Lumea Bhritos ! V4

Gucci.Stallone

Stie Tot
@Riad3344 felicitari , in sfarsit castigi o lume cu dominatie cum iti doreai .
smiley-emoticons-bier.gif
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Pe scurt videochatul este interactiunea audio-video-text intre doua persoane prin intermediul internetului. Ce stim noi in Romania drept videochat este un serviciu oferit de catre femei si barbati catre persoane din afara tarii in care acestea isi vand practic timpul lor catre aceste persoane. Este bine stiut si nu vream sa ascundem asta ca videochatul asa cum il stim noi are si o parte erotica, pentru a putea oferi o experienta completa de “relatie de la distanta”.



Videochatul in prezent








Desi Romania nu mai este numarul 1 in videochat ca numar de persoane care activeaza in acest domeniu este o certitudine ca peste 100.000 de romani activeaza in acest domeniu. Este clar un domeniu care poate produce venituri foarte mari indiferent de situatia tarii in care ne aflam. Chiar daca poate produce venituri mari videochatul a evoluat foarte mult in ultimii 5-10 ani si s-a profesionalizat foarte mult. In trecut aproape oricine putea avea castiguri bune in acest domeniu dar in ultimii ani sa inregistrat o profesionalizare a domeniului iar cerintele tehnice, de cunostinte, seriozitate, etc pentru a performa in acest domeniu. Din acest motiv desi in trecut era un echilibru intre cei practicau aceasta activitate singuri ( modele de acasa ) si cei ce lucrau in cadrul unui studio era achilibrat, in prezent este clar ca oricine vrea sa aiba castiguri serioase in acest domeniu trebuie sa lucreze cu un studio performant pentru a primi ajutorul necesar.
Videochatul in Romania a devenit cu adevarat o industrie legala, de succes, care ofera o oportunitate pentru multe persoane de avea venituri de mii sau chiar zeci de mii de dolari lunar fara stres, intr-un mediu de lucru cu mult peste ce se practica in romania
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Videochatul inca se dezvolta si se reinventeaza. Cu toate crizele si pandemiile videochatul a dovedit ca este o industrie stabila care creste de la an la an.
Multe activitati se muta in online iar socializarea este una dintre ele.
Este clar ca videochatul in romania va produce din ce in ce mai multi bani in anii care vor veni, mai ales in actualul context. Important este pentru persoanele din Romania sa inteleaga aceasta oportunitate, sa inteleaga ca este o activitate perfect legala si ca momentul pentru a profita de oportunitate este ACUM.
 

asdphones

Stie Tot
Videochatul inca se dezvolta si se reinventeaza. Cu toate crizele si pandemiile videochatul a dovedit ca este o industrie stabila care creste de la an la an.
Multe activitati se muta in online iar socializarea este una dintre ele.
Este clar ca videochatul in romania va produce din ce in ce mai multi bani in anii care vor veni, mai ales in actualul context. Important este pentru persoanele din Romania sa inteleaga aceasta oportunitate, sa inteleaga ca este o activitate perfect legala si ca momentul pentru a profita de oportunitate este ACUM.
Off, cate frustrari... Sa pun si o poza cu masinile si niste gagici? Pfoai... deja ma ascund sub pat de rusine :)))) Doamne ce prost :)))
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Off, cate frustrari... Sa pun si o poza cu masinile si niste gagici? Pfoai... deja ma ascund sub pat de rusine :)))) Doamne ce prost :)))
Te-am jignit cumva ? Nici nu ti-am dat tag , de ce imi citezi postarile ?

Am pus aici lucrurile astea in cazul care este o femeie doritoare de a face bani usor si rapid sau de ce nu , un barbat . Sustin asta
 

asdphones

Stie Tot
Prostul familiei... Cum te stie de altfel toata lumea... Ca-ti faci glumele tare proaste mi se rupe... Dar spre deosebire de tine, un copil prost care sta cu maica-sa si o duce intr-un mormant timpuriu, eu acum cateva luni ma plimbam prin Kiev... Stiu foarte multa lume pe acolo si stiu prin ce trec oamenii aia... Asa ca bucura-te de faptul ca esti doar un pizdoi in spatele unei tastaturi ca daca cumva erai prin apropiere in rupeam capul, pentru cacaturile pe care le debitezi despre niste oameni...tu fiind o scursura... In rest... tot virgin?


@asdphones uite , pe stripchat vezi si ucrainence. Dc mai sunt ajutate mamele cu copii care se refugiaza prin romania sau alte tari ? Trebuiesc babardite , esti de acord cu mine ? E razboi la ei in tara si ele fac videochat , pe bune ?

https://ro.stripchat.com/

e12d7acf67
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Prostul familiei... Cum te stie de altfel toata lumea... Ca-ti faci glumele tare proaste mi se rupe... Dar spre deosebire de tine, un copil prost care sta cu maica-sa si o duce intr-un mormant timpuriu, eu acum cateva luni ma plimbam prin Kiev... Stiu foarte multa lume pe acolo si stiu prin ce trec oamenii aia... Asa ca bucura-te de faptul ca esti doar un pizdoi in spatele unei tastaturi ca daca cumva erai prin apropiere in rupeam capul, pentru cacaturile pe care le debitezi despre niste oameni...tu fiind o scursura... In rest... tot virgin?
Bine , fie cum spui tu . Lasa-le sa isi vândă trupul online și probabil gratuit bărbaților pana raman borțoase și pe urmă să le ajutăm noi romanii pe motiv că la ei e război. Păi cum stie să își vândă trupul , să știe și să lupte .

De asemenea , când faci un copil , te asiguri ca viitorul acelui copil va fi ok , nu te futi și după dai din buze ca n-ai bani .
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Am fost și eu în Kiev acum cativa ani (acum 4 ani) , frumos Kiev-ul , nu am ce spune. Eu spun doar despre ucrainence și atât.

Cat despre virgin , da sunt , nu mi-am luat-o in dos . Nu am fanteziile tale.
 

asdphones

Stie Tot
Bine , fie cum spui tu . Lasa-le sa isi vândă trupul online și probabil gratuit bărbaților pana raman borțoase și pe urmă să le ajutăm noi romanii pe motiv că la ei e război. Păi cum stie să își vândă trupul , să știe și să lupte .

De asemenea , când faci un copil , te asiguri ca viitorul acelui copil va fi ok , nu te futi și după dai din buze ca n-ai bani .
Te-ai trezit sa-ti iei pastilele? Treci la cotet!
 
Sus