Mesaje amuzante de pe lumea OMNICON

DeletedUser

Guest
Aici postati mesaje amuzante din joc sau de pe forum :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Incep eu primul!

Acest mesaj este "sustras" de pe forumul imperiului bizantin..

maryusika77 10.04.2012 21:48

daca vreti sa faceti o GRAMADA de puncte de cultura fara sa pierdeti nimik cititi asta :


CERCETATI-VA CAT MAI REPEDE BIREMA SI CONSTRUITIT-VA DOAR 1 SI TRIMITETIO UNDEVA INTR-UN ORAS MIC SI INACTIV,IN MOMENTUL IN CARE VEDETI CA SUNTETI ATACAT RETRAGETI-VA BIREMA SI CAND A AJUNS ATACUL TERESTRU(TERESTRU PENTRU CA NAVAL NU PREA SE POATE IN MOMENTUL DE FATA,SNTEM PREA MICI)O SA VEDETI CA 1 SINGURA BIREMA DISTRUGE FOARTE MULTE UNITATI TERESTRE!!!!!CHIAR SI 1 MILIARD DE UNITATI TERESTRE SAU MAI MULTE !!!PENTRU CEI CARE NU MA CREDETI:FACETI LUCRUL ASTA IN SIMULATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
citat
pary92 10.04.2012 21:56

si dac ataca de pe insula?ce faci cu birema?
 

DeletedUser

Guest
=))=))=))=))=)) Si daca ataca cu strapungere iti pocneste si birema-minune si trupele din oras =))=))=))=))=))=))
 

DeletedUser

Guest
Cont Premium
MarianDorin
MarianDorin pe 12.04.12 la ora 14:32
nush,vezi,eu doar fac publicitate
DeathSpider pe 12.04.12 la ora 14:31
e moca??
MarianDorin pe 12.04.12 la ora 14:22
Sal all
Aveti nevoie de monezi de aur?
Pentru detali dai add la Y!M (ID): kamdor_yooo@yahoo.com[/i]
 

DeletedUser6475

Guest
Incep eu primul!

Acest mesaj este "sustras" de pe forumul imperiului bizantin..

maryusika77 10.04.2012 21:48

daca vreti sa faceti o GRAMADA de puncte de cultura fara sa pierdeti nimik cititi asta :


CERCETATI-VA CAT MAI REPEDE BIREMA SI CONSTRUITIT-VA DOAR 1 SI TRIMITETIO UNDEVA INTR-UN ORAS MIC SI INACTIV,IN MOMENTUL IN CARE VEDETI CA SUNTETI ATACAT RETRAGETI-VA BIREMA SI CAND A AJUNS ATACUL TERESTRU(TERESTRU PENTRU CA NAVAL NU PREA SE POATE IN MOMENTUL DE FATA,SNTEM PREA MICI)O SA VEDETI CA 1 SINGURA BIREMA DISTRUGE FOARTE MULTE UNITATI TERESTRE!!!!!CHIAR SI 1 MILIARD DE UNITATI TERESTRE SAU MAI MULTE !!!PENTRU CEI CARE NU MA CREDETI:FACETI LUCRUL ASTA IN SIMULATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
citat
pary92 10.04.2012 21:56

si dac ataca de pe insula?ce faci cu birema?
aoleu mama=)) . +1 pentru asta jack:))
 

DeletedUser6873

Guest
"CHIAR SI 1 MILIARD DE UNITATI TERESTRE SAU MAI MULTE !!!PENTRU CEI CARE NU MA CREDETI:FACETI LUCRUL ASTA IN SIMULATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


Un miliard de trupe auzi la el , lumea e abia deschisa si el vrea un miliard de trupe:-/! Plus de asta daca trimiti birema intr-un oras fantoma dispare sub daramaturi/:)
 

DeletedUser

Guest
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) eu as zice sa ne stergem de pe acum conturile, ca sunt oameni tare periculosi cu Omnicron. Daca distrug un miliard cu o birema, ma intreb ce fac cu o usoara, sau un calaret ? ;)
 

DeletedUser6475

Guest
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) eu as zice sa ne stergem de pe acum conturile, ca sunt oameni tare periculosi cu Omnicron. Daca distrug un miliard cu o birema, ma intreb ce fac cu o usoara, sau un calaret ? ;)

nici nu vreau sa ma gandesc:))) nu avem noi atata imaginatie.lasa sa vezi ce o sa scoata ei acolo pe forum=)) niste cifre:)) doamne ce reale? de alea complexe.:|
 

DeletedUser6502

Guest
Limba romana e masacrata de acest individ.


