata ea se vede la invitatii si spune si cine a facut acea invitatie....poate a dat vreunul din greseala pe invite in loc de casuta de mesaj. :p

si ca sa fiu on topic postez si eu o discutie cu prietenul celor din top laurrobert :


laurrobert pe 01.07.2010 la ora 00:36
nu vrei sa fim prieteni te rog frumos??:(

unicool pe 01.07.2010 la ora 10:18
adica?

laurrobert pe 01.07.2010 la ora 12:35
adika sa mai vb sa facem sckimb de informatii sa ne ajutam reciproc etc....

unicool pe 01.07.2010 la ora 12:37
aha...ok.nici o problema.orice nelamurire sau intrebare ai iti voi raspunde cu placere.spor la joc!

astept cu nerabdare informatiile din partea lui.

si mai una scurta si la obiect cu unul dintre preferatii mei.il atac de cateva saptamani si intr-un final isi face curaj si-mi da mesaj :


zulu6927 pe 29.06.2010 la ora 09:31
tu esti prost sau te faci?

unicool pe 29.06.2010 la ora 10:07
de ce intrebi?

unicool pe 01.07.2010 la ora 12:34
apropo....transmite-le sincere pareri de rau parintilor tai care s-au chinuit degeaba sa-ti ofere o educatie(sau inca se chinuie sa te educe).ei nu au nici o vina in faptul ca fiului lor i-au murit neuronii la nastere.

zulu6927 pe 02.07.2010 la ora 18:36
k, am sa le transmit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dan capitanescu astăzi la ora 13:56
Am tot respectul pentru tine ca esti un membru activ.

Te invit in alainta Imperivm Romanvm deoarece avem peste 500 de orase pe aceasta mare si suntem lideri.

Grepolis spune ca daca ai fost cucerit, poti incepe de la inceput dar sa tii cont de greselile facute anterior.
Principala greseala atunci cand suntem cuceriti este faptul ca nu ne aliem cu cei mai puternci de langa orasele noastre.

Eu te invit acum, pentru ca daca te vei refugia atunci cand vei primi un atac, membrii aliantei nu te vor mai accepta.


tare amuzanta faza...Clown...macar concepeti ceva original daca tot incercati sa recrutati mebrii altor aliante....nu fiti seci ca nu va sta bine.daca ai putea vedea si forumul aliantei mele...ai fi tare amuzat...poate mai amuzat decat de invitatia primita de la JUST DO IT.

P.S : acel mesaj a fost primit de mai multi membri ai aliantei mele....acelasi mesaj...
:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Clown....poate JUST sunt in campania de recrutari acum si iti fac vreo propunere de nerefuzat....domnu.zamfira ar trebui sa vada cu 2 click-uri cine te-a invitat....in centralizatorul aliantei apare clar cine pe cine a invitat, iar daca invitatia nu a fost inca acceptata ea se vede la invitatii si spune si cine a facut acea invitatie....poate a dat vreunul din greseala pe invite in loc de casuta de mesaj. :p

si ca sa fiu on topic postez si eu o discutie cu prietenul celor din top laurrobert :


laurrobert pe 01.07.2010 la ora 00:36
nu vrei sa fim prieteni te rog frumos??:(

unicool pe 01.07.2010 la ora 10:18
adica?

laurrobert pe 01.07.2010 la ora 12:35
adika sa mai vb sa facem sckimb de informatii sa ne ajutam reciproc etc....

unicool pe 01.07.2010 la ora 12:37
aha...ok.nici o problema.orice nelamurire sau intrebare ai iti voi raspunde cu placere.spor la joc!

astept cu nerabdare informatiile din partea lui.

si mai una scurta si la obiect cu unul dintre preferatii mei.il atac de cateva saptamani si intr-un final isi face curaj si-mi da mesaj :


zulu6927 pe 29.06.2010 la ora 09:31
tu esti prost sau te faci?

unicool pe 29.06.2010 la ora 10:07
de ce intrebi?

unicool pe 01.07.2010 la ora 12:34
apropo....transmite-le sincere pareri de rau parintilor tai care s-au chinuit degeaba sa-ti ofere o educatie(sau inca se chinuie sa te educe).ei nu au nici o vina in faptul ca fiului lor i-au murit neuronii la nastere.

zulu6927 pe 02.07.2010 la ora 18:36
k, am sa le transmit

Unicool pai cat sa te mai suporte si el,hai o saptamana,hai doua dar pana cand o viata amara si un trai nefericit:D , vezi ca trece la planu B te fulgera dupa aia:D
 

DeletedUser

Guest
laur este aliat cu noi

voi radeti de el dar este aliat cu noi iar alianta lui este pe 67
 

DeletedUser

Guest
tare amuzanta faza...Clown...macar concepeti ceva original daca tot incercati sa recrutati mebrii altor aliante....nu fiti seci ca nu va sta bine.daca ai putea vedea si forumul aliantei mele...ai fi tare amuzat...poate mai amuzat decat de invitatia primita de la JUST DO IT.

