Lumea Nysa-lume interesanta

Nysa este super daca joci in Invictus! ;)
deja se stie ca Invictus castiga lumea, sa stiut din prima zi... doar ne uitam la numele zeilor care sunt prea speriati sa se bata intre ei si prefera sa faca hora peste restul furnicilor :)))))))))))))))))
mai bine dati stergere decat sa jucati contra lor si sa le umflati orgoliile de 2 lei, sunt niste gunoaie obosite :)))))))))))
lasati zeii sa joace singuri... mai vor victorii ca nu se satura curvele rupte in gura ;)
inca o lume cu revolta distrusa de zeiiiiiii :))))))))))))
asa e la moda! aia mai buni din aliantele care iau bataie trec in grupul elitelor, smecheri mafioti :))))))))
e jaleeeee!
faceti tichete pentru Stil sa faca o lume pentru oile lui... pardon goldisti... pardon zeiiiiii :))))))))))) care stau numai cu nasu pe sus si vor bilete vip in grupurile vip pentru o sansa la coronite :)))))))))
sa le bage boti ca le si plac botii, mai ales aia de farmat sate, este aproape o conditie sa joci cu smecherii mafioti ;)
si dupa se cred buni contra jucatori care se chinuie si cu organizarea dar sa mai triseze si ei cu boti cum fac elitele? :)))))))))))))
 

Heracles DW

Membru activ
Nysa este super daca joci in Invictus! ;)
deja se stie ca Invictus castiga lumea, sa stiut din prima zi... doar ne uitam la numele zeilor care sunt prea speriati sa se bata intre ei si prefera sa faca hora peste restul furnicilor :)))))))))))))))))
mai bine dati stergere decat sa jucati contra lor si sa le umflati orgoliile de 2 lei, sunt niste gunoaie obosite :)))))))))))
lasati zeii sa joace singuri... mai vor victorii ca nu se satura curvele rupte in gura ;)
inca o lume cu revolta distrusa de zeiiiiiii :))))))))))))
asa e la moda! aia mai buni din aliantele care iau bataie trec in grupul elitelor, smecheri mafioti :))))))))
e jaleeeee!
faceti tichete pentru Stil sa faca o lume pentru oile lui... pardon goldisti... pardon zeiiiiii :))))))))))) care stau numai cu nasu pe sus si vor bilete vip in grupurile vip pentru o sansa la coronite :)))))))))
sa le bage boti ca le si plac botii, mai ales aia de farmat sate, este aproape o conditie sa joci cu smecherii mafioti ;)
si dupa se cred buni contra jucatori care se chinuie si cu organizarea dar sa mai triseze si ei cu boti cum fac elitele? :)))))))))))))
Momentan vedem pana la finalul lumii. Pot aparea surprize, daca n-ar nenorocii goldul:)
 

asdphones

Stie Tot
Dar sunt oleaca de frustrari pe aici...Ce-mi plac astia de li sa dat cu harta in cap si si-au dat stergere pe revolta si ulteriori si-au dat ei seama cat de elitisti sunt si ca de fapt ei joaca doar pe asediu :))) E amuzant ce-i drept...
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Bai petardierule tot timpul am fost jucator de asediu , nu ti o mai cauta cu mine ca e posibil sa ti o iei
smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
 

Lord Smaug

Stie Tot
doar autistii care dorm joaca pe asediu, cu zid 25 si turn si fiind si oras de full terestru/bireme dormi cacalau, adica, mna, poti face asta si pe asediu, dar doar daca te cheama @polux :))))))))
 

asdphones

Stie Tot
Bai petardierule tot timpul am fost jucator de asediu , nu ti o mai cauta cu mine ca e posibil sa ti o iei
smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
Nu stiu daca am pomenit numele tau... te crezi cam important...
Revenind la lumea asta, sunt totusi 3 aliante aliate contra Invictus.. Eu fiind un jucator mediocru, nu vreun zeu, sunt precaut.. Vine vara, vedem ce se intampla... Lumea asta se joaca...
 

asdphones

Stie Tot
Este o lume grea, dar important este sa te distrezi in acest joc
Asta nu intelege multa lume... astia pasionati de coronite in special. Pe ultimele doua lumi, desi eu zic ca m-am descurcat decent am cedat locul meu de "mare castigator" altora... Lumile pe care m-am distrat cel mai tare au fost lumi pierdute... dar ce sa le explici la niste copii frustrati care cauta validare intr-un joc...
 

Heracles DW

Membru activ
Asta nu intelege multa lume... astia pasionati de coronite in special. Pe ultimele doua lumi, desi eu zic ca m-am descurcat decent am cedat locul meu de "mare castigator" altora... Lumile pe care m-am distrat cel mai tare au fost lumi pierdute... dar ce sa le explici la niste copii frustrati care cauta validare intr-un joc...
Exact, multi uita ca grepolis este un joc de relaxare si distractie atunci cand ajungi acasa de la serviciu.Pacat, toti bombardierii de pe joc se cred mari jucatori. Fiecare joaca in limita bunului timp si simt...
 

DeletedUser17370

Guest
Asta nu intelege multa lume... astia pasionati de coronite in special. Pe ultimele doua lumi, desi eu zic ca m-am descurcat decent am cedat locul meu de "mare castigator" altora... Lumile pe care m-am distrat cel mai tare au fost lumi pierdute... dar ce sa le explici la niste copii frustrati care cauta validare intr-un joc...
Te pup si te respect. Am vazut acum poza ca aveai in birou o schela... tu este muncitor si in viata de zi cu zi.
Nu este poza recenta, am derulat in sus si am vazut-o pe discord . si am mai vazut ca vrei sa i-o impingi lui akame chiar daca esti insurat
 

asdphones

Stie Tot
Exact, multi uita ca grepolis este un joc de relaxare si distractie atunci cand ajungi acasa de la serviciu.Pacat, toti bombardierii de pe joc se cred mari jucatori. Fiecare joaca in limita bunului timp si simt...
Astia de tot se lauda ca sunt ei mari goldisti si bombardieri cam au tendinta sa dea stergere :)))
 
Sus