lumea protest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
B-):Dnumai pot de ras =)) =)) chiar sunteti de tot rasu oauuuu ma doare burta =)) =))
 

DeletedUser5815

Guest
numai pot de ras =)) =)) chiar sunteti de tot rasu oauuuu ma doare burta =)) =))
acum cred ca iti dai seama de suntem atata vreme cu laptopul in brate ... si aici e doar o farama.... uite de ce stam atata timp "la datorie" :)
 

DeletedUser6312

Guest
numai pot de ras =)) =)) chiar sunteti de tot rasu oauuuu ma doare burta =)) =))

Mda, suntem foarte simpatici , de-a dreptul adorabili :))))))))))))))
Daca voiai sa razi impreuna cu noi, nu era nevoie sa deschizi aici un topic, puteai pur si simpul sa ne dai add pe skype si ne distram impreuna :)))Glumesc, evident :)
 

DeletedUser

Guest
B-):Dnumai pot de ras =)) =)) chiar sunteti de tot rasu oauuuu ma doare burta =)) =))

nu vrei sa stii cum radem noi:))))))) doar ca avem scopuri diferite...... si personajele difera:)))))
P.S. pentru dureri de burta, iti recomand NoSpa :) Sanatate multa din partea noastra! :))
 

DeletedUser

Guest
am deschis acest topic sa va vada toata lumea grepolisului cat sunteti de penibili ca stati fara numai am cuvinte nu stiu ce sa ma scriu pe aici ma faceti sa rad ..... sunteti hazlii rau de tot
:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus