Lipsa de bun simt si profesionalism versiunea3.0

DeletedUser16647

Guest
poate ca aveti dreptate,ramane de vazut
eu pe tribal wars 2 nu am renuntat din cauza echipei de suport ,am renuntat din cauza lipsei de jucatori
 

DeletedUser14175

Guest
Interesant cea ce zici dar daca e sa merg pe logica ta as putea sa procedez si in felul urmator, daca imi permit sa bag 200 de euro pentru gold imi permit si pentru cei care pot sa ma ajute sa imi fac jocul si mai usor.

S-au incalcat zeci de reguli din partea stafului de-a lungul anilor pe joc, de ce crezi ca nu s-ar intalni si cazuri ca cel care e mentionat mai sus ? nu sunt dovezi ?
Dovezi au fost mai tot timpul dar s-au sters subiecte intregi , unde li se dadea peste nas cu printuri s.a.m.d in cateva ore subiectul era sters si multi jucatori trimisi la Caracal cu nasu

Si ca sa dau un exemplu recent, ultima mare capodopera a stafului de pe Ro a fost inutilul subiect "Consiliului de jucători Grepolis "
Nu stiu daca esti in tema cu ce s-a intamplat la concurs dar toti care activau pe forum in momentul acela au vazut cum admini pot incalca regulile cu lejeritate, nici in ziua de astazi nu a venit cel care s-a ocupat de subiect sau alt membru din staff sa dea o explicatie cu cea ce s-a intamplat acolo.

Ideea e ca daca pot incalca regulamentul in halul asta la un concurs deschis tuturor si care erau in tema sute de jucatori cu cea ce se intampla eu unul cred ca pot sa inchida ochii si la alte nereguli si sa ii favorizeze pe cei care fac parte din grupul lor, mai ales daca sunt stimulati/motivati financiar.

Cred ca nr de jucatori care parasesc serverul romanesc anual si care scade de ceva ani arata cat de corupt e serverul asta.

Spui ca stii mai multe decat noi, atunci te rog sa imi raspunzi la urmatoarele intrebari.
De ce e activitate asa mica pe forumul extern fata de ani trecuti, de ce nr jucatori a scazut asa drastic in ultimi ani pe serverul romanesc si de ce jucatori/grupuri cu experienta si ani grei de grepo, parasesc serverul nostru si le prefera pe cele straine ?
Eh, asta nu e tot ... pe unele lumi s-au spart conturi sa se distruga minuni ... iar autorii ... n au fost pedepsiti, s au folosit multicont sa se bage nava cu moral 30 pe minune, s a primit doar 5 zile ban neatacabil ...
A mai citit Stil globalele date pe unele lumi in care se aratau dovezi ca tontea si a dat inceput nou in prima zi cand s a deschis lumea ca lui nu I convenea unde a picat ... acel global a fost sters de stil ...
 

DeletedUser14175

Guest
Activitate redusa este pe toate servarele ro din jocurile innogames (Tribal Wars 1/Tribal Wars 2)
Pe cele lalte 2 jocuri mentionate de mine nu sa intamplat niciodata nimic de genul ..dar nu stiu de ce multi prefera sa joace pe alte servare straine si nu aici.
Problema nu este doar aici,daca nu ma crezi fati conturi si pe cele lalte si ai sa vezi ca asa este.
Jucatorii se lasa dar nu stiu de ce.
Sa stii ca si pe the west mai sunt unele mici scapari ... dar ideea e ca acolo sunt banati indiferent daca baga sau nu bani ... adica si a luat perma pe o lume cel din topul clasamentului ... si a bagat bani omul ... cred ca acolo se sparg mai multi bani la un event decat se sparg aici la 3-4 cumulate :))
 

DeletedUser16649

Guest
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
asteptam sa se schimbe grepolisul?sau plecam pe alt server?
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

saca 24

Stie Tot
Uitati cum facem.Azi o sa dau un nume de jucator,fara sa am ceva cu jucatorul mentionat,iar daca are amabilitatea sa confirme ca a dat bani unui/unor admini ar fi perfect.La urma urmei,nu cel care da bani e vinovat,ci cel care primeste si accepta anumite lucruri Facem asa??

Bdf1987 ar fi unul din ei.


Repet,n.am nimic cu niciun jucator,dar vreau si eu sa recunoasca unul macar,ca s.au facut anumite magarii,cu ajutorul adminilor.Cu detalii daca se poate :D

Ps:haideti,ca va fi distractiv ;) :))) sa zicem lucrurilor pe nume si dupa decolam pe serverele straine :D
 
Ultima editare:

DeletedUser11818

Guest
On Thursday July 19th EN109 Kastoria will open its gates for battle. As always Instant buy, Battlepoint Villages, WW island cities attackable, and WW island cities closed for settlement are active. Feel free to discuss the new world in this thread.

Settings
Speed - 4
Unit Speed - 3
Trade Speed - 3
Beginner's Protection - 5 days
Alliance Limit - 33
Conquest
Morale - Inactive
City Foundation Time - 12 hours

Ia aici setări pentru cine vrea pe EN
 

saca 24

Stie Tot
Interesante setari :D :D

Ps:
Ce nume i.au pus la serverul ala : Kastoria:)))))) Probabil pe insule nu gasesti numai jucatori ci si...castori :))))
 

DeletedUser16647

Guest
Cei care sunteti nemultumiti trimiteti un gmail aici https://www.innogames.com/company/contact/.
Eu deja am facut-o.
Degeaba va plangeti pe forum daca nu scrieti unde trebuie.
Adminii de pe Grepolis nu se ocupa deloc.
Nici in ziua de astazi nu sa creat o tema pentru lumea EDESSA.(mai ales un concurs sa mai atraga si ei jucatorii)
Sper sa ia masuri,altfel o sa renunt si eu la toate jocurile de pe platforma INNOGAMES.
Sunt client vechi la ei..
De ce sa intru sa joc in alte servare?Daca este ceva de joc am sa joc pe RO sau deloc.
 

DeletedUser14175

Guest
Am facut si eu tichet in urma cu vreo 3 ani direct la Inno ... au blocat serverul pentru verificari o ora. Parca o perioada au fost si ei corecti :))
Legat de concursuri ... nu le fac ei cand vor ... cand da inno drumul la un event apare si aici
 

DeletedUser16647

Guest
Am facut si eu tichet in urma cu vreo 3 ani direct la Inno ... au blocat serverul pentru verificari o ora. Parca o perioada au fost si ei corecti :))
Legat de concursuri ... nu le fac ei cand vor ... cand da inno drumul la un event apare si aici
mda,pe tribal wars 2 nu este asa
se fac concursuri cand o noua lume de joc este deschisa si asta face forumul mult mai activ
 

DeletedUser16674

Guest
am si eu o intrebare... cand un jucator injura ca la usa cortului... insa da mesaje pe telefon ca pe joc scrie prescurtat :)) ce pot face... si ataca non stop doar pentruca am iesit din aliata lor? ce pot face?
 

Gymus

Membru activ
am si eu o intrebare... cand un jucator injura ca la usa cortului... insa da mesaje pe telefon ca pe joc scrie prescurtat :)) ce pot face... si ataca non stop doar pentruca am iesit din aliata lor? ce pot face?
Daca vrei sa scapi de el , la politie dute... si o sa-l calmezi pe telefon , pe joc vezi ce faci.
 
Sus