Mesaje amuzante Lumea Alpha

DeletedUser

Guest
denyss a spus:
care poate sami de si mie ca sprijin 6 daia cu sabia ca vreau as atac si ii dau inapoi ca doar inca 6 imi mai trebuie sa faca 12 orcum mai trebuie inca cateva resurse cam 100 lemn si construiesc cazarma care poate sa ma imprumute cu 100 lemn si ii dau 200 lemn promit

de pe forumul intern, sectiunea adrese skype.
 

DeletedUser

Guest
Mesajul zilei...

Momentan vă aflaţi în modul de vacanţă, pe care îl puteţi întrerupe cel mai devreme 10 ore 29 de minute 22 de secunde.


Modul de vacanţă, activat din greşeală...ce noob sunt
:)) :D
 

DeletedUser

Guest
de pe forumul "cea mai mare prada"
foghy a spus:
black000 a spus:
blooabstract a spus:
pt ca daca ar posta mai multi ar fi oke...dar sa postezi ase sa aretzi ca esti tare si mare...
foarte bine ca posteaza! asa ar trebui sa faceti si voi... si sa incercati sa il depasiti :p

unii mai avem si viata reala in care trebuie sa mai face din nevoi si indatoriri...asa ca nu ne lua cu "asa ar trebui sa faceti si voi"...nu toti avem timp sa stam toata ziua pe server..deci lauda asta nu isi are rostul... daca am sta toti toata ziua in fata calculatorului am fi toti"mari si tari" dar si tara asta s-ar duce la fund de tot...

Domnul asta e un fel de Prometeu... Cum Prometeu tinea lumea pe umeri, la fel si el tine tara noastra... Ma intreb ce zeu l-a pedepsit... Cred ca Basescu :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
inca nu e multa lume in joc dar o sa apara si aici perle precum in triburile unde sunt cu gramada
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eh, hai sa stam noi linistiti ca atunci cand nu ne asteptam o sa apara niste perle de iti vine sa dai delete la cont :)
 

DeletedUser

Guest
Ai dreptate! Am citit mitologia greaca pe la 10 ani. :D Nu mai tin minte :(
V-ati facut cu o perla de la mine atunci ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Alianta Eclipse : Profil

* alianta ECLPSE -alianta mondiala cu o echipa fatala alianta unicata,fermecata si de membrii respectata



Acesta e profilul lor , cuprinzator , profund si foarte foarte jm3k3r
:)))
 

DeletedUser

Guest
Alianta Eclipse : Profil

* alianta ECLPSE -alianta mondiala cu o echipa fatala alianta unicata,fermecata si de membrii respectata



Acesta e profilul lor , cuprinzator , profund si foarte foarte jm3k3r
:)))



Eu nu cred ca exista asa ceva!
 

DeletedUser

Guest
tb5dailypicdump34580.jpg
 

DeletedUser

Guest
prometeu furase focul zeilor si il daduse oamenilor,pentru asta un vultur ii manca ficatii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Alianta Eclipse : Profil

* alianta ECLPSE -alianta mondiala cu o echipa fatala alianta unicata,fermecata si de membrii respectata



Acesta e profilul lor , cuprinzator , profund si foarte foarte jm3k3r
:)))

Gta gata m'am convins :)


Asta e ceva de genul statusurilor de la pitzi....


"Sunt o fetitza respectata,si de curve invidiata"....


Pe sistemul asta se merge mai nou?:)))=))
 
Sus