lumea protest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
as dori sa se faca un server decat al lui protest
numai asa vom stii ca unde este serveru lui noi ceilalti nu vom avea nici o sansa
cum se face ca pe lumea alpha si gamma unde nui el bagat nu sor terminat minunile iar pe celelalte servere beta,theta si kappa unde joaca acest protest sor gatat minunile as dorii si eu o explicatie va rog
cu multe multumiri /:)
joc de trei ani acest joc si asa ceva nu am mai intalnit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:)) Viteze diferite de joc, strategii diferite... etc... Ma gandesc ca tema aceasta nu e serioasa..
 

DeletedUser

Guest
sigur ca da numai am ce sa mai zic
dar va-ti pus problema de masluire al jocului?exista in ziua de astazi atat de multe feluri incat poti face ce vrei tu cu un joc
unt booti si alte metode sa obtii ce vrei de la un joc
va-ti pus aceasta intrebare?!!!
 

DeletedUser

Guest
:)) Viteze diferite de joc, strategii diferite... etc... Ma gandesc ca tema aceasta nu e serioasa..

Ma gandesc , poate ca tocmai pentru ca e foarte bun Protest se termina lumile .... poate ca el e un fel de Chuck Norris al grepolisului ..... Sa inteleg ca la conqerorsi le pare rau ca nu au un asa lider ?
 

DeletedUser

Guest
hai sa fim seriosi pe alpha si gamma unde nu exista acest protest inca se joaca si se joaca de ani buni.....
 

DeletedUser6312

Guest
sigur ca da numai am ce sa mai zic
dar va-ti pus problema de masluire al jocului?exista in ziua de astazi atat de multe feluri incat poti face ce vrei tu cu un joc
unt booti si alte metode sa obtii ce vrei de la un joc
va-ti pus aceasta intrebare?!!!

Mda, pai cautati-va boti ca sa va serveasca de lideri daca credeti ca pe noi ne-au ajutat :))))))))))))
ahahah gelosulee :D:D
Lasand gluma la o parte, insinuarile acestea nu isi au locul aici, daca ai dovezi ca nu s-a jucat corect, depune ticket , daca nu ai, mai bine te abtii de la astfel de comentarii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@Ariz: Minele nu-i dau resurse lui Protest, Protest da resurse minelor.. sau cum? :))

@rasse: Dar ce are contul acela atat de special?
 

DeletedUser

Guest
daca as fi avut aceste dovezi as fi facut tiket pentru inchiderea acestui joc pentru-ca cred ca multi sunt pacaliti ca multa lume joaca pe bani grei si tot nu pot face cat face acest protest as merge cu voi pana la cel mai inalt tribunal ca pacaliti multa lume
ce are acest cont al lui protest?!!! asta vreau sa aflati voi ca eu nu am nici o putere
 

DeletedUser5815

Guest
ma, dar nu ti se pare ca deja intri pe panta ridicolului? .... pana mea, v-am explicat negru pe alb cum stau lucrurile, cu matematica de clasa a treia in fata, dar se pare ca nu va intra nimic in cap
sunteti incorigibili
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
daca as fi avut aceste dovezi as fi facut tiket pentru inchiderea acestui joc pentru-ca cred ca multi sunt pacaliti ca multa lume joaca pe bani grei si tot nu pot face cat face acest protest as merge cu voi pana la cel mai inalt tribunal ca pacaliti multa lume
ce are acest cont al lui protest?!!! asta vreau sa aflati voi ca eu nu am nici o putere

Contul nu are nimic in plus fata de contul tau sau al meu doar posesorul contului e un tip capabil sa conduca o alianta :)
 

DeletedUser

Guest
tania am un respect foarte mare pentru tine te rog eu mult sa imi explici si mie cum se face ca pe alpha pe care joc de trei ani nu inchidem lumea pentru ca toti care jucam corect si ne vedem doar de joc si nu de alte marsavii inca jucam!!!explicami si mie te rog daca poti....
 

Stil

Community Manager
este a doua oara cand zici 3 ani ... Nu te supara, dar lumea Alpha nici macar 2 ani nu are .....
 

DeletedUser

Guest
sau cat zici tu domnule manager cu respect vreau si eu o explicatie
 

DeletedUser5815

Guest
tania am un respect foarte mare pentru tine te rog eu mult sa imi explici si mie cum se face ca pe alpha pe care joc de trei ani nu inchidem lumea pentru ca toti care jucam corect si ne vedem doar de joc si nu de alte marsavii inca jucam!!!explicami si mie te rog daca poti....

nu stiu de cat timp tine lumea alpha ca n-am jucat niciodata acolo, dar de un lucru sunt perfect convinsa - asa cum s-a si demonstrat cand au fost discutiile legate de implementarea 2.0 pe lumile vechi: nu v-ati dorit sa terminati pentru ca deh, nu vreti sa fiti "constructori"

si nu cred ca pe alpha lumea deschide jocul la ora 5 dimineata si il mai inchide la 12 noaptea cum facem noi marea majoritate ... sau ma rog, in intervale diferite ale zilei
 

DeletedUser

Guest
multumesc lordule dar cred ca nu trebuia sa ma faci prost eu asa cred tu ce zici?!!!
 

DeletedUser

Guest
tania sunt oamenii pe alpha si gamma care stau mai mult timp decat stati voi pe kappa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus