Mesaje Amuzante lumea Gamma

DeletedUser

Guest
hai să sparg gheaţa, sper că nu am fost mult prea nesimţit
rog a se citii de jos în sus !
EU astăzi la ora 14:43
aaa păi dacă pui problema aşa voi fi nevoit să refuz :( sunt o persoană cu principii când am zis că unde scuip nu ling eu am vorbit foarte serios, eu pe tine te vreau lângă mine la conducere nu pe freehawk :(
totuşi există şi un motiv de laudă te-am făcut vedetă pe forum, te rog în următoarele minute să te loghezi pe forum şi să-ţi saluti fanii :D
p.s. salutal şi pe freehawk din partea mea
owned !
EL astăzi la ora 14:43
gata am vb cu freehawk ..sa suparat dar ii trece ..
EL astăzi la ora 14:20
plm sa te gandesti ce alianta facem..si sa te pregatesti sa lingi unde ai scuipat ca fara freehawk ...mai bine numai joc deloc
EL astăzi la ora 14:18
hihi am dat dizolvare ...hai ca merg pana la freehawk sa ma injure un pic : )
EL astăzi la ora 14:13
lol inima de piatra ce esti faza e ca acum lucru la el acum : ) si legat de satu lui nu am cum sa il iau ..ne stim de mici copii meh si acum e bagat si la legatura de net ..mai intru si dl el cand nu-s acasa ...(adica cand lucru)
EU astăzi la ora 14:07
crezi că are ce să comenteze? te înjură de 2 ori şi îi trece !
oricum tu trebuie să te uiţi să îi iei satu nu să îi plângi de milă
EŞTI CU MINE SAU NU?
EL astăzi la ora 14:04
man am sange in vana !! pnm pai intelege si tu asteapta sa vorbesc cu vecinumiu ..plm nu am chef sa ma frece la cap ca de ce am dat dizolvare alianta :D
EU astăzi la ora 14:00
:( credeam că ai sânge în vână !!!
nu există loc "să nu se supere etc." în jocu ăsta trebuie să fii tare şi indiferent se pare că am greşit când mi-am pus toată încredera şi respectu în tine...
mai vorbim :( acceptând oferta mea vei avea beneficiile unui jucător de elită !!! nici nu aveai nevoie de tutiroale găseai tot ce aveai nevoie la persoana mea.
păcat...
EL astăzi la ora 13:55
plm recunosc sunt nubalau dar pot prinde repede ...faza e ca mie lene sa citesc tutoriale ..prefer sa ma lovesc singur de anumite probleme ..necunostinte ..ca odata ce le patesc ..memorez unde am gresit...pnm sper sa nu fiu cucerit: ))
EL astăzi la ora 13:52
pai mai vorbim man oricum pe astia ai mei ii dau afara ..prefer sa farmez toata insula decat sa ii vad cu albastru..si inactivi ..plm ma luat valu si : D sa imi fac alianta mea : )) faza e sa vorbesc cu vecinu meu (freehawk) sa nu se supere ..: )

EU astăzi la ora 13:48
Bravo ai câştigat respectul meu, eşti undeva peste 2% din cei care nu au habar, dacă vrei să facem propia noastră alianţă dai dizolvare la propia ta alianţă şi pe urmă vom înfiinţa o alianţă puterinică şi neînfricată împreună cu încă 3 jucători din top 10.
cum facem? ne combinăm la cartelă?
EL astăzi la ora 13:43
lol am vz imi arata numai trupele ce le-am pierdut in satele de tarani


...si cum pnm sa ma vezi portocaliu ...portocaliu banuiesc ca arata culoarea satului\sate a unui player

ehh vrei sa ma cuceresti te pomeni : )
EU astăzi la ora 13:38
dai click pe zid, acolo e munca ta : ))
hai să facem o lecţie de "cumvreitusăoiei" dacă steagu de la satu tău e portocaliu, şi eu vreau să te văd portocaliu ghici ce înseamnă? :D
EL astăzi la ora 13:25
portocaliu e steagu meu

pnm abar am de hora ...si ce plm primesc ceva daca omor 300 de unitati inamice

alea din satele de barbari se pun ...ca am ucis deja acolo ...pnm am dat crestere putere cu pietrosi(asa iam botezat eu) satu avea dispozitie 65 si putere vreo 26 si satu a opus rezistenta
EU astăzi la ora 13:11
horă e atunci când omori 300 de unităţi inamice mai pe româneşte, vă omorâţi ca, chiorii
ce culoare are steagu tău? : ))
EL astăzi la ora 13:09
lol hora ce e aia ...si ce inseamna portocaliu in jocul asta =))

brb ma duc sa mananc ceva ..10 min back
EU astăzi la ora 13:07
eu zic să te iei de mână cu "noobi" de pe insula ta şi să faceţi o horă =))
abia aştept să te văd portocaliu :))
EL astăzi la ora 13:02
belea ..si eu :))) dar sa fie putini si buni ...ca pe astia dp insula mea cred ca ii atac dupa protectie ca sunt mai noobi decat mine ..plus urasc si albastru
EU astăzi la ora 12:58
caut alianţă :))
EL astăzi la ora 12:57
ce mai zici meh
 

DeletedUser1672

Guest
EL ---- eu sunt (TruscaAlex) ..multumesc JustYoMan ca ai fost cel care prind vorbele tale a umplut paharu si am dat dizolvare alianta


o zi faina si sper sa nu radeti mult ...pnm rasu ingrasa:p
 

DeletedUser

Guest
Încă un individ care nu are treabă cu jocu
rog a se citii de jos în sus !

EU astăzi la ora 15:00
Ok treaba ta...
EL astăzi la ora 14:58
mai eu nu vreau sa dizolv alianta k dupa aia treb sa ii kut din nou sa intre in alianta mea ma voi chinui din nou
EU astăzi la ora 14:56
ce facem, mai aştept sau îmi caut altă alianţă dornică să mă aibă aproape ?
EU astăzi la ora 14:15
frate nu pot să dau accept, îmi dă eroare gen "nu aveţi suficiente puncte de cultură" deci ca să pot accepta invitaţia ta trebuie să dai click pe dizolvare apoi OK, şi pe urmă să mă inviţi iar...
aştept cu nerăbdare invitaţia ta !
EU astăzi la ora 14:10
Păi nu ai înţeles, tu ca întemeietor poţi să faci asta, tot ce trebuie să faci e să dai pe dizolvarea alianţei + OK, apoi mă inviţi pe mine, eu având rang special datorită clasamentului meu (TOP 5) voi putea să invoc al 5-lea amendament al jocului şi îţi vei recupera alianţa iniţial, doar aşa voi putea să mă alături alianţei tale şi vom cucerii toată LUMEA !!
deci, îţi doreşti să mă ai în alianţa ta sau nu?
aştept un răspuns cert !
EL astăzi la ora 13:56
sai asa k nu inteleg ce zici prea bine eu mai joc un joc IKARIAM si asta nu inseamna sa fii tu in rang de intemeietor asta tie iti treb alt rang iti treb liderul k sa faci asa ceva km ce zici u acum
EU astăzi la ora 13:43
nu vere, tot tu o conduci, cu privitu bineînţeles, tu eşti creieru tot ce trebuie să faci ca să pot fuziona în alianţa ta este să dai pe dizolvare şi apoi OK, vezi tu toţi membrii care sunt în top 5 pe acest server au un rang special, după ce vei dizolva vei putea să mă inviţi ca, guvernator şi aşa vom reuşii să prosperăm peste celelalte triburi de negrii !
Aştept decizia ta !
cu respect,
EL astăzi la ora 13:27
pai si eu ce mai fac atuncii? :p:)) eu am infiintat alianta iar u vrei sa o conduci u ? :)) :p
EU astăzi la ora 13:18
guvernator e ăla care administrează contul întemeietorului, dacă e disponibilă funcţia mă bag cu mare drag în alianţa ta.
Regards,
EL astăzi la ora 13:14
si kre e aia de guvernator :p

EU astăzi la ora 13:12
funcnţia de guvernator e liberă?
EL :p astăzi la ora 13:09
iti dau o functie
k siasa k le tin degeaba numai eu
EU astăzi la ora 13:08
ok, reformulez
răspunsul meu final este "ce-mi iese?"
EL astăzi la ora 13:05
eu nu stiu ce rasp ai dat :p
EU astăzi la ora 13:04
eee tocmai ai primit un răspuns
cu respect,
EL astăzi la ora 13:02
nu vrei sa intri in alianta mea ? suntem la inceput dar asta eee
astept un raspuns
mersii
cu respect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In a doua discutie l-ai dat de gol pe boss50 :D

L.E. : De ce ai modificat ? Ce ai de ascuns ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In a doua discutie l-ai dat de gol pe boss50 :D

L.E. : De ce ai modificat ? Ce ai de ascuns ?

nu am nimic de ascuns, dacă omul vrea să fie "vedetă" pe forum atunci să o facă cu mâna lui, eu voi încerca să păstrez anonimatul celor care vor urma (să sperăm că vor fi mulţi :D:D)
 

DeletedUser

Guest
El:Salut!Vrei sa vi la mine in alianta?
Eu:Nu cred!Sunt doar la inceput si caut o alianta formata din mai multi membri si care sa aiba o oarecare influenta!
El:Hai te rogggg!Hai la mine..Am format alianta chiar astazi
Eu: :eek: smecherie....dar dupa cum vezi eu am mai multe puncte ca tine:|
El:Ok o sa te atac dupa ce iti expira protectia.

Cam asa sunt unii jucatori:D
 

DeletedUser

Guest
:))

individul se pare ca s-a lasat de joc, asa ca ii pot spune si numele ;)
se citeste de jos in sus



FFF CONSTANTIN pe 11.05.2010 la ora 20:58
hai cauta trupele,,,ca le gasesti,,,ha ha ha...
FFF CONSTANTIN pe 11.05.2010 la ora 20:55
te-ai razgandit pupincuristule,,,,? te astept sa iei de aici,,,,hai sa te vad in urmatoarele 12 ore,,,,aduna-ti cainii,sa ma atace,sa va vad de ce sunteti in stare,,,? hai demonstrati ce experienta aveti?
FFF CONSTANTIN pe 11.05.2010 la ora 20:49
hai fraiere sa iei puncte de batalie,,,,
FFF CONSTANTIN pe 11.05.2010 la ora 20:37
mai am o strategie pe care tu nu o sti?,dar vei vedea,acum trec la planul 1,,,cand vei crede ca am cedat atunci vei afla ca ai un spin in coasta,,,timpul le v-a linisti pe toate,,,,sa ai o zi buna ,am pirdut o batalie dar nu razboiul,,,,,si transmiti prietenului tau,samsugi lupu ca pe lumea alpha ,,vin peste el,,,
FFF CONSTANTIN pe 11.05.2010 la ora 20:33
cacatule sa ma sugi
kaniff pe 11.05.2010 la ora 13:03
in 1 minut trimit atac
Bafta!

dupa cateva zile...

FFF CONSTANTIN pe 06.05.2010 la ora 13:39
nu purta de grija,,,tu distreaza-te in continuare,,nu as fi avut nimic cu tine daca erai pasnic,,da tu ai atacat de doua ori si la ai doilea atac ai pierdut 3sferturi din armata ,,si eu cu garda,,,halal experienta ai,,,eu inca nici nu te-am atacat inca,,dar cand o voi face ,nu vei sta bine,,,ma bucur de atac asa sa faci mereu iei nimic si pierzi 3sferturi de trupe,,,cel putin de-acum incolo stiu cine e dusman,,daca as fi vreut sa te atac ,o luai de mult,,,,dar cum am mai spus distreaza-te si cel mai bun sa triumfe,,,,este o regul;a a jocului ,dar bineinteles daca te tine,,,,
kaniff pe 06.05.2010 la ora 13:33
=)))))))))))))))
ti-ai luat pastilele pe ziua de azi?
FFF CONSTANTIN pe 06.05.2010 la ora 13:17
sa nu crezi ca daca esti intemeietorul aliantei ,am sa atac vre-un membru al tau,,,ci numai pe tine,,,pt ca ceilalti au stat in banca lor,,,si in plus de-asta sa nu crezi ca toti vor fi deacord sa te urmeze intr-un razboi bazat pe vendeta,,,vrei sa arati ca faci resurse,si sa dai exemplu ca ai experienta,,,sa te evidentiezi ca esti tare,,,,ai sa vezi ca nu e asa,,,,FRATILOR DACA VRETI SA PIERDE-TI TRUPE SI EL SA SE DEZVOLTE PE CARCA VOASTRA IN TIMP CE VOI NU VA PUTETI DEZVOLTA ,dar resursele sa le ia el,,,,e treaba voastra,eu am cont si pe alpha si betha si acolo am cate trei orase ,am grad de general,[cauta-ti sagitarius},,nu mint care mai aveti conturi verificati,,stiu ce vb,am eliminat acolo cu duiumul din astia cum e ,[,,kaniff,,],care doreau sprijin,la aparare si partea leului o lua el,,,,asa ca ganditi-va bine,,,nu va indreptati catre un drum bun,cu el,,in scurt timp ve-ti fi slabiti,si el o sa se laude ca suprem ce e,,,nu va doresc de rau dar cat de curand ve-ti vedea,ca nu e bine cu el,,,,,
FFF CONSTANTIN pe 06.05.2010 la ora 12:15
ai luat-o de cap fraiere,si acum cu aceasta ocazie ai dat prilejul sa primesc ajutor de trupe,aveam nevoie de raportul de atac,,,,,ca sa se deblocheze sprijinul,,,de acum incolo ai declarat razboi cu alianta mea,,,sa te vad,,,fraier cordit,,,,
FFF CONSTANTIN pe 06.05.2010 la ora 12:06
cacatule te astept in 5min nu mai ai armata
FFF CONSTANTIN pe 06.05.2010 la ora 09:34
am sa bag bani in joc si te fac pe tine ,,,,numai pe tine,,,sau mai bine zis pe toti cei care ma ataca,,,eu am incercat sa nu deranzej pe nimeni,,am stat in banca mea,,,dar tu se vede ca te-ai gandit sa ma faci ferma,,,,,dar vom vedea,,experienta si cel mai bun sa castige,,,cred ca ai la ce sa meditezi de aici incolo,,,
FFF CONSTANTIN pe 06.05.2010 la ora 01:59
hai fraiere te astept la atac
FFF CONSTANTIN pe 06.05.2010 la ora 01:56
crezi ca sunt ferma ta,,,,,,sa te vad deacum incolo,,,,sa vezi de la cine iei fulgere,,,,
 

DeletedUser

Guest
de storcirea limbii romane nu are rost sa discutam ca e prea pe fata.. adica toti facem greseli, 1,2,3 dar nici in halul asta
de frustrarea lui, e aceiasi intalnita la toti aia de ii farmezi sau ii lasi fara oras,am avut un exemplu asemanator, dar mai civilizat , postat zilele trecute aici, pacat ca personajul era o domnisoara, si din respect am fost nevoit sa-l sterg :D
 

DeletedUser

Guest
Ne tragem academie

laurrobert astăzi la ora 00:34
salut nu vrei sa fim prieteni?
domnu.zamfira astăzi la ora 01:01
ba da cum sa nu
laurrobert astăzi la ora 01:02
vorbesti serios ??!!!
domnu.zamfira astăzi la ora 01:02
da
laurrobert astăzi la ora 01:04
oaii ce bine mai miam fak un pr
laurrobert astăzi la ora 01:05
cum te chiama ????
domnu.zamfira astăzi la ora 01:07
domnu zamfira pe mine
laurrobert astăzi la ora 01:07
imi zici idu tau ca ma duc la culcare
domnu.zamfira astăzi la ora 01:31
cati ani ai?
laurrobert astăzi la ora 12:23
14 tu ??
laurrobert astăzi la ora 12:34
esti online ?
domnu.zamfira astăzi la ora 13:10
12
domnu.zamfira astăzi la ora 13:27
mmaryius@yahoo.com
laurrobert astăzi la ora 15:09
auzi am o idei ma lasi pe mine sa fak o academia voastra ??
domnu.zamfira astăzi la ora 15:21
da este perfect
domnu.zamfira astăzi la ora 15:38
vei fi intemeietorul acedemiei noastre ma pot baza pe tine?Ai mai jucat pana acum jocuri de acest gen?
laurrobert astăzi la ora 15:42
poi nu prea dar o sa ma ajuti tu nu?/
domnu.zamfira astăzi la ora 15:46
Adica nu o sa te dercurci sa conduci o academie????
laurrobert astăzi la ora 15:48
ba da o sa incerc dar mio zis extazy18 ca este academia voastra e adevarat :(
domnu.zamfira astăzi la ora 15:48
nu e adevarat apuca-te si fa academia da?

Daca am scapat de "manele si bautura" urmeaza partea aIIa "Cornuletu` cu lapte" sa ne mai destindem si noi putin :D
Va tin la curent cu ce se intampla :D:cool:
I-am dat adresa de email a bunului meu prieten de pe beta sa-l terorizeze si pe el putin:D
 

DeletedUser

Guest
ultima noutate

Urmeaza si-a facut alianta cu numele recomandat chiar si deja a recrutat si un membru:D
 

DeletedUser

Guest
Si cand te gandesti ca eu doar i-am zis nu si i-am dat block.
 

DeletedUser

Guest
Si continuarea

domnu.zamfira astăzi la ora 15:48
nu e adevarat apuca-te si fa academia da?
domnu.zamfira astăzi la ora 16:03
Sa faci academia o denumest exact asa " Cornuletzu cu lapte "
si te apuci sa inviti jucatori tu o sa fii seful lor,da laur?
laurrobert astăzi la ora 16:04
da asa o ssa fak ce nume amuzant :))))))))
laurrobert astăzi la ora 16:08
auzi cum ii fak drepturile la cineva sa invite si ei nu numa eu ??
laurrobert astăzi la ora 16:20
da da zamfira asa mia ziss sa pun numele exact asa cornulezu cu lapte
domnu.zamfira astăzi la ora 16:21
Am vazut si numai lasi pe nimeni intemeietor doar tu,restu ii faci pe toti lideri
domnu.zamfira astăzi la ora 16:23
laur doat tu sa fii intemeietor da?
laurrobert astăzi la ora 16:23
pe tozii lide dar lidrii nu sunt ceii mai buni ??
laurrobert astăzi la ora 16:25
ma fak pe mine si lider si intemeietor pot?
domnu.zamfira astăzi la ora 16:30
I-a incearca ca nu stiu asta,daca nu poti o sa ramai doar intemeietor si liderii ii pui pe cine vrei,si apucate si fa invitatii.

Eu nu l-am blocat am zis sa ma mai distrez si eu putin,ca nu a mai postat nimeni demult pe aici sa ne mai amuzam si noi:D
 

DeletedUser

Guest
Este foarte trist :|

astăzi la ora 17:04
Aţi folosit Zeiţă protectoare asupra lui AkOn 4 3VeR (laurrobert).
Aţi folosit Zeiţă protectoare asupra lui AkOn 4 3VeR (laurrobert).
Aţi folosit Zeiţă protectoare asupra lui AkOn 4 3VeR (laurrobert).
Aţi folosit Zeiţă protectoare asupra lui AkOn 4 3VeR (laurrobert).
Aţi folosit Zeiţă protectoare asupra lui AkOn 4 3VeR (laurrobert).
Aţi folosit Zeiţă protectoare asupra lui AkOn 4 3VeR (laurrobert).
Aţi folosit Zeiţă protectoare asupra lui AkOn 4 3VeR (laurrobert).
Aţi folosit Zeiţă protectoare asupra lui AkOn 4 3VeR (laurrobert).

Uite ca l-am premiat pe prietenul meu laur,uite si ora mentionata,daca are nevoie de resurse ii trimit si resurse ca da pe afara depozitele la mine:D , o sa-i zic ca pentru fiecare membru recrutat o sa-l premiez cu 5.ooo de resurse :D doar sa aibe loc in depozit:D

Nu va dati la academia noastra:mad:Nu-l farmati ca imi luati mie resursele:mad:
Ne mai distram si noi na ce sa facem
 

DeletedUser

Guest
Foarte tare asta,zamfira dar tu cate mesaje primesti pe zi?Ca am vazut ca imi raspunzi si mie imediat.
 
Sus