Lumea Zeilor aka S I N O P E

*cosminiq98

Membru activ
Cyoby o carat
smiley-emoticons-stars-elvis.gif
Daca te referi la resurse in timpul minunilor, nu, nu a fost in top 10. Asta si datorita unor probleme externe, sa le numim asa.
 

CaponeM

Stie Tot
Idalium.

Și da, a fost o perioadă lungă, dar nu la fel de lungă ca aia în care s au câștigat 4 servere consecutive :)..

Așa că no, cu bune cu rele îi dăm înainte :D
 
felicitari, era si timpul sa castige si demos un server
Cred ca strategia de acuma asta o sa fie,unde vad ca nu intra aliante de top,o sa intre si ei sa se bata cu planetari;)),cred ca asta e si un motiv sa nu mearga in toamna pe extern,le e frica ca se fac naibii de ras pe acolo...asa ca mai bine raman aici pe ro sa se bata cu pamatufele astea.O sa vezi cum apare si cioara aia de Trafikk=))
 

CaponeM

Stie Tot
4 servere consecutive de v6 vrei sa spui?=)) si cu 300+ prin link?

M-ati rupt la corason cu v6-le vostru.. să-mi bag pl de nu zici ca ati fost pe nu știu ce server extern si v-ați batut, pardon, i-ați bătut pe cei mai buni din fiecare țară la un loc până sau căcăt în regim de v10 =)))))))))))
 
Ultima editare:

CaponeM

Stie Tot
Cred ca strategia de acuma asta o sa fie,unde vad ca nu intra aliante de top,o sa intre si ei sa se bata cu planetari;)),cred ca asta e si un motiv sa nu mearga in toamna pe extern,le e frica ca se fac naibii de ras pe acolo...asa ca mai bine raman aici pe ro sa se bata cu pamatufele astea.O sa vezi cum apare si cioara aia de Trafikk=))

Motivul pt care ( eu personal ) nu voi întra pe extern ești tu și încă 2-3 distruși de pe aici. Mai pe scurt, cat timp "faceti parte din proiect" pe mine nu ma interesează.
 
Motivul pt care ( eu personal ) nu voi întra pe extern ești tu și încă 2-3 distruși de pe aici. Mai pe scurt, cat timp "faceti parte din proiect" pe mine nu ma interesează.
Pai si daca nu facem parte din proiect care-i treaba?=))Intram si jucam de partea strainilor,mare lucru=)).Le stau la aia pe conturi no problem,cel putin o sa am placerea sa va fac de ras:))(Demos Kratos).Ramai drq acasa(pe ro) sa mai castigi si tu cv servere ca ai uitat cum e sa castigi.
 

CaponeM

Stie Tot
Pai si daca nu facem parte din proiect care-i treaba?=))Intram si jucam de partea strainilor,mare lucru=)).Le stau la aia pe conturi no problem,cel putin o sa am placerea sa va fac de ras:))(Demos Kratos).Ramai drq acasa(pe ro) sa mai castigi si tu cv servere ca ai uitat cum e sa castigi.

Rămân, Rămân!

Tu du-te liniștită pă extern.. in fond, slugile de aici is mai apreciate în afară =)))).
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
@1Sheri Vi Mihaela3 degeaba inviți pe x y z pe extern. Cât timp ura se menține de a lungul timpului nu o sa se facă nimic pe extern.

In trecut au intrat și Sons pe extern și n au câștigat . La fel și demos tot în trecut și tot nu au câștigat. E greu sa aduni o echipa.

De exemplu o echipa formata din rivalități gen Sons - Demos

L ai vedea tu pe jusepe jucând cu Capone ? ;)
Sau pe @Manastireanu
 
@1Sheri Vi Mihaela3 degeaba inviți pe x y z pe extern. Cât timp ura se menține de a lungul timpului nu o sa se facă nimic pe extern.

In trecut au intrat și Sons pe extern și n au câștigat . La fel și demos tot în trecut și tot nu au câștigat. E greu sa aduni o echipa.

De exemplu o echipa formata din rivalități gen Sons - Demos

L ai vedea tu pe jusepe jucând cu Capone ? ;)
Sau pe @Manastireanu
Sincer l-as vedea mai mult pe Jussepe cu Capone decat Vladutz=))
 
Sus