LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Ce sa cedam ma noob cand noi nu mai aveam pact :))) in baza a ce sa cedam orasele din 55 :))) V am pus eu sa rupeti pactul ?
 

DeletedUser16759

Guest
Cred ca ai gadilit-o si la bazdac pt fuziune :))) si ei i-a placut cum ai gadilit-o la bazdac :)
 

DeletedUser16759

Guest
Acuma inteleg si eu de ce fugea la fusta Ginei pe farsala in prima luna sub pretextul "sa facem puncte"
Pregatea terenul baiatul nostru.
Exact. Gina insasi a fost tradata pe zakros de 7bal in frunte cu miki jun , argon16, budicu, ga marcos si insasi ea a acceptat sa faca fuziunea aceasta cu wild pe farsala....
stii ca pe zakros se plangea ca a rupt wild pactu cu ea, ca nu doarme si bla bla... dar na, bravo lui 7bal ca a stiut sa o gadile la bazdac si i-a placut si ei ..
 

DeletedUser16785

Guest
Exact. Gina insasi a fost tradata pe zakros de 7bal in frunte cu miki jun , argon16, budicu, ga marcos si insasi ea a acceptat sa faca fuziunea aceasta cu wild pe farsala....
stii ca pe zakros se plangea ca a rupt wild pactu cu ea, ca nu doarme si bla bla... dar na, bravo lui 7bal ca a stiut sa o gadile la bazdac si i-a placut si ei ..
mai noob unul din motivele pt care am sters pe Zakros este ruperea pactului cu Gina . Lucru cu care eu nu am fost de acord si am repetat lucrul asta peste tot :))
 

DeletedUser16785

Guest
Rezz iti spun doar atat , eu Iuli sunt intodeauna cu un pas inaintea voastra :))) .
Gucci ti e iti spun doar atat , vezi nu le am eu cu lb romana :))) dar le am destul de bine la capitolul "limba" vezi daca am stiut unde sa ating aha ha ha ha :))))
 

saca 24

Stie Tot
Eu zic ca nu vor mai fi surprize pe grepolis :) Stiti si si voi de ce.
Suntem putini,majoritatea ne stim,vorbim dinainte,etc.S.a dus si chestia cu forumul ascuns..din pacate..
Mie personal imi e dor de serverul athenes.Voua?
 

Gymus

Membru activ
Pacat ca ati avut panarame de jucatori printre voi... ei au stricat lumea. 0 caractere. Au stiut doar sa jigneasca. Nu a stricat Dracu sau Deea ca au dat stergere. Si lumea inca nu e castigata.. Daca aveti un o care sa va lege din nou puteti sa reveniti.
 

DeletedUser16737

Guest
Pacat ca ati avut panarame de jucatori printre voi... ei au stricat lumea. 0 caractere. Au stiut doar sa jigneasca. Nu a stricat Dracu sau Deea ca au dat stergere. Si lumea inca nu e castigata.. Daca aveti un o care sa va lege din nou puteti sa reveniti.
Panaramo aici stiu ca la mine faceai referire,cand o sa vina un coleg de-al meu sa ma faca om fara caracter si panarama atunci iti voi da dreptate,este un joc de lupta in lupta nu menajezi adversarul daca il menajezi te va manca de viu am patit chestia asta pe zakros cand de la new hope am venit in aog ca mi-a zis constantin si i-am menajat pe cei din zona mea ca am zis fosti colegi acum dusmani si o las putin mai moale si m-au luat pe sus de nu am mai stiut de mine.Vrei sa joci undeva unde vrei sa fii menajat spor la farmvilla ca acolo nu te deranjeaza nimeni si nu vei putea fugi in vacanta cand vezi ca esti calarit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16737

Guest
Lumea asta se castiga de catre demos atat de usor din cauza ca noi legendary nu am fost uniti cap coada ci am fost uniti doar in momentele de glorie si in alea de dezastru aruncam vina unul pe altu.Daca am fii fost uniti cum sunt demos nu ar fii castigat ei atat de usor sau poate am fii castigat noi
 

DeletedUser16737

Guest
Si tu gurita mai mica ca pe voi astia din 44 54 alde ank mirona crazy ggodric si altii cei de jos din 45 si 55 v-au salvat,toti ati intrat in vacante cand v-ati vazut calariti si nu mai puteati dormi din cauza mea si a colegilor si ati zic mai bine sa fug ca vin aia de jos si ma salveaza si dupa imi iau si eu laudele ca vai am castigat lumea cu demos.Lumea inca se poate castiga de catre noi dar trebuie o minune si un moment de inspiratie,dar 99 la suta este lumea celor din demos
 

Gymus

Membru activ
Panaramo aici stiu ca la mine faceai referire,cand o sa vina un coleg de-al meu sa ma faca om fara caracter si panarama atunci iti voi da dreptate,este un joc de lupta in lupta nu menajezi adversarul daca il menajezi te va manca de viu am patit chestia asta pe zakros cand de la new hope am venit in aog ca mi-a zis constantin si i-am menajat pe cei din zona mea ca am zis fosti colegi acum dusmani si o las putin mai moale si m-au luat pe sus de nu am mai stiut de mine.Vrei sa joci undeva unde vrei sa fii menajat spor la farmvilla ca acolo nu te deranjeaza nimeni si nu vei putea fugi in vacanta cand vezi ca esti calarit
Am intrat in vacanta ca sa am liniste de sarbatori bai mascariciule ... ai curaj sa vb de zakros ? Cand pierdeai orase pe banda rulanta ? Ai uitat?
 

Gymus

Membru activ
Si sa stii si tu , Costi nici-o data nu a fost pro jocului pe care-l faci tu. Asta te asigur 100%. Tu prin fakeuri te-ai afirmat , fakeuri si injuraturi. Mai bine un anonim decat unul ca tine.
 

Gymus

Membru activ
Si nu ai fost tu singura panarama de acolo.. au mai fost 2-3... dar ma bucur ca te-ai simtit. Te astept pe o viitoare lume , poate o sa inveti si tu ce inseamna sa joci grepolis de placere.
 

DeletedUser16737

Guest
Am intrat in vacanta ca sa am liniste de sarbatori bai mascariciule ... ai curaj sa vb de zakros ? Cand pierdeai orase pe banda rulanta ? Ai uitat?
Pierdeam orase din cauza ca new hope stiau ca invat pentru bac si ma pisam pe el de joc,constantin stiu ca nu era de acord si tot incerca sa ma indrepte dar asta imi este stilul de joc sunt provocat apelez la dastea nu sunt provocat joc linistit :) de aceia am zis cand o sa vina un coleg de-al meu sa zica ca sunt un caracter infect iti voi da dreptate,tu ca adversar daca ma provoci normal ca-ti arat jocul urat si nu respect
 

DeletedUser16737

Guest
Cu fake-urile pe lumea asta nu am inceput eu,cei care au dat in mine au crezut ca daca vor da ca oile ma vor intrece prin a da cu fake-urile doar ca ei dau in mine eu dadeam in cei cu familie cu copii mici ca poate asa se vor opri :)
 

DeletedUser9610

Guest
Bilosule, ce te certi bre aici la noi pe Delos, du-te la tine pe farsala
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser6507

Guest
a eu am recrutat dusmani :)))
pt mine nu exista dusmani exista adversari :)) .
si daca e sa o luam asa pana sa rupeti pactul cine a invitat ma mai multi "dusmani noi Wild sau voi Sons :))) .
Ne am permis si noi sa invitam 5 jucatori si nu v a comvenit ati sarit rapid cu atacuri nave pe ei si ati si rupt pactul :)) .
Nu ca pactul ala nu s ar fi rupt la un moment dat ( inclusiv intelegerea a fost pana la dominatie ).
E un joc de strategie si strategia Wild a fost mai buna pana acum ca si strategia voastra .
apreciati lucrul asta :) poate lumea asta e totusi lumea voastra ... se pot intampla multe .... daca nu pe alta lume o sa iesiti invingatori .
Ti-am mai spus si la telefon ce inseamna strategie:),aia nu se numeste strategie ca faci pactu cu A B C si tu ai pact pe ascuns cu alt adversar care te ajuta la castigarea unui server,aia se numeste "prostie"nu strategie.
 

DeletedUser16737

Guest
Da :) pizdele nu au ce cauta in marea 55 daia esti fugit in alta mare =)))
 
Sus