Lumea Farsala

DeletedUser15336

Guest
Fortza Jupanii!
Fortza SUPREME!
Fortza No Mercy Soliders!

Restu, 300. , wild, angels, legiunea alba, anonymus etc sunt slabe... ca nu au pacte =))
 

DeletedUser14175

Guest
au fost postate propuneri pe forumul asta, spune concret cate ati tradus si trimis in cadrul consiliului regional?
 

saca 24

Stie Tot
Ce limbaj viu și colorat.. Mai urmează să ne înjure stafful.ul grepo si le.am văzut pe toate :))))După, pot sa mor liniștit :D
Ziceam eu bine că din spatele calculatorului/telefonului,toți putem sa facem ce vrem.Dar in real...doar câțiva au ,,Oo " ;)
 

Gymus

Membru activ
12 h cucerirea ? Viteza 4 ? OMFG.. pai are timp sa atace toate marile .. de la marea 1 la 99.
 

nicol 10

Stie Tot
Ce limbaj viu și colorat.. Mai urmează să ne înjure stafful.ul grepo si le.am văzut pe toate :))))După, pot sa mor liniștit :D
Ziceam eu bine că din spatele calculatorului/telefonului,toți putem sa facem ce vrem.Dar in real...doar câțiva au ,,Oo " ;)


nu stiu de ce se tolereaza asa ceva, inainte nu spuneai nici in jumatate din ce-a putut sa-i debiteze capul astuia si erai imediat trimis in vacanta. Nu stiam de ce-mi parea cunoscut individul, imi amintesc postarea lui prin care isi anunta candidatura pt acel consiliu inutil, foarte pios baiatul, pacat ca acum a dat cu bata-n balta si a aratat cat de limitat mental este.
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
nu stiu de ce se tolereaza asa ceva, inainte nu spuneai nici in jumatate din ce-a putut sa-i debiteze capul astuia si erai imediat trimis in vacanta. Nu stiam de ce-mi parea cunoscut individul, imi amintesc postarea lui prin care isi anunta canidatura pt acel consiliu inutil, foarte pios baiatul, pacat ca acum a dat cu bata-n balta si a aratat cat de limitat mental este.

Dapai nicol..cine sa.i mai înțeleagă?
Eu nu înjur si nu jignesc in real atât de mult,pe cat o fac unii pe forumul asta extern :)))
Da ăștia chiar nu au de gând să faca subiect cu lumea farfala?:)) Că pe Facebook vad postări pe profilul lor,îs activi.aici de ce nu?cat e sa scrii 5 cuvinte acolo și să dai drumul la subiect special făcut pentru serverul nou?pff..
 

nicol 10

Stie Tot
dar fa tu bre un topic si gata :) asta-i durerea acum? durerea este ca avem retarzi mintali care injura ca la usa cortului si nu se sesiseaza nimeni, poate ca ar face-o daca pe viitor, retardul s-ar lega direct de mama lor....
 

saca 24

Stie Tot
Pai eu am făcut deja topicul asta :))) nah,ziceam și eu așa..
Nu.o sa se sesizeze nimeni.Defapt,cred că știu ce se discuta și ce dezbateri se fac acolo în grepo player council.Ei dezbat modul în care sa jignească jucătorii.Cauta înjurături noi,vin cu propuneri,idei,și.apoi trimit pe unul din ei,ca ista de mai sus,sa ne înjure.Si eu care credeam că ei stau degeaba acolo..pfff ce naiv am fost
 

DeletedUser16696

Guest
stil cu grepolisul tau ce i ai facut ma de tocmai acum nu mai merge sa ne logam pe grepolis
cand am actiune se blocheaza sv bagami as cv . cat noroc fratele meu poate sa aiba Jupanii astia .
sv vietiiiii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16696

Guest
5 actiuni in desfasurare ne facem toti scafandri sv vieti

Stil sa imi dai goldul inapoi ca am dat nava instant
 

DeletedUser15724

Guest
asta-i grepolis Romania.... macar serverul s-ai ajute pe jupaniiiiiiiiiiii
 

saca 24

Stie Tot
Bila,ai vazut cine ti.a ,,furat"locul in grepo player council?:))) Baiatul ala care zicea ca are 18 ani,dar defapt are..habarnam...12-15 ani?:)))
 

DeletedUser16696

Guest
spalase pe cap stil cu ei ......

Am obs ca au sters cativa din Jupanii sau sunt pe afara ce sa intamplat ???

Care face un pariu asa simbolic pe 50 monede ca Supreme face si academia cu nr V . :)
 
Sus