Lumea Pagasa

Pai tu joci cu cine vrei unde vrei, nu inteleg care e problema ta, nu ti mai vin nepotii in islanda in vizita?

pai ba nebuno, tu esti o baba cu probleme grave de personalitate, vrei sa ma pun sa te fac de ras? sa le zic la lume ce boli mentale ai.

Islanda, Nepoti, Facultate de litere.

stiu bine cine esti Codrutza si ce faci, te ocupi de niste magazine le ai date in chirie si locuiesti in Bucuresti.

Si pe langa asta esti si o batoza de 200kg.daia stai la ora asta pe forumu asta:))
coaie,ai respectat fix pl cuvantul,atata timp cat oameni au vrut sa cedeze locul lui nikess ce pizda ma-tii te caci pe tine ca tu ti-ai respectat cuvantul?Noi v-am ajutat doar pentru ca sclavul ala era tare in clanta( cu termenele lui cat si celalalt Mr.PiG caruia i-am bagat-o din orice pozitie) ca altfel pierdeai linistit server ul:).Ti-as sugera sa-ti ti limba aia sa dai limbi la stii tu cine, in rest gura mica pe forumul asta.
 

Xergio

Stie Tot
coaie,ai respectat fix pl cuvantul,atata timp cat oameni au vrut sa cedeze locul lui nikess ce pizda ma-tii te caci pe tine ca tu ti-ai respectat cuvantul?Noi v-am ajutat doar pentru ca sclavul ala era tare in clanta( cu termenele lui cat si celalalt Mr.PiG caruia i-am bagat-o din orice pozitie) ca altfel pierdeai linistit server ul:).Ti-as sugera sa-ti ti limba aia sa dai limbi la stii tu cine, in rest gura mica pe forumul asta.
deci nimeni n a avut cuvant pt tine
poate iti revii la realitate si iti dai seama ca esti printre ultimii prosti de pe serverele romanesti de grepo
 
Sus