Lumea Pagasa

thedaythatnevercomes

Membru activ
la fel ca Demos
ins-auge-stechen.gif
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Cat timp formatia ti a asigurat una din putinele tale victorii..tu sa ai respect!
Personal m am retras de bunavoie din alianta ta,renuntand la orice artefact pe care l as fi putut castiga alaturi de tine
Mi s a spus ca vai,multumesc,etc,etc..locul tau va ramane neocupat..adica ceva onorific..in fine
Locul meu..si al lui maximus..nu doar ca nu au ramas neocupate
Cu nesimtire ne ai dat afara un coleg,pe nikess,care venea in locul unuia dintre noi..al lui Rares sau al meu..
Esti o jigodie sinistra ..si cred ca e singura lume pe care ai castigat o..si ultima!
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Si da,ivan imi e prieten..dar nu sunt deloc de acord ca ne a tarat alianta in cardasie cu a ta,fara sa ne spuna de la inceput..fapt care m a facut sa ma simt datoare fata de voi..mi am platit cu varf si indesat datoria..bucura te de victorie,ca daca depinde de mine,pe unde te prind,te rup!
 
Ultima editare:

thedaythatnevercomes

Membru activ
Friends este una dintre cele mai puternice aliante de pe Romania in momentul de fata am batut Demosul si Starsul de unii singuri, formatia a rezistat cu ajutorul nostru intre demosi si starsi, nu ati fi ajuns la final ca sa ti intre in cap femeie.

Legat de locul tau si a lui maximus daca ati renuntat la ele, conducerea face ce vrea cu ele, nikess nu a ajutat cu nimic la castigul lumii asadar nu a primit coronita pentru ca noi inainte de toate suntem una dintre cele mai corecte aliantele de pe serverul romanesc si dam coronite pe merit nu pe dorinte si blaturi.

Poate vrei sa ti aduc aminte ca ti era frica sa stai cu mine pe granita pe alte lumi, pai ba cucoana cand te prind eu pe tine pe o lume iti pun botu de fakeuri 24/24 pe tine, am numaru tau si iti promit ca platesc lunar cate 10$ sa te sune toata noaptea de la 23.00 la 08.00 numere din diferite tari in continuu ca sa nu ai alarma nici pe telefon.

Te ai pus cu mine, cu cine nu trebuie, marsh in pula mea si cere ti scuze sau sa nu te prind langa mine ca te distrug !!!

Si Ivan nu te a tras dupa noi, e foarte simplu, el e un om de cuvan,t ceea ce vad ca tu nu esti, Friends este o alianta de cuvant stii ce e ala cuvant? nu mai vorbi cu cuvintele tale inselatoare satanista dracu baba inculta !!!
ma faci sa rad...te straduiesti mult prea mult pt o baba inculta
pt stiinta ta,baba inculta e licentiata in litere..daca stii ce s alea
despre nikess..i ai promis ca il inviti inapoi..nu ai facut o,,daca nu merita,nu trebuia sa ii promiti
in ceea ce priveste aportul formatiei si al meu..daca inclinam invers balanta,ma certam acum cu Stefan,nu cu tine
Cum probabil toata lumea de aici stie,tu esti un nimeni..iar daca Ivan e prietenul tau..atunci eu renunt la prietenia cu el..si chiar il oblig sa spuna clar..e cu tine sau cu mine
accept decizia lui

cat despre ce spui tu..ca friends e o alianta de cuvant..doar eu am vazut o multime de mesaje in care prietenii tai s au dezis de tine si au jurat ca nu mai vor vreodata sa aiba de a face cu tine
semnat,baba inculta
nu stiam ca baba e ceva de rusine..prin urmare nu imi e deloc rusine
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Pai tu joci cu cine vrei unde vrei, nu inteleg care e problema ta, nu ti mai vin nepotii in islanda in vizita?

pai ba nebuno, tu esti o baba cu probleme grave de personalitate, vrei sa ma pun sa te fac de ras? sa le zic la lume ce boli mentale ai.

Islanda, Nepoti, Facultate de litere.

stiu bine cine esti Codrutza si ce faci, te ocupi de niste magazine le ai date in chirie si locuiesti in Bucuresti.

Si pe langa asta esti si o batoza de 200kg.daia stai la ora asta pe forumu asta:))
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
si app..ma ta e juna prima?
tampita care sa zicem ca va fi nevasta ta,peste 20 de ani va fi tot juna prima?
Bai cretinule..respecta varsta,nu ti bate joc..ca o sa ai noroc sa ajungi sa fi mos
 
Sus