Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
@paturile , nu mai cauta anturaje cu mine .
Ti am spus si iti repet .E fix problema mea , cea ce fac , deciziile ce le iau , educatia ce o am , actiunile ce le fac s.a
Noi 2 nu avem nimic de impartit .
Eu sunt in Wild Fangs , intr o alianta de top , grup de oameni cu capul pe umeri .
Si tu niciodata nu vei putea fi asociat cu noi , pt ca avem anumite standarde ca oameni in primul rand .
Si daca nu vezi ca absolut toti ce iti raspund la mesaje vorbesc cu tine sau iti ofera o oarecare atentie e din bun simt si politete e fix problema ta .
Incearca sa nu mai postezi nimic pe unde postez eu sau cei din Wild Fangs chiar nu ne fac placere postarile si actiunile tale .

O zi faina
 

DeletedUser6507

Guest
Mirare ca ai invatat sa scrii corect=)),cn ti-a corectat mesajul?=))Roxana?=))
 

DeletedUser17095

Guest
O SEARA BUNA DRAGILOR! AM AJUNS SI PE AICI! MULTUMESC MULT PENTRU INCREDEREA ACCORDATA SI PENTRU TOT CE AM FACUT SI O SA FACEM IMPREUNA! SINCER NU VROIAM SA MAI REVIN PE JOC...DAR CATIVA PRIETENI AU ZIS CA NU SE POATE ....ASA CA AICI SUNT ,DIN NOU, SI SPER SA FACEM IMPOSIBILUL SA DEVINA POSIBIL. PENTRU ACEST LUCRU E NEVOIE DE CATEVA CERINTE: DORINTA DE JOC ....DEJA EXISTA. PUTEREA DE A TRECE PESTE PROVOCARILE ADVERSARILIOR...O AVEM, TIMP PENTRU JOC...FACEM ROST DE EL. INTELEGERE, AJUTOR SI COLABORARE DEJA SUNT TREBURI DE MULT TIMP REZOLVATE. ASA CA RAMANE DE ADAUGAT : " SI AZI NE LUATI UN ORAS MAINE VA LUAM 20 INAPOI!" sper ca nu am exagerat....dar cred ca putem urca la mai multe!
 

DeletedUser6507

Guest
O SEARA BUNA DRAGILOR! AM AJUNS SI PE AICI! MULTUMESC MULT PENTRU INCREDEREA ACCORDATA SI PENTRU TOT CE AM FACUT SI O SA FACEM IMPREUNA! SINCER NU VROIAM SA MAI REVIN PE JOC...DAR CATIVA PRIETENI AU ZIS CA NU SE POATE ....ASA CA AICI SUNT ,DIN NOU, SI SPER SA FACEM IMPOSIBILUL SA DEVINA POSIBIL. PENTRU ACEST LUCRU E NEVOIE DE CATEVA CERINTE: DORINTA DE JOC ....DEJA EXISTA. PUTEREA DE A TRECE PESTE PROVOCARILE ADVERSARILIOR...O AVEM, TIMP PENTRU JOC...FACEM ROST DE EL. INTELEGERE, AJUTOR SI COLABORARE DEJA SUNT TREBURI DE MULT TIMP REZOLVATE. ASA CA RAMANE DE ADAUGAT : " SI AZI NE LUATI UN ORAS MAINE VA LUAM 20 INAPOI!" sper ca nu am exagerat....dar cred ca putem urca la mai multe!
voiam;)),oricum va bate sonsul de va rupe=))
 

DeletedUser16184

Guest
voiam;)),oricum va bate sonsul de va rupe=))
ce bine ca nu mai sunt prosti ca tine,gucci sau max in sons ca sa ne incurce :))))))))))))
vezi ca la un post pe celalalt topic ziceai ca sonsul castiga doar cand sunt aliante slabe...acum zici ca sonsul rupe wildul...te decizi pana la urma?
 
Sus