Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
si cand s-a facut fuziunea cum de nu am mai pierdut orase?decat prin weekend ca na omul mai iese la un pahar una alta :)))
pai eu ieseam seara de seara ma=))) nu doar in weekend,si ghici ce,tot n-am pierdut oras:))si mai eram si central,nu cum erai tu cu prin nucleu,eu mai mult de 6-7 orase in nucleu nu tin minte sa fii avut.Doar m.a.x al tau a pierdut calumea,dar isi permite,ca si asa nu prea l-ati ajutat;))
 

DeletedUser6507

Guest
04:50+nerecunoscatorilor;))
vezi ca "ceau ceau" tot de la mn ai luat-o,curva ce esti;)
Conversatia mea cu 7bal pe la sf lui ianuarie.
 

DeletedUser16785

Guest
04:50+nerecunoscatorilor;))
vezi ca "ceau ceau" tot de la mn ai luat-o,curva ce esti;)
Conversatia mea cu 7bal pe la sf lui ianuarie.
Ohooo , cred ca pe fiecare lume am minim o iesire din asta .. in care efectiv imi ies din minti si arunc cu vorbe in stanga si in dreapta ... ca sunt adevarate sau le mai infloresc eu ....Cred ca si pe lumea asta am avut o iesire din asta ...
Faza e urmatoarea :
1. Dupa fiecare iesire din asta a mea lucrurile se pun in miscare , mobilizare .
2. De fiecare data cand amenit ca ma dau la o parte , colegi incep sa pun umarul , las din fite , orgolii , figuri si pretenti ... Ca si in Wild sunt multe orgoli la mijloc ..
3. Stiu si ei cum fac cand ma enervez si mai mult ca sigur stiu si ei discutiile astea . Vocalele astea .
4. De multe ori fac eu certuri din senin doar ca sa repun lucrurile in miscare pe linia de plutire .
Cine citeste din Wild Fangs stie ce spun .
Concluzie nu e nimic nou , stiu si eu , stiu si cei din Wild Fangs reactiile mele la nervi, nu e ceva noi sub soare . Si totusi multi joaca cu mine de ani buni , cu bune si rele . Si daca am pierdut pe careva din cauza limbajului sau reactiilor mele la nervi .. pare rau ... asta este mergem inainte ... Si sper ca cel ce l am pierdut eu ca jucator sa fi gasit ceva mai bun ( grup , alianta , lideri ) .
Seara faina :*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Mai du-te-n plm cu wild fangs-ul tau :)))))) de parca sunteti de nebatut:)))))) uiti la inceput cand erati 10-15 insi si luati bataie de nu stiati de capul vostru?asa au fost si baietii din sons pe zakros :) iar pe farsala au fost scheme facute acolo teatru mult jucat :)))))))))) sonsul acum si-a facut echipa foarte buna fara lepre (eu fiind singurul ramas:))))))))))))))))))))))))))))))) care ar defila prin wild easy peasy
Boss Daca Wild Fangs era pe Paros voi nu mai aveati echipa aia foarte buna de care spui . Ti-am si explicat acum 2-3 serii anumite lucruri .
Nu va subestimez dar stiu si ce pot colegii nostri din Wild Fangs .
 

DeletedUser6507

Guest
Corect . Am incercat sa explic si eu asta si nu intelege .
Multi din Sons erau prin wild daca era si wild. Ca de exemplu cristi.89 , Shev, The kop , andreyy92 , fantomad , Ceferistul , farmacistul , rovana , iepure , adyjuju si or mai fi si altii
nu se stie,fiecare e liber sa aleaga unde doreste sa joace.
 

DeletedUser16184

Guest
Corect . Am incercat sa explic si eu asta si nu intelege .
Multi din Sons erau prin wild daca era si wild. Ca de exemplu cristi.89 , Shev, The kop , andreyy92 , fantomad , Ceferistul , farmacistul , rovana , iepure , adyjuju si or mai fi si altii
Tina rovana juju farmacistul nu au jucat nici 1 la suta din ce pot ei,shev kop chiar in seara asta am discutat pe skype cu ei si cu manastireanu de fata si au sustinut ca in wild nu mai joaca cat e bila.Andrey cine stie :) poate da poate nu dar de cand s-a facut trecerea la sons andrey a fost o dormeza :) deci nu ei sunt oamenii care au maturat granitele :) daca era vreun jucator de granita enumerat poate poate :) dar asa au stat pe granita jucatori 100% method nu proveniti din wild si jucatori 100% sons :) dar andrey joaca cu shev ,kop si inca o fetita cu codite :) dar vorba prostului de paturile jucatori mereu au dreptul sa-si aleaga tabara :) poate multi au ramas in wild din cauza ca pana acum a fost singura echipa mai competitiva dar au vazut multi jucatori,atat cei din sons dar si dusmani ce poate face Sons Of Anarchy si pe viitor poate vor juca dinou in soa nu in wild sau alta alianta :)
Nimeni nu are contract cu nicio alianta :)
 

DeletedUser6507

Guest
"dar au vazut multi jucatori,atat cei din sons dar si dusmani ce poate face Sons Of Anarchy si pe viitor poate vor juca dinou in soa nu in wild sau alta alianta "poate=)),ma indoiesc
 

DeletedUser16184

Guest
Ca tu ai fost exclus ca esti o scursura si ca nu mai pupi in soa e partea a doua=)))
 

DeletedUser6507

Guest
Poti sa vi cu n dovezii,ei o vor tine pe a lor,pt ca e filozofie,pe Iuli,trebuia sa il scot din sarite ca sa spuna adevarul,care si cum a fost faza pe farsala;).E;... la astia nici daca le arati nu vor recunoaste si nu isi vor asuma unele decizii,mai ales ca liderii nu comunica intre ei
 

DeletedUser16184

Guest
Un lucru e clar :) wildul da fake-uri fara motive=))) cand se enerveaza nitel biluta repedeeeeee vedeta zilei :) sons pe paros nu a dat pana nu a primit :) (nu stiu pe altele ca nu am jucat deci nu ma pot exprima)
 

DeletedUser13143

Guest
Cn ar mai vrea sa joace in Sons ?

Un exemplu de lider Sons care practica jocul murdar.. vedeti bine ce scrie "cum vrei tu fake,sageata,normal" .

asta ca sa mai zica lumea ca paturile si gucci da fake-uri, vedeti de la cine incepe, de la liderii de sus. spunea odata cineva ca intai trebuie schimbata mentalitatea liderilor, apoi si playerii nu vor mai da fake-uri ... Daca liderii indruma spre metoda cea mai usoara -fake-uri ce pretentii sa avem de la playeri,ei se conforma liderilor .

9208172d04
Gucilau, iar mananci cacat?? Pai ma terminatule, la vremea aia anonimus dadea fake si demola si se juca murdar. Vorbisem cu sparaw de m-am saturat si tot degeaba. Chiar tu ai sters ca te demola claud, vasile si inca vreo 2/3.
 

DeletedUser6507

Guest
Am vrut sa mai tin un discurs da nu mai conteaza=))),cum zice 7bal ,"Astia sunt frate"=))
 

DeletedUser16184

Guest
Imi place ca totul se rezuma la mine=))) ma faceti vedeta de fiecare data cand imi scrieti nickname-ul=)))) gucci imi pare rau ca nu-ti dau tie autografe personale,dar promit ca-i dau mamicutei tale mai multe autografe cand trec pe la ea=))
 

DeletedUser6507

Guest
Imi place ca totul se rezuma la mine=))) ma faceti vedeta de fiecare data cand imi scrieti nickname-ul=)))) gucci imi pare rau ca nu-ti dau tie autografe personale,dar promit ca-i dau mamicutei tale mai multe autografe cand trec pe la ea=))
pe care conturi mai ai ban permanent?pe ragee si pe alecz222?
 

saca 24

Stie Tot
Buna ziua stimati colegi grepolitani forumisti
Tocmai ce.am revenit din detentia de 6 zile primita de la Domnul Stil.
Sa traiti stimabile!Aveti respectul meu vesnic.Cele 6 zile de carcera m.au facut sa vad altfel forumul asta,m.au facut un om mai bun cu semenii mei.M.au transformat in bine.
Multumesc stimabile,apreciez.
Cred ca de maine o sa ma calugaresc,o sa traiesc ca un pustnic rugandu.ma zi de zi pentru cei care folosesc un limbaj neadecvat pe forumul asta minunat.

Nastame!


Ce mai ziceti breeeee?
V.a fost dor de mine? :)))))
 

DeletedUser13143

Guest
Terminatule mai ai tupeul sa tastezi sa vorbesti cu mine ??
dupa ce ca eu nu te-am atacat nici mcar odata tu ma ataci .
Ca atac fantome este normal, nu inseamna cac te-am atacat direct ... s eu is atacat pe fantome unde bag nava.. dar nu am trecut sa te atac in schimb tu da

mai mult de atat , vrei sa ii dau lui Manastireana orase gratis. Tu mi-ai dat mesaj cu vre-un oras? nu. daca nu mi-ai dat te invit sa iti dai inceput nou. si nu mi-ai dat asa ca esti liber sa iti dai inceput nou
Ba prostule, te am intrebat daca ai cultura de 5 orase? Ai zis ca ai de unul si atunci ți-am propus sa trimita mănăstireanu 5 nave si apoi tu ca aveai cultura. Legat de eliminarea lui rage vexi ca iar vb prostii. M-am exprimat cam asa : nu ma fa sa intru in sons si sa te dau afar. Dupa intoarcerea in sons s a dovetit a fi mai om ca tine. Legat de atac, pai ce vrei ma sclavule sa nu dau dupa miticele care mi-au atacat nava? Iar legatvde inregistrare si aici esti prost. Acolo vb cu ivan unde ii spuneam sa nu mai injure pe forum ca pe multii ii detanjeaza dar el zmeu insista. Ma-ta-i proasta sau curva daca este injuratura sau nu tu decizi ca la un moment dat imi scriai ca nu te simti jignit ca nu stie pe mata apoi ca te jignea. Gucica, te stie tot servarul ce iti poate pielea
 
Sus