Lumea Zeilor aka S I N O P E

Anubis.K

Stie Tot
M-ati rupt la corason cu v6-le vostru.. să-mi bag pl de nu zici ca ati fost pe nu știu ce server extern si v-ați batut, pardon, i-ați bătut pe cei mai buni din fiecare țară la un loc până sau căcăt în regim de v10 =)))))))))))

smiley-emoticons-confusednew.gif
 
În 2022 dacă n-ai măcar un srv de v6 trecut în cv, degeaba ai jucat grepo pana acum...

Daca mai este și câștigat, degeaba mai joci în continuare... in viziunea unora, un srv de v6 câștigat, automat ți-l câștiga si pe următorul... wtf =))))))))
sa nu uiti sa iti aduci cioara (trafikkk) in toamna pe extern macar sa joace o repriza ca oricum in a doua cere schimbare.
 
Ultima editare:

CaponeM

Stie Tot
Prima neintelegere aparuta intre demos - wild a fost legata de fuziunea pe care, wild-ul a facut-o cu nu stiu ce alianta din m55, adica marea noastra.

Bineinteles, fuziunea a fost facuta cu acordul nostru, dar cu conditia ca orasele din m55 sa fie cedate intr-un timp cat mai scurt, asta fiind la inceputul lunii noiembrie, sau undeva pe acolo. Dupa aproape o luna de la fuziune, bajetii veseli din wild inca cucereau sau colonizau prin m55, dupa fuckin aproape 1 luna.. ba esti serios? cum poti sa te mai dai alianta serioasa???? Asta prima chestie.

A 2a neintelegere ( bine, neintelegere e mult spus ) a fost legata de acel grup de jucatori care au decis sa paraseasca dupa mult timp wild-ul, si asta din cauza comportamentului si iesirilor tale de salbatic, grup pe care tu nu l-ai dorit sub nici-o forma in demos, si cu care brave a fost de acord.

Eu in schimb, cand am revenit la carma, ti-am spus din start ca eu nu sunt de acord cu aceaasta regula, si atata timp cat nu incalc nici-o intelegere, nu vad unde-i problema? Aaaa, daca era pe modul : ba capone, uite ce mi-au facut aia ma.. m-au muit pe nu stiu ce server, atunci mai intelegeam, dar in cazul de fata, a fost chiar invers.

Aaaa, ca am venit eu cu gura mare si ti-am spus ca ii iau pe aia, da, de acord cu tine, dar am facut-o la 3 saptamani dupa fuziunea facuta prin care efectiv v-ati pisat pe ea de intelegere. Si apoi, creier de babuin, faptele conteaza, nu vorbele! Iar faptele mele au fost contrare vorbelor.

In alta ordine de idei, iti repet inca odata: cat timp pactul a fost activ, noi ne-am respectat fiecare intelegere. Ca ai venit tu cu niste conditii hilare de a nu recruta pe aia din all stars nici dupa ruperea pactului, cu care, din nou, n-am fost de acord, aia e altceva, dar intelegerile ni le-am respectat pana final.

1.jpg1.jpg1.jpg1.jpg



1.jpg
 

Atașamente

  • 2.jpg
    2.jpg
    577,7 KB · Vizualizări: 16
  • 3.jpg
    3.jpg
    576,7 KB · Vizualizări: 16
  • 4.jpg
    4.jpg
    583,5 KB · Vizualizări: 14
  • 5.jpg
    5.jpg
    598,3 KB · Vizualizări: 14
  • 6.jpg
    6.jpg
    619,6 KB · Vizualizări: 14
  • 7.jpg
    7.jpg
    580 KB · Vizualizări: 13
  • 8.jpg
    8.jpg
    564,5 KB · Vizualizări: 12

CaponeM

Stie Tot
Am pus ce era important, nu cred, sau ma rog, sper sa nu fii omis ceva, dar oricum nu are relevanta asta, cine vrea varianta full, si vrea sa-si piarda timpul in cel mai neconstructiv mod, poate urma firul discutiilor - cap coada in postarile tale de pe celalalt subiect ( abdera ). Eu doar am facut un mini rezumat pt @Baiatul Pricalist .

@Gucci.Stallone bipolar trist, sper ca ai castigat ceva cu faptul ca m-ai postat aici.
 

DeletedUser17271

Guest
=)))))Ba cum ai pus tu doar ce ti-a comvenit .
Moama, moama .
Dc nu ai pus bre si printuri unde scrie adonia ca a trimis nava de pe telefon si puteti trimite nava , dc nu ai pus print unde se specifica de ce aia 10 cu orase in M55 au venit in Wild si cealalta parte au intrat la voi , si nah aveam acordul vostru ... de ce nu spui ca oamenii tai nu au vrut orasele ce trebuia sa le cedam noi din M55 tocmai ca orasele erau de 2 3k si nah erau mai importante fantomele de la Imperium ... de ce nu pui print si unde spui ca nu iei pe All stars la voi cat timp aia nu cedeaza orasele si au orase in marile noastre lucru care il spune si alina si nexe De ce nu pui printuri si cum noi ti am cedat orase inclusiv de pe insule comune inclusiv renuntat la jucatori pe cuvantul vostru ca All star ramane sa fie bubuita ca mai apoi dupa ce v am cedat orasele voi oricum voiati sa ii luati pe aia desi alta s a vorbit ...si multe alte multe lucruri importante ce le "omiti" .

urmariti fratilor videorurile si ascultati vocalele si vedeti cu ochii vostrii perversitate in floare .
 
Sus