lumea protest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Stil

Community Manager
Rugamintea mea este sa incercam sa pastram o discutie in limita regulamentului. Nu incepeti sa jigniti.
 

DeletedUser6843

Guest
multumesc lordule dar cred ca nu trebuia sa ma faci prost eu asa cred tu ce zici?!!!

mai omule....daca 2 oameni iti spun ca esti beat te duci si te culci.....

da 7 aliante nu-ti dau dreptate .....tu batman,batman......

tu te simti jignit?

noi cei care stam pe joc poate cat tine ,poate de 3 ori cat tine.....noi astia care am bagat bani in joc poate cat tine,poate de 3 ori cat tine....cum trebuie sa ne simtim cand veniti cu acuzatii din astea infantile......

domnilor admini cat mai este tolerata aceasta purtare?
 

DeletedUser

Guest
nu stiu ce sa mai inteleg domnule manager dra este ceva putred aici eu asa cred
lumea alpha are aceeasi viteza cu a lumii kappa nu?!!
 

DeletedUser5815

Guest
tania sunt oamenii pe alpha si gamma care stau mai mult timp decat stati voi pe kappa
inseamna ca stau pentru altceva - sau si pentru altceva - decat terminarea minunilor ... de o luna de zile n-am facut picior de trupa, depozitele sunt in permanenta pe 0 ca nu pastrez acasa nici cea mai mica farama de resursa .... nu atac decat in aparare si doar daca e vorba de securitatea oraselor la minuni ... mai mult de atat ce vrei sa-ti spun? ca dau click-uri si solicitari la 20-40 de min si am cate 3 randuri de negustori pe drum din fiecare oras?

incercati odata sa pricepeti ca n-a trisat nimeni, pur si simplu ne-am dorit sa realizam performanta asta .... toate minunile incheiate in mai putin de o luna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca as fi avut aceste dovezi as fi facut tiket pentru inchiderea acestui joc pentru-ca cred ca multi sunt pacaliti ca multa lume joaca pe bani grei si tot nu pot face cat face acest protest as merge cu voi pana la cel mai inalt tribunal ca pacaliti multa lume
ce are acest cont al lui protest?!!! asta vreau sa aflati voi ca eu nu am nici o putere

Nu mai, nu te-am intrebat sa-mi spui cum triseaza....
Zi-mi ce-ti pare tie ciudat si "special" la acel cont... Ce-l face asa special de merita un asemenea subiect?
 

DeletedUser5815

Guest
nu stiu ce sa mai inteleg domnule manager dra este ceva putred aici eu asa cred
lumea alpha are aceeasi viteza cu a lumii kappa nu?!!

alpha
Setări: Viteza 1, viteza unități 1

kappa
Setări: Viteza Joc 2, viteza unități 1

dupa cum vezi, viteza e dubla
 

DeletedUser

Guest
haideti sa va mai marturisesc si altceva
ei zic ca stau nu stiu cat timp pe grepolis,ii inteleg ca si eu stau dar eu stau de pe mai multe conturi si tot nu fac fata cum fac ei
explicati-mi si mie acest fenomen e
u stau de pe mai multe conturi dar ale mele sunt preluate nu contrafacute:pB-)
 

DeletedUser5815

Guest
u stau de pe mai multe conturi dar ale mele sunt preluate nu contrafacute:pB-)

ce inseamna contrafacute? ca nu pricep unde bati
si eu joc pe 3 lumi simultan si fara sa fac nimic deosebit cred ca ma mentin suficient de bine ca sa-mi indrept atentia in aceasta perioada doar pe minuni
 

DeletedUser6843

Guest
Rugamintea mea este sa incercam sa pastram o discutie in limita regulamentului. Nu incepeti sa jigniti.

domnul meu.....orice are o limita.....mie mi-a ajuns....

adica astia care se muta de pe un cont pe altul.....gen de pe shadowbob pe knoxwille si invers si nspe zeci de altii

astia care sunt hoti striga tot hotii.....

ne spune ca la alphavile sunt jucatori care stau mai mult pe joc....cum pot sa stea daca noi avem laptopurile deschise non stop.....? si asta nu doar eu....ci vreo 20 de jucatori pe putin....

cat ii mai tot tolerati ? o sa renuntam si noi la joc....ca sa-i lasam si pe ei sa faca o minune....cel putin eu.....o sa ma joc sah....ca macar acolo daca zice unu ca joc cu doi regi ii dau cu tabla in cap....
 

DeletedUser

Guest
scuza-ma lordule dar tu suferi mult cu mansarda daca umblii cu laptopu dupa tine imi pare rau numai am ce sa zic....:p:(
 

DeletedUser6502

Guest
haideti sa va mai marturisesc si altceva
ei zic ca stau nu stiu cat timp pe grepolis,ii inteleg ca si eu stau dar eu stau de pe mai multe conturi si tot nu fac fata cum fac ei
explicati-mi si mie acest fenomen e
u stau de pe mai multe conturi dar ale mele sunt preluate nu contrafacute:pB-)
increfuckingdibil.....la ce raspuns te astepti la asemenea afirmatie?
 

DeletedUser5815

Guest
asta e ... toti avem aceleasi probleme la mansarda, asa cum spui tu :p ... te face asta mai fericit? ma indoiesc
dar daca asta a trebuit sa facem ca sa castigam, asta facem
 

DeletedUser

Guest
exact ceva retine cum va spune si domnul stil
multumesc va multumesc domnule stil;)
 

DeletedUser6312

Guest
exact ceva retine cum va spune si domnul stil
multumesc va multumesc domnule stil;)

Prieteneee, tu ai deschis discutia si ai facut cateva aluzii referitoare la corectitudinea unui jucator...
Pe tine ce te retine sa apelezi la sistemul de suport?
 

Stil

Community Manager
Nu trebuie sa imi multumesti, nu ti-am facut o favoare, am zis ceva normal.
E valabil si pentru tine, sa raportezi daca ai suspiciuni, nu sa deschizi un topic....
 

DeletedUser6843

Guest
exact ceva retine cum va spune si domnul stil
multumesc va multumesc domnule stil;)

vai vai vai.....eu ma refeream ca nu mai rezist sa nu-ti zic pe nume ....sa nu te fac ce esti.....
intelegi?....deci rasse,rasse...aici....aici...stai cu noi....rasse....concentreaza-te ....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus