Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser6666

Guest
ce bine ca nu mai sunt prosti ca tine,gucci sau max in sons ca sa ne incurce :))))))))))))
vezi ca la un post pe celalalt topic ziceai ca sonsul castiga doar cand sunt aliante slabe...acum zici ca sonsul rupe wildul...te decizi pana la urma?
Vechi din Sons aia sunt jucatori ! Voi doar ati preluat de la ei dar sunteti varza :) de asta v-a rupt demos-ul :)) Slabi ca voi e plin grepolisul!
 

DeletedUser16184

Guest
Demosul ne-a rupt?Vezi ca s-au facut fantome si ei si new hope =))))) si am si castigat prima lume cu viteza 6 din romania :) calmeaza-te ca ti-au transpirat sfarcurile
 

DeletedUser6666

Guest
Demosul ne-a rupt?Vezi ca s-au facut fantome si ei si new hope =))))) si am si castigat prima lume cu viteza 6 din romania :) calmeaza-te ca ti-au transpirat sfarcurile
ce sa zici si tu acuma :)) Slabi sunteti! bat 100 ca tine slabule.
 

DeletedUser16935

Guest
5:00 , Iuli cred ca te mai scapi la portofel ... te simt :p:D
 

DeletedUser6507

Guest
ce bine ca nu mai sunt prosti ca tine,gucci sau max in sons ca sa ne incurce :))))))))))))
vezi ca la un post pe celalalt topic ziceai ca sonsul castiga doar cand sunt aliante slabe...acum zici ca sonsul rupe wildul...te decizi pana la urma?
Ba,in a fi batut si a castiga e o mare diferenta;),sa zicem ca pe harta ia batut sonsul,dar de castigat a castigat wild-ul,nu e tot una;),e ca si cum pe voi Methodul,va batut sonsul si demosul de n-ati stiut care pe unde sa o luati,dar de castigat a castigat sonsul acuma,intelegi?
 

DeletedUser16184

Guest
Cand bati si castigi :) n-ai cum sa bati si sa pierzi :)))))))))
 

DeletedUser16785

Guest
Ohh , Ah aprecia enorm daca a-ti lasa la o parte supozitiile .
Ca daca era Wild si Sons pe paros , Wild si-o lua ...Da posibil sa fi pierdut Wild , cum de altfel sa fi pierdut Sons .
Nu putem sti ... insa stiu clar ca Wild nu cedeaza asa usor .
Stiu ca noi Wild Fangs ne-am intalnit de 2 ori in harta cu majoritatea celor din Sons de pe Paros si stiu ca de fiecare data a castigat Wild .
Noi Wild Fangs ne organizam altfel granitele ,facem altfel de joc in harta si clar stim sa strangem randurile cand dam de greu .
Cum de altfel stim sa presam adversarul .
Ce ca ar fi venit x ,y cu fake-uri cum a fost pe paros ... pt. noi e 0 . Ca ar fi facut actiuni pe noi ? Eii si asa au fost si pe celelalte 2 lumii impotriva lor ... Dar si cand am inceput noi cu actiuni... si noi facem , presam .
Cum am mai spus eu stiu ce jucatori sunt in Wild Fangs si de altfel stiu ce jucatori sunt in Sons .
Nu subestimez niciodata adversarul , dar stim si puterea noastra de mobilizare atunci cand trebuie ... si avem destui oameni de granita , in fata carora nu se trece asa usor , si daca e sa pierdem un oras luam alte doua in spate .
Felicitari Sons pt . lumea Paros !
Desi au prins un Demos slab , un pic dezorganizat dupa parerea mea si prea slab din punct de vedere strategic si viziune asupra harti .
E doar parerea mea .
Seara faina !

Ps .Era o postare de a lui @tagesorin pe lumea paros ,ce suna cam asa: " Daca era Wild Fangs pe lumea asta ,defila " .
TINETI MINTE ?
 

DeletedUser6507

Guest
Cand bati si castigi :) n-ai cum sa bati si sa pierzi :)))))))))
e ca la box prostule,dai in el continuu,il bati si dintr-o data pe ala care il l-ai batut atata,te face KO si castiga,esti prea prost ca sa intelegi ce vreau sa spun.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Mai du-te-n plm cu wild fangs-ul tau :)))))) de parca sunteti de nebatut:)))))) uiti la inceput cand erati 10-15 insi si luati bataie de nu stiati de capul vostru?asa au fost si baietii din sons pe zakros :) iar pe farsala au fost scheme facute acolo teatru mult jucat :)))))))))) sonsul acum si-a facut echipa foarte buna fara lepre (eu fiind singurul ramas:))))))))))))))))))))))))))))))) care ar defila prin wild easy peasy
 

DeletedUser6507

Guest
boxul este un joc singur,nu colectiv :)
Hai sa zicem la fotbal prostule atunci,tu cu echipa ta ai posesie 90% si rateuri non-stop,e echipa aia care o avut posesie 10% scapa pe contra atac, o singura faza un singur gol si castiga,dupa ce tu ai ratat atatea ocazii atata timp.Mult mai bine?
 

DeletedUser16184

Guest
daca veneai cu asa exemplu de la inceput ne intelegeam perfect:)))
 

DeletedUser6507

Guest
Mai du-te-n plm cu wild fangs-ul tau :)))))) de parca sunteti de nebatut:)))))) uiti la inceput cand erati 10-15 insi si luati bataie de nu stiati de capul vostru?asa au fost si baietii din sons pe zakros :) iar pe farsala au fost scheme facute acolo teatru mult jucat :)))))))))) sonsul acum si-a facut echipa foarte buna fara lepre (eu fiind singurul ramas:))))))))))))))))))))))))))))))) care ar defila prin wild easy peasy
Stai ma prietene,ca tu ai timp doar vara de joc si in weekend,apoi esti pluta,nu poti juca constant la un anumit nivel.pe o perioada nedeterminata.Asa cum aici n-ai jucat cum ai jucat pe lindos vs wild(1 sapt),Cand te-a scos wild-ul poate destul de greu,ca nu erau persoanele acelea care sa faca actiune calumea pe tine,dar in rest pe lumea asta,ai pierdut destul de usor orasele.Poate vii acu si spui ca mi-ai spart n nave(nave pe care le trimiteam doar sa vad cu ce te aperi,cat de repede intorci la secunda,si astfel am observat cand esti pe telefon,dar tot nu ti-ai dat seama,cum i-ai zis lui rosufla si la sons?"ca ala l-ai cedat"=)) atunci cum plm l-ai cedat daca ai dat purificare,intelepciune si 2 furtuni=)),in ultimele 5 min d-ale navei,ala se numeste cedat=)) )esti patetic,curva,si nicidecum jucator,conteaza cate orase ai pierdut,tu n-ai avut orasele ca mine toate la un loc si n-ai jucat fara ally cum am facut-o eu,si eu cat timp am fost in sons n-am pierdut nici un oras,din pacate tu pierdeai cate 1-2 pe saptamana.Si luai interne.
 

DeletedUser16184

Guest
si cand s-a facut fuziunea cum de nu am mai pierdut orase?decat prin weekend ca na omul mai iese la un pahar una alta :))) am timp oricand sa joc :))))))))))) asa ca stai potolit
 
Sus