Lumea Zeilor aka S I N O P E

CaponeM

Stie Tot
Am pus ce era important, nu cred, sau ma rog, sper sa nu fii omis ceva, dar oricum nu are relevanta asta, cine vrea varianta full, si vrea sa-si piarda timpul in cel mai neconstructiv mod, poate urma firul discutiilor - cap coada in postarile tale de pe celalalt subiect ( abdera ). Eu doar am facut un mini rezumat pt @Baiatul Pricalist .

@Gucci.Stallone bipolar trist, sper ca ai castigat ceva cu faptul ca m-ai postat aici.

@7bile !?!?! :)))))

Doar dacă te uiți mai atent, unele poze au și data, iar cu un play, urmat de o căutare in videoul postat de tine, se poate derula discuția înainte și înapoi.. si atunci se vede daca ceva a fost scos din context sau nu.
 

CaponeM

Stie Tot
=))))) All star ramane sa fie bubuita ca mai apoi dupa ce v am cedat orasele voi oricum voiati sa ii luati pe aia desi alta s a vorbit ...si multe alte multe lucruri importante ce le "omiti" .

urmariti fratilor videorurile si ascultati vocalele si vedeti cu ochii vostrii perversitate in floare .

Bă, tu acuzi demosul de niște lucruri pe care ți le-ai imaginat tu in mintea aia de gasca!!!

Ca să faci din afirmațiile astea, unele adevărate ar fii trebuit să rămâi pe server, bombardierule care tine 3 flancuri si 7 granițe, nu sa fugi ca o pizda!
 

DeletedUser17271

Guest
Adevarat , se vede destul de bine in video-ouri tot . da mi si tu inainte si inapoi in printuri =))))
Mi-am imaginat eu si la fel toata conducerea Wild cum ne-am imaginat si in vocale .
Asa e boss tu esti seful ! in manevre si jocuri de culise .
 

DeletedUser17271

Guest
Cat despre , fugit mai mult ai fugit tu cu Demos , decat am fugit eu cu Wild .
 

CaponeM

Stie Tot
Adevarat , se vede destul de bine in video-ouri tot . da mi si tu inainte si inapoi in printuri =))))
Mi-am imaginat eu si la fel toata conducerea Wild cum ne-am imaginat si in vocale .
Asa e boss tu esti seful ! in manevre si jocuri de culise .

E greu cu tine....
 

Anubis.K

Stie Tot
Din performante recente (2 ani)

pai pe paros V6 a renuntat capone (omu o vrut sa joace, numa ca l-a iubit rage prea mult, o obsesie personala chiar:))))))))))) cred ca se trage de la iepuras sau ursulet)
pe byllis V6 nu a renuntat dar a pierdut (cu multe manevre, conturi luate prin nucleu si spion la minuni pana la lvl 7)
a castigat sinope V4 (cu manevre fara manevre, omu o vrut sa joace, dar daca familia wild o vrut sa treaca serverul fara sa se bata nu avem ce face), a avut putine orase dar a organizat cat de cat alianta.

bila
o castigat Apollonia V1 vs david&rage, eram si eu pe acolo sageata :)))))))))))
a pierdut Hermonossa V3, credea ca are easy win cu Oceania :)))))))))) cand o vazut ca nu merge treaba, tac pac vacanta si dupa ce a revenit a cedat orasele, bine jumate au ajuns la Oceania ca nu era pe cont :))))))))))))))))))) practic a lasat wildul de izbeliste, dar asta e fix problema lui.
a renuntat pe Sinope din pricina unei intelegeri "nerespectate" dar el in sine stia ca se va ajunge la un conflict cu "frati" din Demos. Aici se confirma ca daca bila are un adversar decent pe server, el nu ca nu tine pasul, dar indeamna pe toata lumea ce joaca cu el sa renunte pentru ca e pierdere de timp. Omu poate are si el viata lui si nu vrea sa si-o petreaca pe un server cu bombardieri.


In concluzie, ie cam egal, numa ca vitezele sunt cam diferite :))))))
eu pot spune, capone o tras mai mult in ultimi 2 ani decat bila ca lider.
Bila cand a dat de greu a renuntat.

Capone > Bila (din punct de vedere lider si jucator de echipa)
 
@Anubis.K domnul Trafikkk zis cioara nu are si el o contributie la jocul demosarilor?:)),la urma urmei Demos intra cu Oceania direct in pact(pe Paros)
in timp ce pe Byllis a intrat Oceania cu Demos ca o echipa + pacte si academii cu Method.
Si daca stam sa comparam unul singur e @CaponeM care a detinut 3 mari si a pierdut server-ul....deci na... iar pe Paros sa nu uitam ca a dat stergere si Demos cand a vazut ca nu mai are rost:)).Ai uitat detalii importante:)).Pe Byllis a venit si el sa se razbune;)),la cate manevre a facut ca sa picam psihic si spioni si spart de conturi
 

Anubis.K

Stie Tot
@Anubis.K domnul Trafikkk zis cioara nu are si el o contributie la jocul demosarilor?:)),la urma urmei Demos intra cu Oceania direct in pact(pe Paros)
in timp ce pe Byllis a intrat Oceania cu Demos ca o echipa + pacte si academii cu Method.
Si daca stam sa comparam unul singur e @CaponeM care a detinut 3 mari si a pierdut server-ul....deci na... iar pe Paros sa nu uitam ca a dat stergere si Demos cand a vazut ca nu mai are rost:)).Ai uitat detalii importante:)).Pe Byllis a venit si el sa se razbune;)),la cate manevre a facut ca sa picam psihic si spioni si spart de conturi

lasa ca si pe apollonia bila o avut pact cu gina. Daca era sa fie lorzi cu david in pact, nu cred prindeau nici acolo sfarsitul serverului :))))))))))))))
Pe Hermonossa il injura pe David ca ii bloca insule si o saptamana mai tarziu vroia pact cu el :)))))))))))))) disperarea a fost mare.
Iar pe Sinope, l-a tradat urechila, Capone si David, trebuiau toti sa-l puna in pact ca sa ajunga la minuni sa faca minunile si dupa sa-i lase si pe ceilalti sa le faca :)))))))))))))))))))))))))))))))
 

Stupefy

Stie Tot
Situatia este critica, sa nu uitam de Wild care a intrat pe Rhammus "la misto" cu 7 academii prin link si dupa protectie.. ->
 
Sus