Lumea Noua

Castiga David lumea ?

  • Da

    Voturi: 5 13,9%
  • 11 la rand

    Voturi: 11 30,6%
  • Il omoara Gucci

    Voturi: 20 55,6%

  • Total votanți
    36

TLCNDMM

Stie Tot
Vezi ca iara intreci limita si s ar putea sa ramai capra de data asta
Nu ne tragem de sireturi ca vrei tu
 

Aryy Aryy

Stie Tot
Coe ma trezesc si eu linistit la 1 , imi mananc covrigul la 2 lei si vad mare scandal , divorturi , acuzatii , david caruia ii este frica de demos si all star de ma dispera de la 00:00 cu mesaje ( app bai bulache pentru treburile de le faci ar trebuii sa intru si pe extern dupa tine sa te fut asa ca o paranteza ) , cum pl mea bai impertinentule sa comentezi de oameni ca lucreaza pe 2000 de lei in conditiile in care doamna mama ta si domnul Iancu iti dau bani ? tu realizezi ca ce ai scos pe gura/degete mai sus este impertinenta , te lauzi la Gucci cum i-o dai Laurei , dar cred ca am iesit eu mai des cu ea decat ai iesit tu : ))))) hai va kiss <3
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Coe ma trezesc si eu linistit la 1 , imi mananc covrigul la 2 lei si vad mare scandal , divorturi , acuzatii , david caruia ii este frica de demos si all star de ma dispera de la 00:00 cu mesaje ( app bai bulache pentru treburile de le faci ar trebuii sa intru si pe extern dupa tine sa te fut asa ca o paranteza ) , cum pl mea bai impertinentule sa comentezi de oameni ca lucreaza pe 2000 de lei in conditiile in care doamna mama ta si domnul Iancu iti dau bani ? tu realizezi ca ce ai scos pe gura/degete mai sus este impertinenta , te lauzi la Gucci cum i-o dai Laurei , dar cred ca am iesit eu mai des cu ea decat ai iesit tu : ))))) hai va kiss <3
ce stii tu... Domnul Iancu David este bine pe scula =))) presimt ca Laura Neamtu se va reintoarce iar la David Iancu si vor forma familia Iancu.

Ma intreb oare cand va deveni doamna Laura Iancu in acte official =))
 

TLCNDMM

Stie Tot
Cata frica este de demos=)))))demos usor usor apune si el ca lumea a imbatranit,nu mai are niciun chef de joc,demosul o sa mai fie top decat pe un servar de extern
 

twistdark1

Stie Tot
Pai si demosu koe , tie frica de ei ? tot eviti intrebarea .

tie frica sa recunosti ca ti dadeau mumu pe la curulet ?

Nu mi e frica coae de nimeni , am dovedit ce aveam de dovedit pe jocul asta . Am luat o dominatie , un olimp , acum pe extern pe lume cu revolta posibil sa iau si minuni , pe tine te bate bobbo and Co pe v3 ... Intram pe lumea noua numa sa te muim iar , dupa minunile de pe en ... o lume contra demosului care majoritatea au stat pe bara de ceva timp era o mare prostie :)))
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
Nu mi e frica coae de nimeni , am dovedit ce aveam de dovedit pe jocul asta . Am luat o dominatie , un olimp , acum pe extern pe lume cu revolta posibil sa iau si minuni , pe tine te bate bobbo and Co pe v3 ... Intram pe lumea noua numa sa te muim iar , dupa minunile de pe en ... o lume contra demosului care majoritatea au stat pe bara de ceva timp era o mare prostie :)))
ii dati si voi prea multa atentie:) el sta doar 2-3 luni pe lume pana da stergere...asta nu a dus un server cap-coada si voi il considerati jucator:) el e agarici pe banii lu' tata
 

Axel74

Membru activ
Inca nu si-a dat seama ca lumea are ceva cu el pentru ca se da drept Versace care spre deosebire de el, era un lider adevarat care mi-a explicat cum sa refaci trupele cat mai eficient in loc sa ma bage la interne cand a vazut ca nu ma dezvolt cum trebuie. Sa isi faca alianta lui, sa nu se mai dea drept Versace si data viitoare poate nu vor mai intra 100 de oameni impotriva lui ca pe golgi unde putea sa castige daca nu erau jucatori gen rage, demos care sa il ajute pe quest, dar lasa asa.
Pacat de cei care il urmeaza/l-au urmat, gen wolfs, terica si alti jucatori buni.
 

Himura Battousai

Membru activ
cine este specimenul calare pe el , @CaponeM @bogdan.dark @Himura Battousai sau @braveknight ?
proasta pl a fost la curu matii ba frate ba?:?))) ai vazut ca nu poti dovedii ceva cu o proprozitie cAp coada argumentata incepi cu prosteala si cretinismele:))))))))))))))).....era o expresie:cand esti mort,cei din jurul tau sufera,la fel e si cand esti prost! ,te-as baga in pizda matii dar ai mai fost acolo si n-a iesit nimic bun,deci eu zic sa dai cu praf de mers ca esti atat de prost incat umbra ta iti face roast cand dormi:)))))))))))))))
 

Ghost Man

Stie Tot
Inca nu si-a dat seama ca lumea are ceva cu el pentru ca se da drept Versace care spre deosebire de el, era un lider adevarat care mi-a explicat cum sa refaci trupele cat mai eficient in loc sa ma bage la interne cand a vazut ca nu ma dezvolt cum trebuie. Sa isi faca alianta lui, sa nu se mai dea drept Versace si data viitoare poate nu vor mai intra 100 de oameni impotriva lui ca pe golgi unde putea sa castige daca nu erau jucatori gen rage, demos care sa il ajute pe quest, dar lasa asa.
Pacat de cei care il urmeaza/l-au urmat, gen wolfs, terica si alti jucatori buni.
Dacă rămânea la alianta lui adevarata adică Grepo Fake era mult mai bine pentru el ;)
 
Sus