Lumea Farsala

DeletedUser14175

Guest
Iar comentezi caine? Sunteti 6-7 aliante vs Wild, nu sunteti in stare sa tineti o nava iar acum bagati cu sageti? Vai de capul vostru de saracii :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Iar comentezi caine? Sunteti 6-7 aliante vs Wild, nu sunteti in stare sa tineti o nava iar acum bagati cu sageti? Vai de capul vostru de saracii :)))
Bai desteptule SUPREME nu are treaba cu 44,pactul este facut pe baza de suport militar si wild cand aveau pe zakros pact cu nwo la fel cu suport militar se ajuta.SUPREME se bat cu angels army of lords si legiunea asa ca taci din gura daca nu cunosti si nu mai pupa atata in cur ca tu daia ai ajuns in wild
 

DeletedUser14175

Guest
Sunteti 5 supreme si nu puteti strange mai mult de 1000 de bireme? =))) vai de capul vostru
 

DeletedUser14175

Guest
Va plangeau jucatorii pe forumul comun cu jupanii cand ne vedeau atacurile. Si au dat stergere jupanii de frica. Cica ajutor militar =))) biremele stranse de voi le au doi jucatori de la noi pe orase ma =)))
 

DeletedUser14175

Guest
Incercati de doua zile sa bagati pe un oras, iar azi ati reusit, cu o sageata :))))
Daca tot asa de grea e lupta cu ginuta si gucci gang, cum de va permiteti voi sa sprijiniti si jupanii? =)) mediocre sprijine, ca deh, doar sunteti o mana de oameni, nu va permiteti =))))
 

DeletedUser16184

Guest
Adrian lasa-i in pace ca l-a pupat pe bila in cur si l-a luat in alianta cu el,vezi poate plangi si aici cum plangi pe calydon
 

DeletedUser14175

Guest
Supreme iv daca nu ma insel. De acolo e tipul. Oras de 5k
 

DeletedUser14175

Guest
Adrian lasa-i in pace ca l-a pupat pe bila in cur si l-a luat in alianta cu el,vezi poate plangi si aici cum plangi pe calydon
Replici de taran =)) ce pretentii sa am de la tine :))) numa de colonizat vorbesti pe whatsapp
 

DeletedUser16184

Guest
Replici de taran =)) ce pretentii sa am de la tine :))) numa de colonizat vorbesti pe whatsapp
Ia adu ma tu dovezi ca eu vorbesc de colonizat,ca eu pe wapp nu vorbesc mai deloc si cand scot 2 cuvinte scot pe baza de caterinca nu despre joc ca stiu ca sunt spioni si acolo
 

DeletedUser16696

Guest
Intradevar Wild nu are razboi direct cu Supreme sau invers , dar astazi pe nava ce au incercat o la noi jumatate din sprijin era venit de la voi :) Si totusi nu ati reusit sa o tineti sa nu mai spun ca fullurile alea de usoare erau deja gata refacute pana sa se sparga nava si eram dispusi sa reatacam :) asta ca idee ...
Dupa am citit ca ati spus ca ne ati scos din 45 . tati noi am avut 2-3 jucatori care acolo au picat dar sau mutat si noi le am zis din start ca nu ii ajutam pe orasele de acolo si sa le tina pt puncte :) la fel e valabil si pt orasele din 55-54 Nu pt ca nu putem sparge navele ci pt ca nu ne intreseaza pozitia lor .
eu nu prea stiu ce Lideri sunt in celelalte aliante de pe sv . insa as prefera sa scoatel sagetiile de comun acord , la o adica setarile le putem face noi :) . Dar desigur putem juca si cu sageti daca trebuie facem academie doar de sageti .. suntem invatati de pe lumea naxos pe care Wild a castigat o impotriva piratilor datorita sagetiilor .
spor la joc si cei mai buni sa castige Wild nu tine neaparat sa castige lumea ci mai degraba sa ne simtim bine si sa jucam grepolis .

ps . dupa parerea mea vad nick uri mai bune in jupanii ca in supreme .
ps II. Ragge cine e bre alina de la voi cu ce nick joaca , doar de curiozzitate intreb .
 

DeletedUser16184

Guest
N-ai voie ca esti insurat si dupa ramai fara mihaela=))
 

DeletedUser16696

Guest
:))) nick ul ma eram curios ca nu am treaba ei :)
cum ai spus si tu sunt insurat
 

DeletedUser16696

Guest
am aflat :)))) si nr de tel pe deasupra bag piciorul SRI ul :))))

dar am crezut ca e lider supreme :))
 

DeletedUser16696

Guest
Recunoaste bre acum ca de la tine il am :)))))
glumesc , am o zi superba azi:) de aia ...))))
 

Missis Bella

Membru activ
Înainte de toate, încep cu o scurtă introducere a situației pentru care vă mulțumesc eu personal, în numele conducerii.

Astăzi s-au încercat 2 nave, pe 2 jucători cu orașe destul de mari. Una dintre nave, a fost spartă înainte să vadă insula, însă cealaltă a apucat să intre în cucerire. De aici, începe povestioara următoare. Navă intrată, deschidem desfășurător și minune. 10 alianțe au început să trimită sprijin. 50, 60 la număr și tot creștea. Sprijin pe singura navă ce au reușit și ei să o bage la noi după câteva zile în care le-am luat o grămadă de orașe și au dat ștergere o mulțime de jucători de carton, ce aveau impresia că GOLD-ul e totul.

Am început cu toții să trimitem atacuri, fiecare cât avea la momentul respectiv. Numărul biremelor trimise de ei, începea să coboare drastic. După care, ați apărut voi (jucatori din wild) , fără de care nava asta probabil nu era spartă. S-au cerut resurse, pentru ca oamenii ce își permit gold mai mult, să facă fuluri instant de ușoare, să spargem atât nava cât și moralul Jupânilor de benzi desenate.

Mulțumesc tuturor pentru implicare, sunteți geniali! Mulțumim pentru promptitudine, răbdare și respect!


Jupânii ( Alias Friends ) așa cum știți tind mereu să facă pact cu restul lumii pentru a fi capabili să o câștige, pentru că ei nu au ceea ce avem noi în momentul de față. Întrebare acum, ce avem ?
Avem oameni capabili să se descurce singuri cu o insulă întreagă de dușmani. Avem oameni capabili să răspundă oriunde s-ar afla, avem oameni capabili să se trezească noaptea și să se ocupe de tot ceea ce este necesar, avem oameni capabili care să facă față tuturor cerințelor, care sunt destul de multe, ținând cont că ne luptăm cu 10 alianțe.


FORȚA WILD! Hitler e mândru de voi! PUIE MSD! PUIE 10 alianțe!
Concluzia : Sa traiasca JOCUL PREMIUM !
 
Sus