Limită membri în alianță

Limită membri în alianță

  • 200

    Voturi: 148 61,9%
  • 300

    Voturi: 15 6,3%
  • 400

    Voturi: 7 2,9%
  • 500

    Voturi: 69 28,9%

  • Total votanți
    239
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Stil

Community Manager
În cursul săptămânii ce urmează vom implementa limita de membri în alianță pentru Lumea Beta. Aceasta va fi dată în funcție de opțiunea dumneavoastră.
 

DeletedUser

Guest
Votat pentru limita de 200 , o lume rapidă nu ar trebuii să aibă mai mult de atât, poate şi atât e prea mult. ;)
 

DeletedUser

Guest
Foarte urat din partea voastra ca limitati nr. de membri in aliante mai ales dupa ce aliantele s-au facut la liber. Nu stiu ce interese ECONOMICE v-au
determinat la aceasta solutie, pentru ca in istorie aliantele niciodata nu au avut o astfel de limitare.
 

DeletedUser

Guest
300

fiind in -300- votez 300 ;))
500 e prea mult poate, dar si daca aliantele devin prea mici se transforma totul intr-un soi de "gang war" local ... ala nu mai e razboi...
O zi buna sa aveti.
 

DeletedUser

Guest
Interese?

de acord cu udnas ,restu numai e nimic de comentat!

Multa bafta la toata lumea
 

DeletedUser

Guest
Limita membrii

Nu ma pricep, insa ma intreb ... daca limita membrilor va fi de 500 membrii sa zicem, ce se intampla cu cei care depasesc maximul impus?
 

DeletedUser

Guest
eu sunt pt 200 cu cat mai putini cu atat ne-am coordona mai bine
 

DeletedUser

Guest
limita de membri

Parerea mea daca pe alpha sa implementat de 200 de membri pe beta sa fie ori mai multi ori mai putini de 250 sau 150 am vazut ca multi doresc o limita alti nu e posibil sa se faca o versiune cu o cladire totusi ca de la 200 de membri ca sa duca alianta pana la 250 sa fie nevoit sa cerceteze o cladire si sa o constuiasca 50 de nivele cate un nivel de fiecare player.
Sau invers de la 100 la 150 sa construiasca cladirea :p
 

DeletedUser

Guest
cat mai putini.
mi se pare total aiurea.
am jucat si alte jocuri de genul.Acolo numarul era limitat de anumite cladiri si nu erau prea multi membri dar oricum..se ajungea la situatia unde nu puteai sa ataci pe nimeni ca era in alianta prietena. Aici ce sa mai spun..toti din jurul meu sunt in aliante si mai sunt si inactivi.

chiar si 200 mi se par multi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus