Lumea Hyperborea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9219

Guest
Fantomele care inevitabil vor aparea se vor putea cuceri?

2798854.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8998

Guest
In sfarsit ca este o lume unde se pot aduna toti zidari si plangaciosii din lumile precedente
Va urez bafta si spor la fabricatul caramizilor
 

DeletedUser

Guest
Sincer m.am inregistrat pe Lumea asta ca am facut o pauza cam mare de grepolis si sa vad cum mai e...Daca se mai deschide alta pe viitor cu siguranta voi zbura pe ea..Ca e cam monotona dar pentru alti plangciosi e frumoasa...
 

DeletedUser8998

Guest
Este ok lumea ,nu sunt pe ea dar este o idee destul de ok,jucatorii de farmaville vor fi bucurosi sa se bata cu nave,tunuri si pusti nu doar pe plantatie de cereale si cotetul gainilor
Macar pe lumea asta nu mai ai stresul ca mergi la somn si dimineata ai nava in oras
 

DeletedUser

Guest
Este ok lumea ,nu sunt pe ea dar este o idee destul de ok,jucatorii de farmaville vor fi bucurosi sa se bata cu nave,tunuri si pusti nu doar pe plantatie de cereale si cotetul gainilor
Macar pe lumea asta nu mai ai stresul ca mergi la somn si dimineata ai nava in oras
corect!:)...
 

DeletedUser6817

Guest
Este ok lumea ,nu sunt pe ea dar este o idee destul de ok,jucatorii de farmaville vor fi bucurosi sa se bata cu nave,tunuri si pusti nu doar pe plantatie de cereale si cotetul gainilor
Macar pe lumea asta nu mai ai stresul ca mergi la somn si dimineata ai nava in oras

Nu te-ai saturat sa speli puntea pe new life? Vezi ca aici te pun sa imi zidesti senatul :))
 

DeletedUser

Guest
In sfarsit ca este o lume unde se pot aduna toti zidari si plangaciosii din lumile precedente
Va urez bafta si spor la fabricatul caramizilor

Aici tin sa te contrazic.Din moment ce s-au inregistrat aici jucatori precum Bugsy sau Jack,nu prea cred ca e o lume de farmville.
 

DeletedUser6817

Guest
Aici tin sa te contrazic.Din moment ce s-au inregistrat aici jucatori precum Bugsy sau Jack,nu prea cred ca e o lume de farmville.

Bugsy are degand sa invete jucatorii neexperimentati si sunt recunoscator pentru faptul acela, macar pe viitor sa avem o baza de jucatori buni.
Eu am intrat de fun, nici nu folosesc premium, am degand sa fac cateva tablite de atacatorul zilei si dupa ma las cand se va deschide urmatoarea lume.
 

DeletedUser

Guest
Tocmai de asta e o lume foarte buna pentru noii-veniti.Cum era sa pice un incepator langa o alianta cunoscuta pe mai multe servere?Se lasa omul de joc dupa cateva saptamani.

Si eu tot 4fun am intrat,nu prea am timp acum de razboaie si nopti nedormite:D(N0Problems here)
 

DeletedUser

Guest
Mda, normal in a doua zi faceam cele 1000 puncte, dar pe lumea asta in a doua zi am doar 850.Eu si helios am facut o alianta pe care nu o sa o abandonam repede avand in vedere ca nu sunt cuceririle.In 2 zile avem deja 16 jucatori, este foarte bine dupa parerea mea.
Bafta tuturor!
 

DeletedUser

Guest
Mda, normal in a doua zi faceam cele 1000 puncte, dar pe lumea asta in a doua zi am doar 850.Eu si helios am facut o alianta pe care nu o sa o abandonam repede avand in vedere ca nu sunt cuceririle.In 2 zile avem deja 16 jucatori, este foarte bine dupa parerea mea.
Bafta tuturor!

huh?! tu de unde ai aterizat prietene? :)
 

DeletedUser

Guest
Mda, normal in a doua zi faceam cele 1000 puncte, dar pe lumea asta in a doua zi am doar 850.Eu si helios am facut o alianta pe care nu o sa o abandonam repede avand in vedere ca nu sunt cuceririle.In 2 zile avem deja 16 jucatori, este foarte bine dupa parerea mea.
Bafta tuturor!
Ce ma?:))...
 

DeletedUser

Guest
Chiar nu exista nicio sansa sa se schimbe viteza lumii acesteia in sensul majorarii sale?
Pt noi, mucosii astia plangaciosi si zidari, ar fi minunat sa mariti viteza.
Nu stiu daca e posibil dar luand in consideratie ca multi au aceeasi opinie, ar fi ceva pozitiv.
(Multumesc daca raspundeti)
 

DeletedUser

Guest
Mie mi se pare mai bine asa
In acest fel toti vom avea orase care vor disparea doar in cazul inactivitatii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus