Lipsa de bun simt si profesionalism versiunea3.0

saca 24

Stie Tot
Se pare ca versiunea de aseara s.a sters.De ce oare,habarnam.A deranjat ca am zis ca unii admini iau bani?Pai asta e adevarul,ce vina am eu?:)))))Hai cu 3.0,ca timp am destul :))))))
 

saca 24

Stie Tot
Pe urmatorul server as propune sa intram cat mai multi,jucam 1 luna,apoi ne dam stergere.Dar toti. :))))))
Bine,vor mai ramane cativa jucatori acolo,si vor face minunile peste vreo cativa ani lumina :))))
 

DeletedUser16649

Guest
Sunt pe aici jucatori de sistem vechi care vor si pot sa ma ajute pe Delos sa distrugem o alianta?
 

DeletedUser16649

Guest
Pirates:))
Desi daca nu vine lyvyu mai repede o sa il schimb
Adica noi suntem pirates si vrem sa o distrugem pe Black Legion
 

Missis Bella

Membru activ
Da, de ce va bateti ? Mai bine va impacati si va faceti Black Legion I , Black Legion II, etc. E pacat sa va bateti cand puteti sa va uniti puterile si sa faceti mai multe mpreuna .
 

saca 24

Stie Tot
suly,ma gandesc ca ai jucat si pe naxos(sper sa nu ma insele memoria).mai stii ceva de jucatorul ,,Un Ohm,,?a fost in Pirates.
 

DeletedUser16649

Guest
smiley_emoticons_wallbash.gif
aceeasi soarta o sa o am si eu
adios .ro
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser16077

Guest
Personal eu nu mai joc pe RO de ceva timp. Prea putini jucatori, adica 2000 cati sunt pe ro, pe anglia se aduna 12000, de 6 ori mai multi. Plus ca nu sunt competitive lumile pe ro. Mereu se bat aceleasi aliante. Acolo de bine de rau mai vezi si altceva. Iar adminii, chiar isi fac treaba lol.

Cine e interesat de anglia, dar sa stie ce face si care crede ca poate tine pasul cu golderii de acolo este invitatul meu.
 

nicol 10

Stie Tot
Recent am fost întrebată un lucru care m-a lăsat ...mută :) referitor la investiția asta a jucătorilor în joc/construcții instant, etc. Ce câștigă cel care își baga banii în acest joc? Hai sa vedem dacă reușim sa dam măcar 5 răspunsuri, reale, mature, logice, etc
 

DeletedUser14175

Guest
Satisfactie din punct de vedere psihologic. Ca el este cel mai bun, cel mai tare, uite ce am facut si unde am ajuns inaintea voastra ...
 
Sus