Lumea Thebes - Ianuarie 3-13

saca 24

Stie Tot
romanii nu vor putea fi educati niciodata , o sa`ti amintesc asta peste o luna sau doua cand vor incepe cu fake .
Cu parere de rau o spun,dar a sunat urat asta :)

Cand zici de romani,vorbesti si despre parintiii tai,copii,rude,unchi,etc.
Deci,din spusele tale, toti romanii sunt needucati si n-au nicio sansa la o asa zisa ,,evolutie" :)
Imi pare rau ca te-am taxat,dar asta e.
 

DeletedUser16974

Guest
Agesilaos ai grija cum vorbesti. Ca vorbesti numai prostii. Daca nu iti convine stilul de joc la momentul actual esti liber sa alegi si sa faci ce vrei. Nu te mai plange de fakeuri.
 

Agesilaos

Membru activ
stiu ca adevarul doare intodeauna , cand ve`ti accepta criticile si le veti intelege atunci va veti schimba in bine , atit timp cat le negati si va luati de cel ce le zice totul o sa ramana asa cum este azi
 

saca 24

Stie Tot
stiu ca adevarul doare intodeauna , cand ve`ti accepta criticile si le veti intelege atunci va veti schimba in bine , atit timp cat le negati si va luati de cel ce le zice totul o sa ramana asa cum este azi
Eu am zis una,dar s-a inteles alta :)
Exprimarea lasa de dorit

Seara faina tuturor!
 

Agesilaos

Membru activ
Cu parere de rau o spun,dar a sunat urat asta :)

Cand zici de romani,vorbesti si despre parintiii tai,copii,rude,unchi,etc.
Deci,din spusele tale, toti romanii sunt needucati si n-au nicio sansa la o asa zisa ,,evolutie" :)
Imi pare rau ca te-am taxat,dar asta e.
nu toti romanii ca sa nu mergem la proces , am prieteni romani care sunt ok si pe ei iam pastrat dar marea majoritate nu am vorbe de lauda , voi trebuie sa intelegeti ca aveti o eticheta facuta in multi ani , puteti sa ma injurati este ok dar prin asta nu ve`ti recunoaste adevarul si deci nu se va misca nimic in bine . ro este a 2 casa a mea deci nu ma privii ca pe unul care uraste tara asta , dar adevarurile trebuiesc spuse ca sa se poata repara , daca le ascunzi si le negi treburile vor sta asa ,,,, nu am vrut sa ating acest subiect , in fine ,,,,
 

saca 24

Stie Tot
Sunt multe adevaruri care tre' sa fie spuse,si nu doar despre Romania :)
Pot vorbi lejer ore intregi despe orice natiune,m-am documentat,sunt citit,nu-s de ici de colo ;)

Trecand peste aspectele astea,nu-mi place atitudinea unor persoane vis-a-vis de subiectul ,,Romania",si cand ma deranjeaza ceva,taxez imediat :)

Am jucat pe grepo cu tot felul de oameni,credema.Dar n-am generalizat niciodata.
Eticheta de care zici e facuta in timp de catre altii,nu de noi.
Evit subiectul asta,fiinca ne ducem in alte directii nu tocmai placute.
Spor la joc,spor la toate :)
 
Ultima editare:

DeletedUser15009

Guest
@Agesilaos

Vezi atașament 3219

Pai uite de aia ai primit fake-uri, nevinovatule care esti tu, pt ca pana sa fuzionati cu method-ul, nu cred ca ati avut fake-uri de la demos sau minimale!

Iar tu ma faci pe mine curva, dar tu care ai acceptat sa joci cu anumiti labari ( labari de la care a si inceput shaorma asta, DIN NOU ) ce esti ? Nu esti de acord cu jocul fake, dar totusi ai acceptat sa joci alaturi de unii care au luat initiativa in aceasta privinta.. deci, cum vine asta?

Si nici cu sons-ul nu am avut probleme legate de fake-uri pana cand.. pana cand l-au acceptat pe labarul ala.. asta ca idee!

Iar daca au fost momente cand vreun tampit din demos s-a trezit sa dea fake-uri, ori l-am linistit, ori l-am zburat, cum s-a intamplat si pe idalium cu mr mugicasul ( jucator top 10 ) pe care l-am dat afara, desi mai aveam 1 luna pana la dominatie, iar brave si inca 2 jucatori se facuse fantoma. Deci in concluzie, eu n-am tinut cont ca din cauza asta pot pierde INCA UN JUCATOR ACTIV ( si cine stie, chiar serverul ) pt ca atata timp cat esti in demos n-ai voie la fake-uri, simplu! Si da, dam si noi fake-uri si minimale, dar asta dupa ce suntem provocati, iar daca nu crezi ce spun aici, intreaba-l chiar pe unul din cei mai mari labari de pe acest joc, aka gucci care la randul lui rupe fake-urile si minimalele ( TOATA NOAPTEA ).

Ori tu bai baiatule, care e ultimul server pe care l-ai dus pana la capat.. nu de alta, dar tu pe ultimele 3-4 servere mereu au gasit cate-o scuza sa te lasi dupa 1-2 luni :))))))) .

Hai, bafta sa ai, corectule!
Cioco di mano nu mai schimba mana dreapta cu stanga cand scri ca sa o iubesti pe Manuela .
Nu am mai dat de doua nopti sau chiar 3 fake si minimale .

Si nu eu am inceput primul ci satama + tine
 

DeletedUser8796

Guest
Nu am treaba pe Paros.. :)

Trebuia sa ajung intr-o alianta pe Paros, mai demult,dar am fost prins cu alte treburi si n-am putut intra :) (cred c-am mai zis-o)
Poate confirma cineva de pe forumul extern,ca au fost ,,discutii" ;)
Mi-ar fi placut sa intru sa dau o mana de ajutor,asa,de dragul unui server de pe care ma stie persoana in cauza :)))

Ps:

Pont:
Anul 2016
600 de hopliti cu tot cu nava :D
1600 de hopliți * , încă te aștept să știi :))
 

saca 24

Stie Tot
1600 de hopliți * , încă te aștept să știi :))
1600?N-au fost 600? Lasa ca tu stai bine la capitolul pierderi ;) Ti-am mai zis.
Pe alt server a patit-o mai grav cineva din Pirates :D :))))) Dar nu cu hopliti,ci cu bireme.Vreo 300 mai exact :)))) Nu-i dau numele,ca m-am avut bine si cu el pe serverul in cauza :)
2 nave consecutive i-am bubuit pe la 6 dimineata,jucand singur :)))) La a 3-a s-a razgandit si am primit invitatie la ei.
A comis-o cam in acelasi stil :D

Nu ma laud,doar imi aduc aminte de niste momente amuzante de pe grepo.La fel ca faza cu hoplitii si nava ta :)))
Au fost servere faine,distractie,un joc frumos ;)

As intra,sincer,dar parca m-as baga si pe serverul asta nou,ca tot am promis niste lucruri...
Oricum,tinem legatura,nu-i problema ;)
Dau un semn in caz de ceva.
 

DeletedUser8796

Guest
1600?N-au fost 600? Lasa ca tu stai bine la capitolul pierderi ;) Ti-am mai zis.
Pe alt server a patit-o mai grav cineva din Pirates :D :))))) Dar nu cu hopliti,ci cu bireme.Vreo 300 mai exact :)))) Nu-i dau numele,ca m-am avut bine si cu el pe serverul in cauza :)
2 nave consecutive i-am bubuit pe la 6 dimineata,jucand singur :)))) La a 3-a s-a razgandit si am primit invitatie la ei.
A comis-o cam in acelasi stil :D

Nu ma laud,doar imi aduc aminte de niste momente amuzante de pe grepo.La fel ca faza cu hoplitii si nava ta :)))
Au fost servere faine,distractie,un joc frumos ;)

As intra,sincer,dar parca m-as baga si pe serverul asta nou,ca tot am promis niste lucruri...
Oricum,tinem legatura,nu-i problema ;)
Dau un semn in caz de ceva.
eu când am zis că te dai la fund știam ce vorbesc :)) , da , 1600 au fost de vre-o câteva ori . ziceam să intri că după nu știu când ne mai auzim,eventual când trec eu pe la Iași dacă e , la o bere ceva , chiar dacă nu prea beau pentru tine fac o excepție :))
 

DeletedUser8796

Guest
și acum că îmi aduc aminte , eu încercam să-ți dau nava de la câteva insule distanță :)))))
 

Agesilaos

Membru activ
@Agesilaos

Vezi atașament 3219

Pai uite de aia ai primit fake-uri, nevinovatule care esti tu, pt ca pana sa fuzionati cu method-ul, nu cred ca ati avut fake-uri de la demos sau minimale!

Iar tu ma faci pe mine curva, dar tu care ai acceptat sa joci cu anumiti labari ( labari de la care a si inceput shaorma asta, DIN NOU ) ce esti ? Nu esti de acord cu jocul fake, dar totusi ai acceptat sa joci alaturi de unii care au luat initiativa in aceasta privinta.. deci, cum vine asta?

Si nici cu sons-ul nu am avut probleme legate de fake-uri pana cand.. pana cand l-au acceptat pe labarul ala.. asta ca idee!

