Lumea Farsala

DeletedUser15336

Guest
Ultimi jucatori intrati in acd voastra sunt din jupani.
Ce aveti bun pe acolo ?
Intradev-ar au recrutat pe roberto, wartus si inca 1 parca.. dar ce conteaza ? supreme + jupanii + no mercy sunt impreuna vs wild......
 

saca 24

Stie Tot
Ce palinca,ce bere?:) Au vin din asta nou,de toamna.Tulburel,cum i se zice pe la mine :))) Bei 2 pahare, incepi sa canti si uiti cine esti :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Intradev-ar au recrutat pe roberto, wartus si inca 1 parca.. dar ce conteaza ? supreme + jupanii + no mercy sunt impreuna vs wild......
:))) de unde ai scos-o pe asta copile? nu mai bine iti vezi tu de jocul tau cu ginuta?dai si tu putin in cap
 

DeletedUser16696

Guest
Policeman1.jpg
nenorociti astia din Wild numai cu fake uri stiu sa joace .... apai nu sa ii iau toata alianta ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16696

Guest
am mai avut odata o discutie cu el tot pe tema fake urilor ca vezi doamne la atacat marcos pe timp de noapte .
o da in personal cu mine ..
 

saca 24

Stie Tot
Ala.i mic copil pe langa ce fake uri o sa dau eu unora :)) (nu c.as fi de acord cu fake.urile)
Intru si eu azi pe farsala,la plezneala, cu contul meu obisnuit.
Bila,cine-i Manners Maketh Man?
 
Ultima editare:

Gymus

Membru activ
Ce au facut gresit ? Nu inteleg ? Ca baga banii ? Fiecare face ce vrea cu banii lui , nu cred ca ii ia din buzunarul cuiva.
 

DeletedUser16696

Guest
Cred ca tu erai cel mai bun 2 de acolo stiu eu la sigur ca nici macar gold de premium nu au :)

unul e Res. din Wild , si paturile la fel nu e cu gold :))))
 

DeletedUser15724

Guest
Înainte de toate, încep cu o scurtă introducere a situației pentru care vă mulțumesc eu personal, în numele conducerii.

Astăzi s-au încercat 2 nave, pe 2 jucători cu orașe destul de mari. Una dintre nave, a fost spartă înainte să vadă insula, însă cealaltă a apucat să intre în cucerire. De aici, începe povestioara următoare. Navă intrată, deschidem desfășurător și minune. 10 alianțe au început să trimită sprijin. 50, 60 la număr și tot creștea. Sprijin pe singura navă ce au reușit și ei să o bage la noi după câteva zile în care le-am luat o grămadă de orașe și au dat ștergere o mulțime de jucători de carton, ce aveau impresia că GOLD-ul e totul.

Am început cu toții să trimitem atacuri, fiecare cât avea la momentul respectiv. Numărul biremelor trimise de ei, începea să coboare drastic. După care, ați apărut voi (jucatori din wild) , fără de care nava asta probabil nu era spartă. S-au cerut resurse, pentru ca oamenii ce își permit gold mai mult, să facă fuluri instant de ușoare, să spargem atât nava cât și moralul Jupânilor de benzi desenate.

Mulțumesc tuturor pentru implicare, sunteți geniali! Mulțumim pentru promptitudine, răbdare și respect!


Jupânii ( Alias Friends ) așa cum știți tind mereu să facă pact cu restul lumii pentru a fi capabili să o câștige, pentru că ei nu au ceea ce avem noi în momentul de față. Întrebare acum, ce avem ?
Avem oameni capabili să se descurce singuri cu o insulă întreagă de dușmani. Avem oameni capabili să răspundă oriunde s-ar afla, avem oameni capabili să se trezească noaptea și să se ocupe de tot ceea ce este necesar, avem oameni capabili care să facă față tuturor cerințelor, care sunt destul de multe, ținând cont că ne luptăm cu 10 alianțe.


FORȚA WILD! Hitler e mândru de voi! PUIE MSD! PUIE 10 alianțe!
 

DeletedUser16184

Guest
Nu implica toate aliantele aici,vorbeste stric de voi si jupani ca cu ei va bateti.Supreme de pe 45 va elimina usor usor ca pactul este pe baza de ajutor este altceva,ca si voi daca aveati pacte pe baza de suport militar la fel ati fii facut
 
Sus