Lumea Bhritos ! V4

Ma, in loc sa tot comentezi pe aici, de ce nu iti aduni o echipa si intri ? Pe Zancle au castigat pe drept, au fost impreuna 2 aliante vs Undefined, aliantele CAINII INFERNULUi + Alianta lui Justitiarul97. THE ARMY OF ROME cum pot rezista pe orice lume unde isi pun in cap sa jaoce ? Asa ar fi putut rezista si cainii infernului mai ales ca erau nume consacrate in acea alianta.

Dar na, asa este cand ai un lider ce are nickname Racnem si ii place sa fie lider si patratelele verzi. Stii cum se defineste grupul lui de lideri ?

CONSILIUL DE COROANA
smiley-emoticons-lol.gif
Avea si un regulament intern de te doare mintea
ma? nu ai zis ca sunt arisan? :))))))))))))))
tot tu erai de acord ca la ei s-au adunat majoritatea jucatorilor buni
cum sa se inteleaga cineva cu tine daca tu te schimbi mereu?
din ce sa se faca echipa? :)))))))))))))))
asa au spus toti desteptii si au fost ferme :))))))))))))))))
toti au un plan pana primesc un pumn in nas :))))))))))))))))
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
ma? nu ai zis ca sunt arisan? :))))))))))))))
tot tu erai de acord ca la ei s-au adunat majoritatea jucatorilor buni
cum sa se inteleaga cineva cu tine daca tu te schimbi mereu?
din ce sa se faca echipa? :)))))))))))))))
asa au spus toti desteptii si au fost ferme :))))))))))))))))
toti au un plan pana primesc un pumn in nas :))))))))))))))))
Pai s-au adunat dar asta nu inseamna ca nu are ce sa le faca nimeni. In loc sa ii critici, fa-ti o echipa cu, care sa castigi sau sa pierzi
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Cum ei au acces la a cumpara gold, asa ai si tu acces la a cumpara gold.
smiley-emoticons-baby-taptap.gif

Niciodata nu va exista o lume fara instante , evente , interesul Inno este sa produca , nu sa faca lumi pentru cei ce nu isi permit sa goldeze
 
ai dreptate
cum de nu ne-am dat seama pana acum? :)))))))))))))))
#FiecareAliantaCuGoldistiiEi
goldistii pe revolta... Grepo top :)))))))))))))))))))
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Salut Guci
Alianta se numeste Friends ... nu Friends Fake , nu stiu ce vezi tu
Ai un like, peste tot ma vedeti pe mine doar pt faptul ca nu veti castiga. Vei vedea la final ca nu aveti sanse
Iti aduci aminte ce ai facut pe Zakynthus doar ca sa ai coronita de dominatie ? Iti aduci aminte, cum naiba sa nu iti aduci aminte.
AI TRADAT TO BE SI PURE ENERGY PENTRU A TE DUCE IN GREPO TOP SI A CASTIGA UN RAHAT DE CORONITA VIRTUALA
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Mai faceti-va conturi si dati-va citat ca sunt eu, imi place mentalitatea voastra
smiley-emoticons-lol.gif

Va mai repet o data ? Doar eu @Gucci.Stallone and @Mr.SunShine va pot da poza cand sunt activ pe contul meu in rest nimeni altcineva.
Nu mai va faceti conturi sa va dati drept mine sau alte persoane ca nu merge, oricine stie ca FRIENDS FAKE recurge la a face conturi atat aici cat si pe joc de disperare ca stie ca nu or sa castige. FRUSTRAREA ESTE MARE

@ciclin SFAT : INCEPI DE PE ACUM SA VORBESTI DESPRE TRADAREA ZEULUI SI SA INTRI IN HAKUNA DACA VREI SA CASTIGI AL FEL AC PE ZAKYNTHUS
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Ai un like, peste tot ma vedeti pe mine doar pt faptul ca nu veti castiga. Vei vedea la final ca nu aveti sanse
Iti aduci aminte ce ai facut pe Zakynthus doar ca sa ai coronita de dominatie ? Iti aduci aminte, cum naiba sa nu iti aduci aminte.
AI TRADAT TO BE SI PURE ENERGY PENTRU A TE DUCE IN GREPO TOP SI A CASTIGA UN RAHAT DE CORONITA VIRTUALA
Dar tu marele jucator , cate aliante ai destramat , cati jucatori ai imbarligat , cate fakeuri ai dat , pe cate conturi ai jucat ca sa castigi 2 lumi fara adversari ca taras si thebes . In locul tau nu comentam de un jucator ca Ciclin care are lumi castigate cu aliante de top conduse de el sau din care a facut parte .
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Mai faceti-va conturi si dati-va citat ca sunt eu, imi place mentalitatea voastra
smiley-emoticons-lol.gif