Iar daca au fost momente cand vreun tampit din demos s-a trezit sa dea fake-uri, ori l-am linistit, ori l-am zburat, cum s-a intamplat si pe idalium cu mr mugicasul ( jucator top 10 ) pe care l-am dat afara, desi mai aveam 1 luna pana la dominatie, iar brave si inca 2 jucatori se facuse fantoma. Deci in concluzie, eu n-am tinut cont ca din cauza asta pot pierde INCA UN JUCATOR ACTIV ( si cine stie, chiar serverul ) pt ca atata timp cat esti in demos n-ai voie la fake-uri, simplu! Si da, dam si noi fake-uri si minimale, dar asta dupa ce suntem provocati, iar daca nu crezi ce spun aici, intreaba-l chiar pe unul din cei mai mari labari de pe acest joc, aka gucci care la randul lui rupe fake-urile si minimalele ( TOATA NOAPTEA ).

Ori tu bai baiatule, care e ultimul server pe care l-ai dus pana la capat.. nu de alta, dar tu pe ultimele 3-4 servere mereu au gasit cate-o scuza sa te lasi dupa 1-2 luni :))))))) .

Hai, bafta sa ai, corectule!
nici nu pierd timp sa citesc tot ce ai spus aici , atit doar spun ca nu se facuse nici o fuziune cand eram lovit de fake si faprul ca atunci o faceai pe nevinovatul iar acum o recunosti na .... sa ai spor capone. ps: am dat stergere pina sa se faca fuziunea de care vorbesti , dupa 2 saptamani de fake zi si noapte am dat si eu fake la toti intro noapte dupa care am dat stergere , am inteles ca devin ca voi si nu am vrut asta am ales sa plec , nu esti cu nimic altfel fata de toti pe care tu ai injurai ca sunt niste labari de jucatori .
 

DeletedUser16184

Guest
nu-l supara si tu mai tare cu adevarul ca deja e suparat ca a luat 2 nave:)))
 

saca 24

Stie Tot
eu când am zis că te dai la fund știam ce vorbesc :)) , da , 1600 au fost de vre-o câteva ori . ziceam să intri că după nu știu când ne mai auzim,eventual când trec eu pe la Iași dacă e , la o bere ceva , chiar dacă nu prea beau pentru tine fac o excepție :))
Cand m-am dat la fund,te referi serverul ala? :))
Din iulie si pana acum recent,am avut diverse ,,lucrari" in desafsurare,plus alte belele pe cap :)))
Nici nu mai stiam unde sa ma impart :)))

Poate deschid astia un server cu viteza mai mica,durata de cucerire mare,un server pentru un batran ca mine.Sa joc chill,mosnegeste asa.. :) :))))
Da,pe serverul ala dadeai navele de la distanta,iar eu jucam in p[aralel pe 2 mari(daca nu ma insel) :))
Oricum,a fost fain serverul ala,mi-a placut.

Daca ajungi prin Iasi,dai un semn.Eu nu mai locuiesc in Iasi momentan,m-am intors pe meleagurile natale :D
Dar vizitez orasul destul de des,deci putem sta la o bere,doua,trei,o fabrica intreaga :D :)))
 

saca 24

Stie Tot
Da' ce darnici sunt cei de la Inno..
Mi.au dat 2500 de gold(in 2 transe) :))))
Ce s.au gandit ,,si.asa amarasteanul asta de saca nu a bagat bani niciodata in joc,hai sa fim milostivi sa.i dam ceva gold,sa vada si el cum e" :))))))
 

Missis Bella

Membru activ
voi trebuie sa intelegeti ca aveti o eticheta facuta in multi ani ,,,
Dar tu, nu mai esti roman ? Nu compara ceea ce este pe joc cu toti romanii, poti sa asemeni jocul cu politicul, dar nu baga in aceeasi oala pe toti . Ne-am nascut romani iar tara noastra este frumoasa, din pacate, a ajuns pe mainile cui nu trebuia la fel ca acest joc. Lipsa de educatie din ultimii 30 de ani, isi arata rezultatele, la fel ca si aici.
 

Agesilaos

Membru activ
Dar tu, nu mai esti roman ? Nu compara ceea ce este pe joc cu toti romanii, poti sa asemeni jocul cu politicul, dar nu baga in aceeasi oala pe toti . Ne-am nascut romani iar tara noastra este frumoasa, din pacate, a ajuns pe mainile cui nu trebuia la fel ca acest joc. Lipsa de educatie din ultimii 30 de ani, isi arata rezultatele, la fel ca si aici.
Bella da nu sunt .... si cu toate astea cred ca tin la RO cu mult mai mult fata de unii care se dau patrioti doar la tv sau pe fb :) in fine
 
Sus