Lumea Nysa-lume interesanta

un jucator de la adversari a facut un full de usoare in 20 de minute... :)))))))))))))))
ba ai dreptate e periculos, acum sa egalat balanta ;)
la voi cati fac instante cu gold? si ai sa te caci acum pe tine ca cica sunt putini.... dar si asa tot mai multi ca in restul aliantelor :)))))))))))
luam in calcul si cand se fac actiuni? sau cand restul fraierilor se apropie de voi ca sanse de castig? atunci va bagati instante si gold la greu dar restul jucatorilor nici nu au mereu sfetnicii activati :)))))))))))))
 
Asta nu intelege multa lume... astia pasionati de coronite in special. Pe ultimele doua lumi, desi eu zic ca m-am descurcat decent am cedat locul meu de "mare castigator" altora... Lumile pe care m-am distrat cel mai tare au fost lumi pierdute... dar ce sa le explici la niste copii frustrati care cauta validare intr-un joc...

tu ai ales sa cedezi locul de "mare castigator" da ce dracu ati castigat??? :)))))))))))
ai vrut tu sa fii de treaba cu un coleg, sa primeasca un trofeu ;)
sau aveai remuscari pentru ca toate aliantele care le-am gasit acum pe grepolife fara sa le punem pe alea dizolvate au luat de la voi 138 orase si voi ati luat 954? 1 : 9? :))))))))))))))
ia spune onorabilule asdphones, care sunt lumile pe care ai jucat, ai pierdut si te-ai distrat? ;)
sau ai visat ca ai jucat pe o lume unde ai luat bataie si te-ai distrat? :)))))))))))
pe zchynthus ai jucat cu grepo top si ati batut ce exista.... cred ca te-ai rupt pe acolo, saracu de tine :)))))))))))))))
pe gonnos japoniaaaaaaaa... sa mai spun cat te-ai rupt si pe acolo? saracu de tine :))))))))))))
pe ialysos cu ghost div ati batut tot ce exista si acum malmocta e la voi ca sa saturat de atata distractieee :)))))))))) de ce nu ii iei tu locul in dark wolves? :)))))))))))))
da baaa! numai in aliante slabe ai jucat.... te crede toata lumea :))))))))))))))))
ia si tu o pauza ca te distrugi daca te suprasoliciti in halul asta :))))))))))))))))

ba serios acum... in ce aliante slabe ai jucat tu? nu apare nimic... doar minti lumea? ;)
 

DeletedUser16980

Guest
simt miros de frustrare:)))

poate ar fi mai indicat sa "lucram" la stilul de joc ca sa ajungem in aliantele de top, zic si eu nu dau cu parul :))) ca e gold, ca nu e gold, asta e moneda jocului, si intotdeauna vor fi jucatori care vor apela la ea mai mult sau mai putin, sunt jucatori cu tone de gold care sunt slabi cu tot goldul, si invers, jucatori fara gold, foarte buni, goldul iti da un avantaj, dar trebuie sa stii sa valorifici :)

o alianta nu e de top prin definire, ci prin oamenii care o alcatuiesc, la cum te vad , si daca vei intra intr-o alianta de top, destul de greut sa fii si tu de top, dupa frustrarile pe care le versi aici, pari asa un jucator care vrea si el sa doarma linistit la umbra unei aliante de top dar nu stie cum sa ajunga acolo :D

eu nu sunt de top, sunt un simplu jucator :)
 

asdphones

Stie Tot
tu ai ales sa cedezi locul de "mare castigator" da ce dracu ati castigat??? :)))))))))))
ai vrut tu sa fii de treaba cu un coleg, sa primeasca un trofeu ;)
sau aveai remuscari pentru ca toate aliantele care le-am gasit acum pe grepolife fara sa le punem pe alea dizolvate au luat de la voi 138 orase si voi ati luat 954? 1 : 9? :))))))))))))))
ia spune onorabilule asdphones, care sunt lumile pe care ai jucat, ai pierdut si te-ai distrat? ;)
sau ai visat ca ai jucat pe o lume unde ai luat bataie si te-ai distrat? :)))))))))))
pe zchynthus ai jucat cu grepo top si ati batut ce exista.... cred ca te-ai rupt pe acolo, saracu de tine :)))))))))))))))
pe gonnos japoniaaaaaaaa... sa mai spun cat te-ai rupt si pe acolo? saracu de tine :))))))))))))
pe ialysos cu ghost div ati batut tot ce exista si acum malmocta e la voi ca sa saturat de atata distractieee :)))))))))) de ce nu ii iei tu locul in dark wolves? :)))))))))))))
da baaa! numai in aliante slabe ai jucat.... te crede toata lumea :))))))))))))))))
ia si tu o pauza ca te distrugi daca te suprasoliciti in halul asta :))))))))))))))))

ba serios acum... in ce aliante slabe ai jucat tu? nu apare nimic... doar minti lumea? ;)
Pisoi... Nu te mai agita sa nu faci vreun atac de panica... Tu poate esti mai noi pe Grepolis dar eu jucat cu acest const sau cu primul cont pe mai multe lumi. Si jucam defender... Si am cateva lumi jucate impotriva CLA unde baietii chiar jucau Grepo nu se incurcau.. Lasa frustrarile, relaxeaza-te, distreaza-te daca esti pe Grepo.... Nu mai sta ascuns dupa un Nickname fals si arunca cu rahat in altii. Eu nu ma laud pe aici ca as fi cel mai cel dar macar nu m-am facut de rahat pe nicaieri, nu mi-am dat stergere, etc. Si referitor la gold...nu are rost sa-ti zic ca am jucat impotriva a jucatori ca se lauda ca sunt cei mai "goldisti" de pe Grepolis, sau jucator care chiar sunt cei mai "goldisti" de pe Grepoolis si din nou, vreau sa cred ca nu m-am facut de rahat...Ahh.. si joc banii mei munciti, nu primiti de la parinti, nu furati.....P.S. Goldul fara skill e egal cu 0, s-a dovedit de "n" ori. P.S. 2 Vrei sa dovedesti ceva, fa-o pe joc nu aruncand cu rahat, ca asta e usor. Arata-mi busola si o sa ai parte de tot respectul meu, pana atunci, ramai cum iti spune si numele... un oparit...
 

asdphones

Stie Tot
ce pula mea sunteti asa domoli pe revolta, baga-ti-va pula-n mamele unui altuia, e asa o plictiseala pe revolta si nici voi nu ajutati
Unii i-ar spune educatie... altii i-ar spune "cei 7 ani de acasa", altii i-ar spune intelect peste cel de gibon... Altii ar spune ca suntem domoli..Acum fiecare cu parerea lui... P.S. Acum mi-am dat seama.. ce urmarit sunt da-ma dracu...
 
Se pare ca sunt acuzat de toate rahaturile.. Macar de asta nu pot fi acuzat... ca nu am trimis mesaje cu injuratori, nu am dat fake-uri aiurea, nu am dat vraji negative aiurea, etc. Va las pe voi cu injuraturile, am vazut ca le-ati facut capatul :))) chiar nu am cu ce sa vin nou la capitolul asta...
limba romana e plina si bogata in domeniul asta
 

Heracles DW

Membru activ
Sper ca acum dupa ce Kosmin a refacut un full de 370 de usoare in 20 de minute, din bun simt, incetati sa va plangeti de gold...Sper.....
A bagat si el aseara cv gold ca sa sparga bireme pt puncte. De goldul vostru nu ne plangem, aveti respectul nostru:)
Dar una este sa bagi gold aproape in fiecare zi/luna si alta este sa bagi cum a bagat kosssmin intr-o seara.
 

Heracles DW

Membru activ
Momentan lupta dintre Dark Wolves si Invictus este echilibrata, este o lume in care ai placere sa joci si te poti distra. Dar sper sa nu se activeze cei cu gold prea tare
 

DeletedUser16980

Guest
Daca-am fi cu cartea-n mana cum suntem cu p*la-n gura am fi departe noi ca tarisoara:)))
 
Sus