Mesaje amuzante Lumea Alpha

DeletedUser

Guest
Ra-ul pe 23.02.2010 la ora 20:52
De ce mi-ai trimis sprijin?

lost astăzi la ora 08:46
Asta am facut!
Eu voiam sa te atac :D
 

DeletedUser

Guest
cele mai amuzante mesaje mi se pare cele de la intemeietorii mamutilor de pe primu loc,cele in care imi propun fuziune...ma amuza copios.
 

DeletedUser

Guest
In urma unui mesaj care l-am primit , uitati academiile The New Order :
TNO A
TNO-B
TNO-C
TNO-D
TNO-E
TNO-F
TNO-G
TNO-H
TNO-I

Le merge rau cu limita asta de 200 membri ...

( nu am postat mesajul deoarece continea date "confidentiale " :eek: )
 

DeletedUser

Guest
ce **** mea ma tot ataci ma retardatule?
nu vezi ca nu ti se merita?
 

DeletedUser

Guest
rembler astăzi la ora 11:42
sa te ia naiba de tampit bulangiu mati si idiotu xxxx mele. ce mata ai, esti nesatisfacut in viata reala de vrei sa cuceresit tot in juru tau. nu te mai multumeste sa ti-o faci singur sau nu ai la ce sa iti faci? taie-ti vreo 2 coaste si suge-tio singur, poate o sa fi mai fericit. idiotule.
xxxxx gura matii de lingau...xxxxxx la mata...mata are xxx gura des?sau tot timpu?xxxxx mortii tai de cretin...xxxxx pe crucea matii de xxxx in coaste si de supt in xxx...beliai xxx la tacto...am si eu un caine...are xxx mare asa cum cu siguranta nu o ai tu. bagatiai limba in canalu din fata blocului meu...
oai ce mai disperat handicapatu xxxxx mele..traznitiar xxxxxx vitoru fulger...lasatiar o gaura in xxxxx si sa te faca muiere asa cum esti bulitu xxxxx lu tacto....mata de rupt in xxxxx

Dovada de multa multa prostie :rolleyes:
Hal de adversar , daca am uitat sa notez ceva cu xxx imi cer scuze moderatorilor , dar un asa mesaj ......mare scriitor rembler asta....Sper sa nu-si bata nevasta, copii diseara , parea foarte disperat

PS: Komura, asa specimene aveti in alianta? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Mesaj primit pe lumea Beta, dar acolo (cred ca) nu avem aceasta sectiune!

samuel777 pe 29.03.2010 la ora 17:57
"te rog nu ma ma ataca caci sunt mai salb decat tine eu nici macar nu am cu ce sa ma lupt tu iesti un om imenss pe langa mn te rog nu ma mai ataca bossu stiu ca esti om intelegator si mA ASCULTI mersi"
:confused:

La baiatul asta nu s-au inventat semnele de punctuatie!
 

DeletedUser

Guest
:D nu mai pot de ras,unu mai tare ca altu,abia astept sa mai cresc si eu cu siguranta o sa am ce posta
 

DeletedUser

Guest
Ajutor...!
DrAgOs 2402















DrAgOs 2402 pe 01.04.2010 la ora 19:00
ho ma ca nu dorm n-ai u grija mea
mmda pe 01.04.2010 la ora 18:57
pune mana si munceste,ataca satele de tarani,e urat sa cersesti
DrAgOs 2402 pe 01.04.2010 la ora 18:55
Cn ma poate ajuta si pe mn cu cateva resurse...cate vreti sa imi dati...pls mai vb;)
 

DeletedUser

Guest
SampMovies112 astăzi la ora 14:49
Asta e jocul :). A fost o gluma mai devreme.
Jucator astăzi la ora 14:48
ii cucereste orasu
Jucator astăzi la ora 14:47
ba da
dar mustratil sau chiar datil afara pe JucatorDinLinkMania daca mai continua asa
va rog muuuuult
SampMovies112 astăzi la ora 14:45
Nu vrei si niste resurse ca sa ne ierti ?:(
Jucator astăzi la ora 14:26
vezi ca pampo de la voi din alianta o cauta cu lumanarea
ataca pe un general de al meu fara ca generalu sa-i fi facut nik
va rog sa luati masuri
 

DeletedUser

Guest
tookie astăzi la ora 12:31
dak nu incetati cu atacatu pun o alianta pe tn fraiere.
ma vrei in alianta?
tb doar sami spui ;)
altfel regreti.
nu te juca ;)
astept invitatia la alianta ta.
 

DeletedUser

Guest
autor pe 21.04.2010 la ora 21:10
fii atent da o circulara la toti membrii tai...intra la =NWO= si ei ma-u scris la dusmani, si as vrea cu tu si boss-ul tau, sa-i atacti, intra la mine, la alinata, toti aliatii aia, sunt de partea mea acum, si as vrea sa veniti si voi, ei sunt pe locul al 2 lea ! si as vrea sa facem ceva...iti cer sfatul, de la intemeitor, la intemeitor, si as vrea sa iti zic o intrebare, merita ca mai intai sa dau o circulara in alianta sa intre la alinata number 1 adica tl-o sau cum e...asa, iar apoi, sa intram la ei, si daca ei vor sa ne atace, ii vor ataca mai intai pe ei...ce zici ?
 

DeletedUser

Guest
un bine-facator...


vreau sa dau 679 monede de argint si 3 oaneni si 29 lemn si de asemenea 241 piatra .
 

DeletedUser

Guest
=)))

am primit un mesaj si eu :D:D:D

ma numesc --- lider ---...acesta e contul meu de a intra in academiea noastra!....
strigatul meu si durerea mea e ca vreau sa facem pace frate!....nu imi decima camarazi.
ai sa ne intelegem intr-un fel ...sunt destule orase in zona de cucerit!.....spune-mi ce pot sa iti ofer....macar o perioada de pace....iti intind o mana, te rog sa nu o refuzi!
vreau un PNA si vom fi cei mai buni prieteni
ganduri bune, prietene

e o alianta mai buna ca noi , dar ii dominam
 

DeletedUser

Guest
ahoe!

mai lume antica, ce am facut noi voi n-ati facut si anume i-am inebunit pe guvernanti ca nu stiu ce masuri sa mai ia cu noi si anume au vazut ca orice au facut noi (astia din invatamant) tot mergem la servici, asa ca s-au gandit sa ne introduca taxa zilnica la intrare in scoala ; stupoare! noi i-am intrebat daca putem s-o platim toata (pe un an scolar) intr-o singura rata?;
hei ce spuneti, asa-i ca i-am incuiat??!;)
 

DeletedUser6739

Guest
ai dreptate si io care ma rugam sa ma fie o greva in scoala si imi zicea:
"Ba da astia nu se inbolnavesc ma nicodata?":)

mai lume antica, ce am facut noi voi n-ati facut si anume i-am inebunit pe guvernanti ca nu stiu ce masuri sa mai ia cu noi si anume au vazut ca orice au facut noi (astia din invatamant) tot mergem la servici, asa ca s-au gandit sa ne introduca taxa zilnica la intrare in scoala ; stupoare! noi i-am intrebat daca putem s-o platim toata (pe un an scolar) intr-o singura rata?;
hei ce spuneti, asa-i ca i-am incuiat??!;)
Dar i-ati incurca mai rau daca ati intra in greva ca nu va mai dau tikete cadou si tikete de masa asta ar dure sigr cateva luni bune
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ar trebui inchise toate topicurile de acest gen cu mesaje amuzante pe toate lumile.

Va rugam numai deschideti topicuri cu mesaje sau rapoarte amuzante pe nici o o sectiune,doar nu se fac diferente de la o lume la alta!
 
Sus