Limită membri în alianță

Limită membri în alianță

  • 200

    Voturi: 148 61,9%
  • 300

    Voturi: 15 6,3%
  • 400

    Voturi: 7 2,9%
  • 500

    Voturi: 69 28,9%

  • Total votanți
    239
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
limita de membri in alianta....

De ce este necesara limitarea membrilor dintr-o alianta? Nu vad care ar fi impedimentul de a lasa aliantele cu numar nelimitat de membri...
 

DeletedUser

Guest
De ce este necesara limitarea membrilor dintr-o alianta? Nu vad care ar fi impedimentul de a lasa aliantele cu numar nelimitat de membri...

Cred ca s-a explicat de sute de ori asta: mii de jucatori de pe toate serverele din lume au cerut celor de la InnoGames sa puna limita la aliante , iar ei asa fac.
 

Nihilius

Membru activ
Au fost solicitari in acest caz din partea jucatorilor, iar Inno Games a decis sa se puna o limita de membrii in alianta. Dumneavoastra, prin acest poll, hotarati care va fi limita.
 

DeletedUser

Guest
no limit

Orice joc in care se schimba regulile in timpul jocului e o cacialma.
De ce sa limitezi nr. de membri intr-o lume cand ai atatea lumi noi de inceput in care sa anunti de la inceput conditiile. Nu zic ca e mai rau sau mai bine, dar e alt joc.
Sau mai bine schimbam numele jocului in cacialmapolis ca ce mai conteaza!

de acord cu tn
 

DeletedUser

Guest
Desigur

200 de membri e cel mai bine

Desigur mie imi place sa fie maximul de 100 :D
Dar nici 200 nu-mi displace.
Este o ideie minunata sa fie cu maxima la recrutare;)

Felicitarii tzie Stil shi echipei Grepolis.:D.

Cu Respect Ykzul -Yakuzza
 

DeletedUser

Guest
Nu votez caci prefer un numar mult mai mic.200 este prea mult.Hai 100 sau 80 dar 200 e mult rau mai ales ca nu te limiteaza nici o cladire ca sa depui un efort in construirea ei.
 

DeletedUser1253

Guest
Nustiu ce jocuri ati mai jucat dar acesta nu e un jok gen triburile sa evoleji imediat si sa cuceresti sate peste sate aici casa cuceresti un sat dureaja asta inseamna ca sa ai o limita de membri de 200 nu merge. Oricat de bun ai fi.:p

Parerea mea:p:D
 

DeletedUser

Guest
Nu votez caci prefer un numar mult mai mic.200 este prea mult.Hai 100 sau 80 dar 200 e mult rau mai ales ca nu te limiteaza nici o cladire ca sa depui un efort in construirea ei.

Ar fi foarte buna o astfel de cladire si ca infiintare a unei aliante sa ia 2 puncte de cultura ... poate face cineva propunerea .

On : 200 membri e perfect .
 

DeletedUser

Guest
Deorece pe lumea Alpha e limita de 200 membi, eu as zice sa ramana aceeasi limita de membri si pe Beta.:D
Asa e corect!
 

DeletedUser

Guest
cred ca lipsa de corectitudine din partea voastra e evidenta.normal ar fi ca doar pe lumile viitoare sa limitati nr. de membri in alianta.
dar normal ca vorbim in vant din moment ce deja ati hotarat sa o faceti.:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Imm???

Cel mai bine, pana se va ajunge la intelegerea jocului sa ramana cat mai multi membrii.
 

DeletedUser

Guest
Sincer

Este si normal pentru Liderii de Aliantze sa se oftice ca faceti limita de membri ca unii au cate 1000 si ceva de membri si sunt fericiti ca au un punctaj foarte mare. Mie sincer imi convenea daca era limita 100 atunci se vedeau valoriile adevarate a unui aliante;)
Eu totusi optez incontinuare pt. limita de 200 :D

Bafta .

Respect Lui Stil shi echipei Grepolis.ro Ykzul-Yakuzza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Deorece pe lumea Alpha e limita de 200 membi, eu as zice sa ramana aceeasi limita de membri si pe Beta.:D
Asa e corect!

E prea mult si 200.Organizare adevarata e atunci cand aliantele vor trebui sa-si schimbe total politica facand wing-uri si aliati cati mai multi nu cateva mii de membri intr-o alianta cum e acum.Aia e diplomatie, acum e joaca de copii.Mai bine se limiteaza la 100 sau mai putin.
 

DeletedUser

Guest
Avand in vedere ca este un topic foarte important,am sa va rog sa nu faceti spam,raspundeti strict la subiect,nici un alt comentariu in plus...si normal,fara cearta sau jigniri.Daca vad asa ceva pe acest topic,o sa iau masuri foarte dure.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus