Lumea Nysa-lume interesanta

Mr.mucigasul

Membru activ
mama lor de bulangii cu eventul lor...
din ce in ce vor sa ne stoarca de mai multi bani ...eu zic sa le dam la muie si sa nu mai jucam
sau care sunt dependenti de joc sa nu mai bage nici un ban in event
cineva poate sa deschida un subiect nou cu eventul asta sa ne bagam unde trebuie
 

DeletedUser13927

Guest
tu ai ales sa cedezi locul de "mare castigator" da ce dracu ati castigat??? :)))))))))))
ai vrut tu sa fii de treaba cu un coleg, sa primeasca un trofeu ;)
sau aveai remuscari pentru ca toate aliantele care le-am gasit acum pe grepolife fara sa le punem pe alea dizolvate au luat de la voi 138 orase si voi ati luat 954? 1 : 9? :))))))))))))))
ia spune onorabilule asdphones, care sunt lumile pe care ai jucat, ai pierdut si te-ai distrat? ;)
sau ai visat ca ai jucat pe o lume unde ai luat bataie si te-ai distrat? :)))))))))))
pe zchynthus ai jucat cu grepo top si ati batut ce exista.... cred ca te-ai rupt pe acolo, saracu de tine :)))))))))))))))
pe gonnos japoniaaaaaaaa... sa mai spun cat te-ai rupt si pe acolo? saracu de tine :))))))))))))
pe ialysos cu ghost div ati batut tot ce exista si acum malmocta e la voi ca sa saturat de atata distractieee :)))))))))) de ce nu ii iei tu locul in dark wolves? :)))))))))))))
da baaa! numai in aliante slabe ai jucat.... te crede toata lumea :))))))))))))))))
ia si tu o pauza ca te distrugi daca te suprasoliciti in halul asta :))))))))))))))))

ba serios acum... in ce aliante slabe ai jucat tu? nu apare nimic... doar minti lumea? ;)
mama ce frustrat e baiatul....(copilul)
 

asdphones

Stie Tot
Asta e zeul care se lauda ca nu a pierdut niciodata un oras si ma ameninta prin mesaje ca se ocupa de mine? Bineinteles cu injuraturile de rigoare?... Plin de vedete pe jocul asta...

P.S. Nenea Polux... inca astept sa se concretizeze amenintarile tale.. Desi e cam greu fara orase...
 

Atașamente

  • polux.jpg
    polux.jpg
    919,4 KB · Vizualizări: 44

mans

Stie Tot
ce ai facut @Heracles DW ? gata?
te-ai trezit si tu? :)))))))))))))

bravo Infectus! Elitus Maximus Pizdelius Curvitus! :))))))))))))
ati castigat lumea baaaaa nebunilooor, sunteti zei :)))))))))))))
stati asa... am mai spus asta la inceputul lumii :)))))))))))))))
ce zei mai sunteti voooooi ;)
pe lumea urmatoare cu revolta care elitisti vor sa calareasca incepatorii? Grepo Top, Jpaoniaaaaaaa
sunteti prea buni, acum mars pe extern la francezi, italieni, greci, jucatori de nivelul vostru :)))))))))))))
nu mai calariti incepatorii pe aici... da cred ca va place nebuniloooor :)))))))))))
Probabil esti unul dintre cei care au intrqt cu conturi noi si nu au prins echipa...Tristut
 

DeletedUser17370

Guest
Sincer sa fiu, nu stiu de ce e blamat invictus... Si invictus este alianta nou aparuta. Dark Wolves aveau xp in spate, este a N lume pe care joaca Dark Wolves. Chiar daca pe lumea asta au si ei jucatori care baga gold, exista metode ca sa rezistati vs Invictus... cum de altfel si Invictus au rezistat vs Japonia pe Gonnos luand in considerare faptul ca Invictus era alianta noua... pe cand cainii care aveau xp in spate si N servere castigate au clacat si au sters.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Sincer sa fiu, nu stiu de ce e blamat invictus... Si invictus este alianta nou aparuta. Dark Wolves aveau xp in spate, este a N lume pe care joaca Dark Wolves. Chiar daca pe lumea asta au si ei jucatori care baga gold, exista metode ca sa rezistati vs Invictus... cum de altfel si Invictus au rezistat vs Japonia pe Gonnos luand in considerare faptul ca Invictus era alianta noua... pe cand cainii care aveau xp in spate si N servere castigate au clacat si au sters.
Dark wolves poate castiga o lume v1-v2 unde principalii adversari sunt tenacii bineinteles cu adnini in frunte amin!
 

bursi73

Membru Nou
Sincer sa fiu, nu stiu de ce e blamat invictus... Si invictus este alianta nou aparuta. Dark Wolves aveau xp in spate, este a N lume pe care joaca Dark Wolves. Chiar daca pe lumea asta au si ei jucatori care baga gold, exista metode ca sa rezistati vs Invictus... cum de altfel si Invictus au rezistat vs Japonia pe Gonnos luand in considerare faptul ca Invictus era alianta noua... pe cand cainii care aveau xp in spate si N servere castigate au clacat si au sters.
amu castiga Invictus pe Gonnos de cand sa rupt iar Japonia :)))
 

asdphones

Stie Tot
Pentru mine Nysa ramane lumea din care daca selectionezi cei mai buni jucatori nu faci de o alianta cum trebuie...
 
Sus