Killer220 pe 09.04.12 la ora 17:53
Scz ca te-am jignit.... nar nu ma mai ataca te rog:((((((((((( abia imi ajung resursele
Killer220 pe 09.04.12 la ora 17:13
Mai dute naibi am vrut sa intru in alainta voastra dar cam aveti probleme cu capu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Va rog fara spam ... acest topic este pentru mesaje amuzante
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata!

ma
mariusss1
mariusss1 pe 14.04.12 la ora 17:47
ma martoga ce ma ataci ce nu ma lasi sami fac armata ca num azi am intrat iara
___
stiam
mariusss1
mariusss1 pe 14.04.12 la ora 18:17
stiam ca esti femeie da nu 100% da miai confirmat

Nebuuun :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7784

Guest
sa-mi fie cu iertare k fac spam...dar daca nu intreb nu pot dormi la noapte...daca o bireme poate face ravagii de aprox. 1 miliard de vieti...o trirema cu capitan,vant in panze si berbec...ce poate face?...sparge miliarde si miliarde de trupe sau nu? sau poate te pomenesti k trirema va putea sparge si zidul :)))))))))))))))

Cristos a inviat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6067

Guest
Incep eu primul!

Acest mesaj este "sustras" de pe forumul imperiului bizantin..

maryusika77 10.04.2012 21:48

daca vreti sa faceti o GRAMADA de puncte de cultura fara sa pierdeti nimik cititi asta :


CERCETATI-VA CAT MAI REPEDE BIREMA SI CONSTRUITIT-VA DOAR 1 SI TRIMITETIO UNDEVA INTR-UN ORAS MIC SI INACTIV,IN MOMENTUL IN CARE VEDETI CA SUNTETI ATACAT RETRAGETI-VA BIREMA SI CAND A AJUNS ATACUL TERESTRU(TERESTRU PENTRU CA NAVAL NU PREA SE POATE IN MOMENTUL DE FATA,SNTEM PREA MICI)O SA VEDETI CA 1 SINGURA BIREMA DISTRUGE FOARTE MULTE UNITATI TERESTRE!!!!!CHIAR SI 1 MILIARD DE UNITATI TERESTRE SAU MAI MULTE !!!PENTRU CEI CARE NU MA CREDETI:FACETI LUCRUL ASTA IN SIMULATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
citat
pary92 10.04.2012 21:56

si dac ataca de pe insula?ce faci cu birema?
doamne mare minciuna,
sa fiu sincer nici nu aveati cum sa sustragi asa ceva din forum deoarece nu exista,
l-ai editat bn,
asa numai minciuni vad...
 

DeletedUser6817

Guest
doamne mare minciuna,
sa fiu sincer nici nu aveati cum sa sustragi asa ceva din forum deoarece nu exista,
l-ai editat bn,
asa numai minciuni vad...


David vrei sa iti arat mai mult? Iti este rusine cu propria alianta? Tu nu sti cati spioni ai? Nu eu i-am pus, sau oferit singuri pentru protectie sa nu fie atacati de noi!
Crezi ca nu stiu ce mizerii ai postate pe forumul intern?
Iti mai aduci aminte de chestionarul acela: Ajutoooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr?? L-ai sters repede ca te-ai facut de rusine.

Si te rog frumos spunele liderilor tai sa invete limba romana inainte sa imi mai trimita mesaje de diplomatie.
Nu va mai faceti iluzii ca vom face pact cu voi.

Imi cer scuze pentru off-topic dar pur si simplu nu m-am putut abtine sa nu-i raspund.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus