Lumea Hyperborea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
eu....nu pricep...cum adica e fara cucerire???adica...ce rost are?
 

DeletedUser

Guest
Mai oameni buni lumea e doar prin colonizare....voi ati citit ce a scris Norbit la inceputul sistemului?
A scris ca,si citez "Hyperborea era cunoscută pe vremea Greciei Antice ca un ținut îndepărtat și pașnic. Un ținut în care imperiile se construiau prin colonizarea orașelor, nu prin cucerire."
Ce-i asa greu de inteles?

- - - Updated - - -

Cine nu vrea sa joace pe acea lume bine....dar sigur ori cine o va incerca si se va dovedii ca chear e o lume FRUMOASA:)
 

DeletedUser8240

Guest
e si frumoas dar si urat intr-un fel
pentru ca nu o sa dispara nimeni,adica vom ramane mereu in acelasi numar...
dar frumos pentru ca nu ne mai cucerim:)
cand o sa mai dati drumul la o alta lume normala,cu cucerire normala?
 

DeletedUser

Guest
Cand o sa mai dam drumul la o lume o sa fiti anuntati cu cateva zile inainte.
 

DeletedUser

Guest
Totusi, ar trebui date niste detalii despre lume. Care e scopul? daca e fara cucerire si fara minunile lumii? Cat timp dureaza?
Banuiesc ca lumea aceasta dureaza 2-3 luni, pentru ca altfel, innebunesti pana iti cresti satele pe rand de la 750 pct. in sus ( sa nu uitam si de viteza mica pe care o are lumea )

"Protectie de inceput 5 zile" - pai.. daca e fara cucerire... la ce te ajuta?
La ce mai ajuta trupele pe aceasta lume?
 

DeletedUser

Guest
Atacurile nu sunt interzise. Doar cucerirea. Lumea nu are o data limita si, momentan, nu e planificata vreo posibila inchidere a ei.

Scopul ei e oferirea unui loc "mai pacifist" pentru jucatorii mai interesati de constructie si cu mai putin timp pe cap. Lumea e perfecta pentru toti jucatorii noi si o ofera o introducere numai buna in joc. Desigur, nu ne asteptam la o masa mare de jucatori experimentati sa fie atrasi de aceasta lume si nu ne asteptam la recorduri de sate detinute pe ea... Insa dorim sa oferim si aceasta posibilitate.
 

DeletedUser

Guest
eu am mai creat un joc dar nu lam publicat lam facut cu un prieten care se pricepe
Im fiine...eu zic ca lumea sa aibe inati 2 orase unul de 7500 de puncte si enul de 1500 de puncte sa fie inclus zeul Appolo
si la unitati sa fie incluse sii luptatori binecuvantati de zeii mai puternicii si mai ieftinii si depozitul sa duca pana la 100000 capacitate iar minele sa duca pana la 50 eu zic ca asta var ffii mult mai interesant oricum jocul este cel mai tare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Auziti,am inteles ca s-a amanat lumea Hyperborea,dar cand se va deschide?Nu vreau sa stiu ora ci vreau sa stiu ziua.Daca se mai deschide.Si am auzit de la un admin ca lumea Sigma se face in ianuarie.Astept un raspuns.Bafta.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
joc jocul asta aproape de la inceputul lui...a fost belea candva...chestii, vrajeli,prietenii....dar pe zi ce trece jocul asta nu mai e ce a fost...isi bate lumea joc de banii,timpul tau...alocat acestui joc...joci/jucati acest joc din dependenta...ca si mine stati liinistiti si ca multi altii....unde e buba? pe server-ele romanesti gasesti doar nesimtire
...incepand de la ...toti din conducerea si administrarea acestui joc...bun,unde vreau eu sa bat...imi place sa atac,pe ce lumi am jucat am fost nr 1 la atacatori(nu e o lauda) dar ce pateste lumea care ataca pe achilles, nu e corect...(stiu ca fac spam ca nu vb pe forum-ul de pe achilles) plm aici e mai multa miscare
 

DeletedUser6318

Guest
e normal domnul stil sa iti rupi 30.000 de puncte ca sa faci 20.000 de puncte in atac?¿

- - - Updated - - -

nu e normal iti spun eu...te doare in pix,oare daca vor fi maine 2.000 de orase fantoma...ar fi o mare gaura pt inno...

- - - Updated - - -

o mica gaura in buzunarul celor care fac mizerabil acest joc....http://youtu.be/gCwZ11-XAdAm o mica dedicatie pt noobii din conducere
 

DeletedUser

Guest
1. "Eu nu sunt prietenasul tau" 2.Mai invata ceva gramatica. 3.Jocul asta si anume Grepolis e online deci avem toti dreptul sa-l jucam. 4.Am cerut raspunsul doar celor care vor sa ma ajute nu sa ma incurce mai rau
 

DeletedUser3991

Guest
Atacurile nu sunt interzise. Doar cucerirea. Lumea nu are o data limita si, momentan, nu e planificata vreo posibila inchidere a ei.

Scopul ei e oferirea unui loc "mai pacifist" pentru jucatorii mai interesati de constructie si cu mai putin timp pe cap. Lumea e perfecta pentru toti jucatorii noi si o ofera o introducere numai buna in joc. Desigur, nu ne asteptam la o masa mare de jucatori experimentati sa fie atrasi de aceasta lume si nu ne asteptam la recorduri de sate detinute pe ea... Insa dorim sa oferim si aceasta posibilitate.

Cu alte cuvinte... noobi sa se alinieze la intrare , se deschide lumea lor!
 

DeletedUser

Guest
Cred ca am sa intru si eu in hierbola asta de se va deschide sun!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus