Lumea Pagasa

thedaythatnevercomes

Membru activ
Tu esti fairytale,codroutza,thedaythatnevercomes, si cand jucai pe fairy te dadeai o femeie din islanda care lucreaza la o companie acolo si cand te plictiseai de joc spuneai ca ti au venit nepotii in vizita si ca familia e mai importanta ca jocul.

crezi ca te uit?
exclus..nu stiu despre ce vorbesti..niciodata nu am spus asa ceva..pt ca efectiv nu e adevarat

cine stie ce confuzii grave faci
nu am legatura cu islanda..si nici n am pomenit vreodata despre asa ceva
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
habar nu am ce spui aici..chiar habar n am
tot ce pot sa spun e ca in viata mea n am pupat pe nimeni unde spui tu
iar daca ar fi ca jucatorii seriosi de pe grepo sa aleaga intre noi doi..imi vine sa si rad,cred ca sti si singur raspunsul
si da..singurul kucru adevarat pe care l ai spus,e ca am avut un iubit ..si ca a murit..si ca tu ai adus asta in discutie,ma face sa te rup pe orice lume te voi prinde
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
nu m am oferit
si voi avea o discutie cu Ivan,referitor la asta
cat despre ce spui tu..stii bn ca ai forfecat subiectul la fel ca david..putin imi pasa..doar ca daca am bun simt,nu inseamna ca s si tuta
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
nu..sunt prea corecta sa mint..am vazut si m am complacut
sa primesc deff pe asedii
de aia am ajutat friends...sa platesc datoria..pt ca am primit acel ajutor stiind clar dc
dar am iesit pt ca nu am nevoie de lauri castigati in modul asta
btw..mi ai facut impresia de om destept..stii ca nu despre asta vorbeam,nu?
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
pai s a retras singur
daca avea impresia ca voi nega vreodata ,sau ca voi considera o rusine ce s a intamplat intre mine si thegr8,s a inselat
faptul ca a incercat sa foloseasca asta ca pe ceva urat,nu arata decat ce jigodie e
tu deasemeni ai profitat de asta candva..acum imi dai sfaturi
ce amuzant
m as amuza dar nu am dispozitie pt asta
asa ca gucci draga,hai sa jucam serverul asta
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Acum plânsul nu isi mai are rost. Paturile are 1 dinte va demos și demosari și a preferat sa îl ajute pe david.

Alta codruta sa nu mai joci cu alde david , paturile și ieși în câștig.. paturile e băiat bun dar nu suporta demos.
 

Stewie Griffin

Stie Tot
Pai tu joci cu cine vrei unde vrei, nu inteleg care e problema ta, nu ti mai vin nepotii in islanda in vizita?

pai ba nebuno, tu esti o baba cu probleme grave de personalitate, vrei sa ma pun sa te fac de ras? sa le zic la lume ce boli mentale ai.

Islanda, Nepoti, Facultate de litere.

stiu bine cine esti Codrutza si ce faci, te ocupi de niste magazine le ai date in chirie si locuiesti in Bucuresti.

Si pe langa asta esti si o batoza de 200kg.daia stai la ora asta pe forumu asta:))
ba, ti-am mai zis, esti prost tare, dar rau fara probleme..
ti au pus pe tava lumea, in loc sa le multumesti, faci coaiele mari.. bai incompetentule, atat cat te sufera lumea si aia putina, nu stii niciodata sa ti lasi o portita deschisa, le inchizi pe toate
pana si gucci care e cel mai detestat, isi lasa portite deschise, vezi bine ca a jucat cu One Shot si altii pe Imbros, acum joaca pe olous si asta noua cum se numeste, alianta lui, pe langa Wildul lui bila si compania..
chiar imi pare rau ca Riad e mai baiat ca tine si stie sa vorbeasca, tu esti prost tare.
 
Sus