Va mai repet o data ? Doar eu @Gucci.Stallone and @Mr.SunShine va pot da poza cand sunt activ pe contul meu in rest nimeni altcineva.
Nu mai va faceti conturi sa va dati drept mine sau alte persoane ca nu merge, oricine stie ca FRIENDS FAKE recurge la a face conturi atat aici cat si pe joc de disperare ca stie ca nu or sa castige. FRUSTRAREA ESTE MARE

@ciclin SFAT : INCEPI DE PE ACUM SA VORBESTI DESPRE TRADAREA ZEULUI SI SA INTRI IN HAKUNA DACA VREI SA CASTIGI AL FEL AC PE ZAKYNTHUS
poti incepe prin a intra pe celelalte 9 conturi alea tale si sa ti sustii afirmatile . inri !
 

Demos06

Stie Tot
Mai faceti-va conturi si dati-va citat ca sunt eu, imi place mentalitatea voastra
smiley-emoticons-lol.gif

Va mai repet o data ? Doar eu @Gucci.Stallone and @Mr.SunShine va pot da poza cand sunt activ pe contul meu in rest nimeni altcineva.
Nu mai va faceti conturi sa va dati drept mine sau alte persoane ca nu merge, oricine stie ca FRIENDS FAKE recurge la a face conturi atat aici cat si pe joc de disperare ca stie ca nu or sa castige. FRUSTRAREA ESTE MARE

@ciclin SFAT : INCEPI DE PE ACUM SA VORBESTI DESPRE TRADAREA ZEULUI SI SA INTRI IN HAKUNA DACA VREI SA CASTIGI AL FEL AC PE ZAKYNTHUS
Cine a zis ca e dorit in Hakuna?:rolleyes:
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Dar tu marele jucator , cate aliante ai destramat , cati jucatori ai imbarligat , cate fakeuri ai dat , pe cate conturi ai jucat ca sa castigi 2 lumi fara adversari ca taras si thebes . In locul tau nu comentam de un jucator ca Ciclin care are lumi castigate cu aliante de top conduse de el sau din care a facut parte .
Ca sa castigi nu e nevoie sa destrami, imbarligi, sa dai fake-uri sau sa joci pe X conturi. In friends fake e normal sa se faca asta
daca si numele alaintei e palgiat si tu dai chargeback la gold + iti faci conturi mici sa dai fake-uri, nu ma mira nimic la tine si FRIENDS FAKE

Adu-ti aminte ce faceai pe hermonosa, iti faceai conturi mici de pe laptop-ul unde se juca tactu poker , stii ca ma lasai cu team viewer sa iti stau pe cont cand nu puteai sta... Si vedeam cum tineai contul mic de fake-uri deschis in tor

Sa iti mai aduc aminte inca ceva? Te plangeai cu lacrimi de crocodil ca sa nu il mai scot pe tactu din poker ca iar iti frige o mama de bataie
smiley-emoticons-lol.gif
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
Si dc il lauzi acum pe @ciclin ? Uiti ca pe hermonosa il blamai si tot tu , unicul si ingalabilul zeu i-ai imbarligat italienii care erau alaturi de el. I-ai adus la tine in mare , aveai forum comun cu ei {toate rubricile}, interne comune dar asta doar ale tale ca ei nu iti dadeau interne. Pana intr-un anumit moment cand au prins amploare intre tine si te-au tradat si s-au dat cu wild.

Pe Abdera pe cn poti imbarliga ? Pe Hakuna ? Ai vrea sau ti-ai dori ?
 

Gucci.Stallone

Stie Tot
"In locul tau nu comentam de un jucator ca Ciclin care are lumi castigate cu aliante de top conduse de el sau din care a facut parte ."

Sa nu uitam cand ti-a promis ca peste tot te urmareste si nu et mai alsa sa castigi, iacata ca acum te ajuta, asta arata ca nu are cuvant. E 0 dpmdv. Trebuia sa se tina de promisiune. Ti-a facut promisiunea cand i-ai luat italienii
Ce lumi a castigat ciclin ? hai sa ne uitam acum pe grepolife.

1. Zakynthus - Castigata prin tradarea pure energy & to be
2. Ialysos - toti stiu cum a fost acea lume
3. Corinth - Ce lume ? Tot slaba, nu am vazut acolo Demos Kratos, nu am vazut originalul FRIENDS, nu erau aliante wow.
 

Ghost Man

Stie Tot
@Gucci.Stallone când am susținut eu că sunt tu?
Iar tu @ciclin ,ce pot spune, cred că știi de ce ți-am pus întrebarea respectivă pentru ca știi prea bine cum îl "lăudai" pe zeu pe grupuri :))))))
Și app, dacă și aici pe Abdera fugi la Elias ești pussy :*
Ne auzim după eventul cu găina
 
Sus