Lumea Hyperborea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9105

Guest
Eu sunt de acord cu marirea vitezei. dar o data ce inno a facut o lume nu-i mai schimba setarile.
 

DeletedUser

Guest
Normal vezi bravo stelta ca la gradinita dupa 5 ani te prinzi:)))
 

DeletedUser

Guest
Daca se mareste viteza, se vor plictisi mai putini si va dura mai mult serverul :))
 

DeletedUser

Guest
nu va inteleg...daca nu va convine viteza de ce drq ati mai intrat? :O:O:O
 

DeletedUser

Guest
Am sa iti raspund, maestre..., numai asa, ca poate...POATE vei pricepe un aspect care se vede traba ca nu ti-a prea traznit prin cap.
Se vede ca e prea mare tentatia de a fi malitios...ca sa mai cheltui timp pe ganduri logice.
Unii oameni in jocul asta exista de pe la inceput, ca sa zic asa, de pe vremea cand lumile pe care esti tu faimos, nu existau inca. Era vremea aia in care Centurionii se incaierau cu ARMY of GOD si cu EDEN. Si hehe...ica si mai inainte cu altii. Lupte pe viata si pe moarte. Asta una la mana.
Doi la mana:
Unii dintre noi am incetat sa mai avem asa mult timp. Nu mai avem timp sa ne sculam cu noaptea-n cap toti ca sa lansam atacuri concomitente, la secunda. Pe scurt, avem serviciu sau alte obligatii.
Cu toate astea ne place jocul, tinem la el si va respectam si intelegem pe voi, astia aprinsi, incinsi, entiziasti. Ca am fost si noi la fel.
Pe scurt. Eu una, consider ca o viteza marita ar mari si satisfactia.
Ca doar, in fond, e un joc si il joci de placere. Nu?
Si NU, nu cred ca e ceva batut in cuie. Poate ca daca ne miscam fundurile si incercam sa schimbam ceva, O VOM FACE ! Sau poate nu.
Dar macar am incercat!
Capisci?
 

DeletedUser9247

Guest
Daca lucrurile ar fi dupa noi am avea si o lume cu viteza 5 ,dar nu noi decidem.
 

DeletedUser

Guest
Un joc de la Inno cu cultivat morcovi si zidit si chestii domestice, exista. Il jucam eu asa ca e sigur ca exista!
Dar chiar si pe acela, viteza era alta, era mai allegro ritmul. Aia era satisfactia.
Chestiunea e ca cei de la Inno trebuie sa se gandeasca serios ca pe o lume in care nu exista cucerirea (suprema satisfactie) , trebuie sa ai macar placerea ca te dezvolti ca o placinta mare, sau ca un gandac gras. Altfel se va renunta la joc masiv. Opinia mea, desigur.
 

DeletedUser

Guest
Viteza 5 inseamna prea mult, atat pentru server cat si pentru jucatori. Nu mai fabulati :) Multi dintre voi n-ati jucat nici pe 3, dar sa joci pe mai mult ...
 

DeletedUser

Guest
3 ar fi OK.
Mai ales intr-o lume in care dai cateva atacuri acolo si in rest, ingrasi porcu'.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus