Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
Buna ziua stimati colegi grepolitani forumisti
Tocmai ce.am revenit din detentia de 6 zile primita de la Domnul Stil.
Sa traiti stimabile!Aveti respectul meu vesnic.Cele 6 zile de carcera m.au facut sa vad altfel forumul asta,m.au facut un om mai bun cu semenii mei.M.au transformat in bine.
Multumesc stimabile,apreciez.
Cred ca de maine o sa ma calugaresc,o sa traiesc ca un pustnic rugandu.ma zi de zi pentru cei care folosesc un limbaj neadecvat pe forumul asta minunat.

Nastame!


Ce mai ziceti breeeee?
V.a fost dor de mine? :)))))
:eek:MAXIM=))
 

DeletedUser13143

Guest
Buna ziua stimati colegi grepolitani forumisti
Tocmai ce.am revenit din detentia de 6 zile primita de la Domnul Stil.
Sa traiti stimabile!Aveti respectul meu vesnic.Cele 6 zile de carcera m.au facut sa vad altfel forumul asta,m.au facut un om mai bun cu semenii mei.M.au transformat in bine.
Multumesc stimabile,apreciez.
Cred ca de maine o sa ma calugaresc,o sa traiesc ca un pustnic rugandu.ma zi de zi pentru cei care folosesc un limbaj neadecvat pe forumul asta minunat.

Nastame!


Ce mai ziceti breeeee?
V.a fost dor de mine? :)))))
Nu ai fost singurul condamnat :)))
 

DeletedUser13143

Guest
Terminatule eu am venit cu dovezi. Tu doar vorbe goale spui
Te stie serverul,te stie dupa paros
Ai vrut sa intri pe paros in demo. Oceania ca spion .
Si tu erai pe mana cu xynar,anca
Vai de tine.
Pe mn ma stie ca dau fake uri dar fake urile de la tine au inceput ca tu m ai indrumat catre fake uri
Dsr pe tune de spion curva tetminat
Sclavule ai imaginatie, de voiam sa intru in oceania o puteam face oricand. Chiar tu mi-ai dat mes daca nu vreau sa intru ca spion si ți-am spus ca nu fac asa ceva. Ajung la pc de acasa sa iti dau si poze ca te vad disperat. Pana la urma nu vad care este problemavta cu mine? Ca ai parasit sonsul nu este vina nimanui, ca nu ai vrut schimb de orase dupa ce ai venit tu cu propunerea iar nu este vina nimanui din sons. Nu inteleg ce doresti?
 

DeletedUser13143

Guest
Ba prostule, vorbeste cu cucubau sau te poate lamuri noul tau prieten ( ivan) sa vezi de cate ori ma ruga cucubau sa intru. Daca voiam sa fiu spion intram dar nu ma cheama guci
 

DeletedUser13143

Guest
Eu nu trb sa vb cu nimeni. Ti ai dat arama pe fata singut agariciule
Capone dc nu te a primit? Pt ca sfia ca vi ca spion pt xynar terminatule
Iar esti prost. Am si de la copone inv pt demos. Dar ca sa fie ca tine ca oricum nu o scot la capat, ai dreptate in tot ce visezi.
 

DeletedUser16184

Guest
Iar esti prost. Am si de la copone inv pt demos. Dar ca sa fie ca tine ca oricum nu o scot la capat, ai dreptate in tot ce visezi.
Nu o dai cu el ma,e greu tare :)))))) aduce screen-uri care nu au nicio relevanta si mai vine si cu unele trucate :)))))))) e suparat,ofticat...intelege-l...
 

DeletedUser16184

Guest
Cand incepi deja sa zici de copil e grav ma prostule=)))) dar na atat poti atat faci=)))
 

DeletedUser13143

Guest
Ba omule, copilule sau ce dracu esti : ai iesit din sons de cateva zile, ți-am dat vreun atac? Tot ma ei ca ți-au atacat fantomele dar ai primit de la mine? Daca stateai in banca ta nu te atacam dar te-ai gasit zmeu sa imi ataci nava. Pe ivan de ce nu il atac?! Legat de familie nu e treaba ta ce fac cu timpul meu ca nici eu nu ma bag in al tau si sanatatea ta. O zi buna si multa sanatate ca ai nevoie!!!
 

DeletedUser15009

Guest
Ok Nores
Mi-am sters postarile daca tot e topic de al wild
 

DeletedUser16785

Guest
Aia e ma turnat cu treaba :)
E un oras am alte 170 :)
Mai ales ca orasul e la granita 55/65 si noi avem baza in 44 -45 ..... iti dai seama ce importanta mare are orasul ala .
Bravo teodoratt pt oras .

Felicitari colegilor din Wild Fangs pentru mobilizare .

700 atacuri pe drum atacuri cu usoare multi nu ajungem pana in bonus cu atacuri ..... vina mea , daca eram cu zid 0 clar nu statea nava dar si asa vedem ce va fi .
Indiferent daca se sparge sau nu nava eu sunt mandru de ce vad .

WhatsApp Image 2020-01-27 at 18.38.03.jpeg
 
Sus