P.S : acel mesaj a fost primit de mai multi membri ai aliantei mele....acelasi mesaj...
:D:D:D:D

Wow, mersi. Eu in ultimul timp am tot incercat sa-i conving pe astia de la mine sa scapam de Wing (unde Dan Capitanescu asta e fondator). Wing nici macar nu sunt o academie, pur si simplu sunt niste aliati. Unii de care eu vreau sa scap cat mai repede pentru ca au fost unele faze destul de aiurea.

Cam urata toate faza, as fi preferat macar sa fiu lasat deoparte tinand cont ca special nu m-am bagat in conducere - mi-au ajuns astea pentru multa vreme. Oricum, aveam nevoie doar de numele lui.
 

DeletedUser

Guest
si celalalt

A intrat in hora si amicul extazy,2 aliati de belea laur si extazy,ma mir cum de au reusit ei sa recruteze membrii cu doua polisuri,ce pastile le-a aruncat noilor veniti in alianta lor:confused::confused::confused:

extazy18 pe 03.07.2010 la ora 12:37
uite ce zice piratul16 ca alianta lor is si ei academia voastra pot sai curat sefu ca am nevoie de orase si ma cam sacaie astia
extazy18 pe 03.07.2010 la ora 17:57
sefu georgev87 si cu johnny.h.. ma ataca fara sa le fac nimic spunele sa ma lase inpace ca ei is mari dar eu ce vrea sa le fac si georgev87 cica mio fost prieten si de cate ori lam ajutat
domnu.zamfira astăzi la ora 05:38
Ataca si tu rupele capatanile la toti fii rau,unu sa numai aibe trupe.



georgev87 si cu johnny.h.cei care ataca sunt ai nostri din alianta
 

DeletedUser

Guest
@ domnu.zamfira : eh....nu se lasa...i-am promis respectivului ca-l farmez pana se lasa de joc, dar e perseverent si masochist ca nu vrea domnule si gata.ma mai fulgera el din cand in cand, dar se aduna greu favorurile la templu nivel 3-4.

@ Clown : mda...imi asum greseala de a fi spus ca e de la voi din alianta....era de fapt din wing dar sincer....nu ma deranjeaza atat ca incearca baiatul, dar am oameni ce au primit mesajul acela de vreo 10 ori cel putin si mi se pare aiurea rau de tot.ori e un copil de 10 ani care incearca zilnic ori e pus pe pilot automat si setat sa dea mesaje la intervale regulate.auzi la el ca a intrebt doar in zona lui....ciudat....de 20 de ori?am si eu pe unul care e vizat spre cucerire de un coleg si o saptamana zilnic mi-a dat mesaje sa-l bag in alianta....
 

DeletedUser

Guest
imi permit sa postez si mesaje primite de colegii mei de alianta(noi avem si pe forum topic de genul) :

din categoria "banii mei are valoare" mesaj primit de sinsila :

cornea dani a scris următoarele:

ce fericit esti sami sugi p**a de nenorocit ,bag bani in joc si tu imi iei orasul, sa-mi dai banii inapoi!

i-am recomandat sa-i ceara contul sa ii vireze banii ori adresa daca vrea prin mandat postal.

din categoria "din putul gandirii" mesaj primit de analist :

vladmihail pe 24.06.2010 la ora 17:08
bebe ai grija la linguri,cutite si sa nu te lovesti la cap
hei bebe nu ai ascultato pe maicata cand erai mic si te-ai lovit la cap de aceea nu sti nimic si esti la inchisoare

ciudat...daca cineva reuseste sa inteleaga acest mesaj il rog insistent sa-mi traduca si mie.

din categoria "as da zile de la mine" mesaj primit de acelasi analist :

Georgimus astăzi la ora 17:13
ce pot sa-ti spun este ca am vrut cu adevarat sa joc si eu jocul asta, dar mai exista cei ca tine cu suflet mic mic (ai sa ajungi prim-ministru asa de mic il ai) si de aceea suntem unde suntem pentru ca ne dorim atat de tare capra vecinului! iti doresc ca atunci cand tie unul mai puternic iti va lua orasele sa-ti amintesti ca intotdeauna exista un peste mai mare si ca ti-ar fi folosit vecini puternici care sa te poata ajuta! iti doresc sa fi iubit desi nu prea cred ca are cine ...dar eu iti dorsec.. ia repede si celelalte orase ca dau delete la cont, oricum am inceput sa demolez prin ele .. la revedere ..

cel mai trist mesaj citit de mine pana cum...saracu' copil....ce suflet hain analist asta...inima de piatra.

din categoria "mocanu ciobanu'" mesaj primit de Achilles :

cutataru pe 24.06.2010 la ora 18:07
mno ma mocane esti multzumit ??? stiu ca ii numa un joc da ms moolt inca odata si succes ciobane:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus