Lumea Noua

Castiga David lumea ?

  • Da

    Voturi: 5 13,9%
  • 11 la rand

    Voturi: 11 30,6%
  • Il omoara Gucci

    Voturi: 20 55,6%

  • Total votanți
    36

Xergio

Stie Tot
Asa o sa fac pe fiecare lume , imi fac grupuri de 300 de insi si intrati sa va jucati grepolis in loc sa va traiti viata ca asa vrea pula mea , terminatilor pe viata , munciti pe 20 de milioane si va jucati grepolis ca vreau eu . nu vedeti ca sunteti acaretii mei , ca fac ce vreau din voi ?
agariciule, joci la amara prin porumbi si lanul de grau
mananca si tu un covrig inainte sa mai vorbesti cu mine ca pe burta goala suni a prost
 

Xergio

Stie Tot
Daca ma urmaresti pe instagram la ultimele 3 meciuri de acasa a fcsbului am stat la loja pe invitatie de la club . sunt la unu dintre cele mai bune cluburi din romania si la vara voi primi oportunitatea sa intru in probe la prima echipa pentru ca eu muncesc pt visu meu nu stau ca tine la un sat sa mananc paine cu unt si sa muncesc pt 20 de milioane .
tu crezi ca urmaresc toti pisatii pe instagram? :))) pis pe tine si pe instagramul tau
persoana publica, auzi la el, daca ma uit n ai 30 like uri la poze pisa m as pe tine de gnom
 

Xergio

Stie Tot
ai revolut macar ? costa 90 lei lunar cardu , cred ca esti pe minus deja pe cont . de unde sa mi mai dai tu 5 lei coe cand esti pe minus deja .
pune mana instaleaza revolut si casca ochii la preturile cardurilor
vorbesti sa pari interesant da' te faci de cacat tot mai mult :)))
 

CaponeM

Stie Tot
Crezi ca nu stiam ca se face demos kratos , am un om care imi zice tot de la ei , in plus himura capone si bogdan dark activi de odata pe extern , adiporto si brave imi zic ca joaca cu mine , stiam de la inceput doar v am facut jocu .

de all stars la fel stiam de la un om de la ei din grup .

doar v am facut jocu , acum jucati va grepolis in loc sa munciti sa va luati o casa , stati pe chirie , munciti pe 20 milioane si mancati paine cu unt pe grepolis din cauza mea .

Io-ntotdeauna am fost activ pe forum :))))))
 

Himura Battousai

Membru activ
Crezi ca nu stiam ca se face demos kratos , am un om care imi zice tot de la ei , in plus himura capone si bogdan dark activi de odata pe extern , adiporto si brave imi zic ca joaca cu mine , stiam de la inceput doar v am facut jocu .

de all stars la fel stiam de la un om de la ei din grup .

doar v am facut jocu , acum jucati va grepolis in loc sa munciti sa va luati o casa , stati pe chirie , munciti pe 20 milioane si mancati paine cu unt pe grepolis din cauza mea .
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))pleaca dreacu de agarici cu pedale de aici ,iti da tactu bani de buzunar si faci pe rich boy aici :)))))))))))))))))))stii cum e cu vulpea?n-ai de unde ca tu esti mai prost decat prevede legea ca si asa am auzit ca esti student la drept,cei drept nu inteleg cum dar ma rog:

ps:esti creier coaie, cred ca ai anticipat miscarea asta de acu 20 de ani da acu ai gasit ocazia sa o aplici ,inteligent ca superman,iti tragi chilotii peste pantaloni
 
Sus