Mesaje amuzante de pe lumea OMNICON

DeletedUser

Guest
Cum e aia ...cot cot dac........tareeeeeeeeeeeeeeee
canta gaina pe silabe :)))))
 

DeletedUser

Guest
Ahaha :)) Are experienta 4 ani din care 2 ani pe Omicron =)) stai ca mai trece o zi-doua si baga acolo ca are experienta 5-6 ani :))
 

DeletedUser

Guest
Draga Tania(cu T mare asa cum doar zeii pot fi venerati)din calitatea mea de sclava eterna lipsita de apararea celor din ,,O Mica Bucata de Rai,,tradusa din dex-ul meu incoplet si nepretuit pe fata pamantului,ma rog la inaltimea voastra sa aveti grija pe ce cheltuiti asa numitul salariu, sa nu ramaneti ,,Doamne fereste,, fara Premium asa cum au ramas Germanii fara zid-ul Berlin-ului.
In calitate de schinjuita al I.A.D-ului aruncata de mai bine de doua lumi pe grepolis in adancul suferintei,unde doar cei care pe pamant nu au fost intr-o bucata de rai, au ajuns sa se spele pe cap ca mine cu asfalt romanesc vesnic moale,tin sa va informez ca alianta nostra va purta un respect...de s-ar lipsi de prezenta voastra pe Grepolis atata timp cat bagati la lotto cu biletul castigator;)
O alta problema,mandria si excesul de experienta pe care il dobanditi a ajuns in asa maniera de nici cei de la INNO Games nu mai stie ce inbunatatiri sa mai aduca la joc.

Pacat pentru o femeie sa ramana virgina si la varsta asta din cauza unui joc cu soldatei.


Have fun! :D

lol:)))))))))
 

DeletedUser

Guest
Mesaj global cu titlul ''Loialitate''
theundertaker2 pe 21.10.12 la ora 16:30
Nu am jucat niciodata pentru un om am jucat pentru o alianta toti pentru unu unu pentru toty respect New Life !!!!

theundertaker2 a părăsit alianţa. pe 21.10.12 la ora 16:43
 

DeletedUser6817

Guest
atac a la jack... :))))

J24k.png
 

DeletedUser6817

Guest
1. Invata romana :)
2. Baga trupele in simulator!
3. Uite un print mai pe placul orbilor:

J2ku.jpeg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
deci ce sa vezi intr-o alianta de pe lumea PY
ysuii.png

asa ceva :))
desi si profilul surprins este "JOS PALARIA"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Sper ca dupa ce pierzi astazi 4 sate sa razi la fel de tare :)))) performanta a la jack :))))


Ma noob, ti-am mai repetat, cumpara-ti o viata, ca eu ma las de joc :D Si ati bagat navele alea doar pentru ca imi stiti orasele si programul de joc, mai "inteligentule"..in rest as vrea eu sa te vad pe tine cum rezisti la 350 atacuri pe zi si sa faci tu personal unu la 200 jucatori..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Personal nu sunt frustrat,ieri jubilai,azi plangi,ieri ai atacat pe toti care erau la scoala,astazi te plangi ca erai la scoala.
Te plangi ca ai avut 300 de atacuri,trebuie sa te gandesti la asta inainte sa pleci din alianta de 3 ori pe luna,fiind liderul.Ai cerut voie ca alianta ta sa poarte numele New Life si uite ce faci.
Asta e viata unii nu vor sa joace grepolis,dar o fac de nevoie.Tu in schimb ai stat pe joc toata vara.Acum te lasi de joc,deabea astep,scapa grepolisul de o persoana ca tine,cu jigniri la adresa altor jucatori,cu mesaje jignitoare,cu profile de frustrat.Go away !
 

DeletedUser6817

Guest
Personal nu sunt frustrat,ieri jubilai,azi plangi,ieri ai atacat pe toti care erau la scoala,astazi te plangi ca erai la scoala.
Te plangi ca ai avut 300 de atacuri,trebuie sa te gandesti la asta inainte sa pleci din alianta de 3 ori pe luna,fiind liderul.Ai cerut voie ca alianta ta sa poarte numele New Life si uite ce faci.
Asta e viata unii nu vor sa joace grepolis,dar o fac de nevoie.Tu in schimb ai stat pe joc toata vara.Acum te lasi de joc,deabea astep,scapa grepolisul de o persoana ca tine,cu jigniri la adresa altor jucatori,cu mesaje jignitoare,cu profile de frustrat.Go away !

Ba!!! Eu nu am de ce sa ma plang!! Pentru ca intru numai cand vreau, am prieteni adevarati, am o viata, am o prietena ce ma iubeste, il am pe joker, asa cum e el..am un caine care e mai destept decat tine, am o scoala.. tu de ala parte...dormi doar 2 ore pe noapte..te vaiti ca esti bolnav, dar nu faci nimic in sensul asta!!! Ti-am lasat un mesaj la profilul meu de joc! PA!

Si nu iti fa tu griji de vara mea, eram jumate din ea pe galben..plecam cu zilele, singura persoana ce mai stia de mine era joker!
 

DeletedUser

Guest
Ba!!! Eu nu am de ce sa ma plang!! Pentru ca intru numai cand vreau, am prieteni adevarati, am o viata, am o prietena ce ma iubeste, il am pe joker, asa cum e el..am un caine care e mai destept decat tine, am o scoala.. tu de ala parte...dormi doar 2 ore pe noapte..te vaiti ca esti bolnav, dar nu faci nimic in sensul asta!!! Ti-am lasat un mesaj la profilul meu de joc! PA!

Si nu iti fa tu griji de vara mea, eram jumate din ea pe galben..plecam cu zilele, singura persoana ce mai stia de mine era joker!

Viata mea personala vreau sa ramana personala,atata timp cat nu aduca detalii in public despre viata ta,te rog sa nu nu dai detalii despre viata mea. In rest si eu pot spune ca am un Ferrari desi nu am .Imi spuneai ca scoti nave in fiecare noapte..vad ca ai mintit,in fine.Ti-am spus lasa-ne,faci un bine tuturor,de jigniri si frustrari nu are nevoie acest joc.
 

DeletedUser6817

Guest
Atunci de ce imi mai scri, spune-ti singur in gand " nu il mai caut niciodata pe jack in viata mea minunata cu cai verzi pe pereti ce o petrec pe joc" ... :)
 

DeletedUser7851

Guest
Limita bunului simt in aceasta discutie a fost depasita de mult.
Care din mesaje e mai "amuzant"?
Daca nu aveti noutati in ceea ce priveste experienta voastra ca jucatori va rog sa nu mai postati.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus