Mesaje amuzante Lumea Alpha

DeletedUser

Guest
Cum naiba se face contestatie in urma decizie unui moderator?? da-mi pm te rog
 

DeletedUser

Guest
Astai buna,spune-mi ca vrei sa faci contestatie pe noua sefa a moderatorilor.....:) tare
tiket normal ,imi vine sa rad si tot odata sa te si bat un pic!
 

DeletedUser

Guest
Astai buna,spune-mi ca vrei sa faci contestatie pe noua sefa a moderatorilor.....:) tare
tiket normal ,imi vine sa rad si tot odata sa te si bat un pic!

Da-m i mesaj privat te rog,pentru ca daca tot se vrea egalitate macar sa se faca,adica nu se poate pentru unii muma pentru altii ciuma.Sau poate ca este legat de personajul care posteaza.Nu s-a diferentiat cu nimic.
 

DeletedUser

Guest
hai ca iti dau,dar sa stii ca e cum am fi vorbit aici ,evident,pentru unii!B-)asa ca ai grija ce grohai si acolo...
 

DeletedUser

Guest
Cum naiba se face contestatie in urma decizie unui moderator?? da-mi pm te rog

ai mai multe reazultate daca faci frectie la un picior de lemn decat contestatie unui membru al echipei de administrare , n-am prea vazut nici demnitate in recunoasterea greselilor dar aminte pedepse , cel putin pe ro e ca si cum ai scrie pe un gard din pacate
 

DeletedUser7851

Guest
ar trebui inchise toate topicurile de acest gen cu mesaje amuzante pe toate lumile.

Va rugam numai deschideti topicuri cu mesaje sau rapoarte amuzante pe nici o o sectiune,doar nu se fac diferente de la o lume la alta!

Multumesc pentru opinie. O sa incerc sa rezolv in cursul zilei de miine.
Inainte de a inchide toate topicurile de genul asta te rog sa te uiti la data ultimei postari de aici 30.08.2011
Nu am nimic impotriva oricarui topic care pastreaza limitele bunului simt si mai ales care respecta regulamentul.

ai mai multe reazultate daca faci frectie la un picior de lemn decat contestatie unui membru al echipei de administrare , n-am prea vazut nici demnitate in recunoasterea greselilor dar aminte pedepse , cel putin pe ro e ca si cum ai scrie pe un gard din pacate

Banuiesc ca ai argumente solide cind faci astfel de afirmatii.


Daca decizia luata de mine nu vi se pare corecta, va rog sa faceti tichet
 

DeletedUser

Guest
evident ca nu vorbesc doar ca sa ma aflu in treaba , nu prea vreau sa dezbatem si banuiesc ca nici tu ;)
decizia nici n-o stiu si nici nu ma mai sprind deciziile voastre , mai ales alea scoase parca , ca din buzunar
 
Sus