Lumea Bhritos ! V4

ciclin

Stie Tot
Gucci, cred ca mori ca nu ști ce se întâmplă, este? :))))))))
Inventează povesti.
Ma doare la pateu.

Ham ham și miau miau
 

ciclin

Stie Tot
@Gucci.Stallone când am susținut eu că sunt tu?
Iar tu @ciclin ,ce pot spune, cred că știi de ce ți-am pus întrebarea respectivă pentru ca știi prea bine cum îl "lăudai" pe zeu pe grupuri :))))))
Și app, dacă și aici pe Abdera fugi la Elias ești pussy :*
Ne auzim după eventul cu găina
Tu, poți sa taci și joc de glezne, ești un cont fake, scrie de pe original, apoi ai drept la opinie. Sau vrei sa îți spun eu aici cine ești? :)))))))

Știe și el cât l-am înjurat stai liniștit, încă și-o ia în privat, zilnic, poa' sa îți confirme :))))
 

Ghost Man

Stie Tot
Tu, poți sa taci și joc de glezne, ești un cont fake, scrie de pe original, apoi ai drept la opinie. Sau vrei sa îți spun eu aici cine ești? :)))))))

Știe și el cât l-am înjurat stai liniștit, încă și-o ia în privat, zilnic, poa' sa îți confirme :))))
De ce să tac?Nu ăsta e adevărul?Zbori din floare în floare unde e mai bine mane
Te caci degeaba pe tine și împuți forumul pe aici
 

ciclin

Stie Tot
Unde am zburat? Ia zi, lămurește-mă și pe mine ca habar nu am despre ce rahat vorbești?
Va cacați atât pe voi cu zachintus
 

Ghost Man

Stie Tot
Unde am zburat? Ia zi, lămurește-mă și pe mine ca habar nu am despre ce rahat vorbești?
Va cacați atât pe voi cu zachintus
Zackyntus,Hermo
Tu te caci pe tine când te cunosc mai bine decat crezi :)) Te intreb frumos si tu vii cu arogante la mine.Pai ce ai făcut tu dacă e să o luăm așa în afara de miscari? Ai condus Anonymus care stim toti că a pierdut peste tot pe unde a intrat sau a fost aliante de top 4
Zacyntus e castigata doar virtul pentru ca l-ai tradat pe Florin din To Be si te-ai rugat de Carla ca un cățel să te ia:))) In fine,e pacat sa spalam rufele in public:)) Succes cu Friends Fakeul tau
 

ciclin

Stie Tot
Vai.... Las-o asa.
Ciclin tradatoruuu, huoooo
Scrie aici cine ești, și îți explic tot, pana atunci nu ai decât sa latri, ca un câine jegos de pe străzi.
Vezi ca ți se usca pateu în frigider în pnm
 

Demos06

Stie Tot
Cine ți-a zis ție ca vreau sa vin acolo sau ca sunt dorit acolo?
Guci? :)))))
Sau mai exact ai putea sa taci ca nu ești decât un simplu jucător, și ala mult sub medie.
Da ce te-ai atacat așa?.)) Ți-am zis un fapt
Și btw ,mai bagă o fisă ,daca înțelegi
Te sunăm noi în caz de ceva
 
Adica cind vin toti papagalii din friendsul care e fake ,e normal.

Dar cind vin oamenii si zic chestii ce s-au intimplat nu e ok.
smiley-emoticons-drunk.gif
 

Draven

Stie Tot
Respect celor care joaca cu David inca de pe Apollonia. Vad ca va place sa investiti bani si timp pe fiecare server unde intrati cu el sa pierdeti. :)))))))))))))))
 
Cine a zis ca ai cerut sa vii la noi.

A zis gucci ca o sa ceri.

Deja o iei in aratura.

Si probabil o sa dau crezare la persoane care nu au nici o legatura cu lumea asta si zic ca e fake si au zis mereu.
 
Sus