LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Mare greseala ai face daca nu i-ai primi, ei fac parte din wild, aici nu au fost in apele lor.
Nu ati avut lider gabriel .
Acum serios nu am treaba cu dracul mort mi se pare baiat ok , dar nu e liderul ala care cand zice cv , lumea sa percuteze ... Deea si Andrey sunt 0 la strategie ....
Dar la nick uri ati avut nick uri de jucatori ff buni ca nu ati stiut sa va folositi de ei asta e alta treaba .
Cum imi zicea Braveknight acum vre 7-8 ani " si o dormeza daca sti sa te folosesti de ea face cat unul activ "
O seara linistita sa aveti , capul sus maine e o noua zi !
 

DeletedUser16825

Guest
Ei glumesc si eu :)))) 5 fete are si capone si alea sa i le fur :)))) in Wild sunt vreo 30-40 :)))) La un moment dat au facut academie de Fete :))))

Ia-le mah tu pe toate, sa fii iubit
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

andreyy92

Membru activ
Felicitari de victorie, e lumea voastra.
Nu sterg, am jucatori care inca vor sa continue es voi fi alaturi de ei pana la capat. Raman aici ca un junghi in coaste pentru voi.
Ne au omorat bisericutele si nenumaratii lideri. Nu sunt 0 la strategie dar nu mi a permis timpul sa ma implic mai mult fiind plecat de la 7 dimineata pana la 22 seara aproape in fiecare zi ba la facultate, stagii de practica, job, etc..
Atat am putut, am avut cateva contradictii cu anumiti jucatori, daca i am jignit chiar imi cer scuze.
Poate ne revedem pe alta lume, am nevoie de o pauza momentan..in ultima luna nu cred ca am reusit sa dorm peate 3 ore pe noapte de cateva ori..
A fost singura lume pe care alarma suna dupa ce ajungea atacul..sau chiar cand nava era deja blindata:)) dar aia e..asta e jocul..e frumos dar il strica anumite orgolii si caractere
Felicitari inca o data
 

DeletedUser16825

Guest
n5SKRrGKv.png


Asa tati, vezi ca se poate sa fi cretin pana la capat? Felicitari!

Eu iti propun sa nu-ti mai pierzi timpul pe joc, ca-l pierzi degeaba.. de castigat nu castigi, de fantomizat, te fantomizezi... ca lider esti praf, iar internele n-au nevoie de prea mult timp... asa ca mai bine investeste-ti timpul in lectura, in lb romana.. invata sa scrii, sa te exprimi cat de cat coerent.. iti faci un bine tie, apoi copiilor tai, daca o sa ai... ( Eu sper totusi sa nu se intample asta )... Sunt deja destui analfabeti in Ro, in frunte cu tine... nu cred ca mai este loc si pentru altii..

Poza asta nu prea te ajuta sa fii badboy-ul pe care vrei sa-l arati in mesaje.. tarane.. pune mana si cere niste lectii de '' pozitionare '' ca si la capitolul asta esti praf... dar oare la ce capitol te poti lauda si tu intr-adevar ca esti bun ? ... Dupa manute, cred ca te pricepi perfect la masturbarea cailor :)))

i1GdGRzpd.png


Mesaj de la brigada vesela : Daca nu esti in stare sa pui totusi mana pe o carte, macar pune-i tu mana pe fund fetei... :))) macar atat.. pigmeu' dracu...
 

DeletedUser15930

Guest
Taran ești mai pigmeule.
n5SKRrGKv.png


Asa tati, vezi ca se poate sa fi cretin pana la capat? Felicitari!

Eu iti propun sa nu-ti mai pierzi timpul pe joc, ca-l pierzi degeaba.. de castigat nu castigi, de fantomizat, te fantomizezi... ca lider esti praf, iar internele n-au nevoie de prea mult timp... asa ca mai bine investeste-ti timpul in lectura, in lb romana.. invata sa scrii, sa te exprimi cat de cat coerent.. iti faci un bine tie, apoi copiilor tai, daca o sa ai... ( Eu sper totusi sa nu se intample asta )... Sunt deja destui analfabeti in Ro, in frunte cu tine... nu cred ca mai este loc si pentru altii..

Poza asta nu prea te ajuta sa fii badboy-ul pe care vrei sa-l arati in mesaje.. tarane.. pune mana si cere niste lectii de '' pozitionare '' ca si la capitolul asta esti praf... dar oare la ce capitol te poti lauda si tu intr-adevar ca esti bun ? ... Dupa manute, cred ca te pricepi perfect la masturbarea cailor :)))

i1GdGRzpd.png


Mesaj de la brigada vesela : Daca nu esti in stare sa pui totusi mana pe o carte, macar pune-i tu mana pe fund fetei... :))) macar atat.. pigmeu' dracu...
 

DeletedUser15930

Guest
Când eram mici și ne jucam în fața blocului ori în pauze, la școală, erau întotdeauna câțiva care nu acceptau când pierdeau. Găseau mii de pretexte și aduceau mii de obiecții absurde, încercând să întoarcă situația în favoarea lor. Îi numeam "ofticoși", că se ofticau mult prea repede, și reușeau să schimbe un joc de copii în ceva amar.
Anii au trecut, ofticoșii au crescut, iar unii dintre ei au rămas aceleași ființe dificile și incapabile să accepte un eșec, chiar în fata evidenței. Caută în permanență să arunce vina pe alții pentru problemele lor și să se răzbune (ca văcarul pe sat, gen) că lucrurile nu au ieșit fix așa cum au vrut ei. Precum în comentariile ultimelor postări de mai sus.
Să te ferească Dumnezeu să intri în vizorul vreunul ofticos din ăsta, care a crescut mare degeaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
n5SKRrGKv.png


Asa tati, vezi ca se poate sa fi cretin pana la capat? Felicitari!

Eu iti propun sa nu-ti mai pierzi timpul pe joc, ca-l pierzi degeaba.. de castigat nu castigi, de fantomizat, te fantomizezi... ca lider esti praf, iar internele n-au nevoie de prea mult timp... asa ca mai bine investeste-ti timpul in lectura, in lb romana.. invata sa scrii, sa te exprimi cat de cat coerent.. iti faci un bine tie, apoi copiilor tai, daca o sa ai... ( Eu sper totusi sa nu se intample asta )... Sunt deja destui analfabeti in Ro, in frunte cu tine... nu cred ca mai este loc si pentru altii..

Poza asta nu prea te ajuta sa fii badboy-ul pe care vrei sa-l arati in mesaje.. tarane.. pune mana si cere niste lectii de '' pozitionare '' ca si la capitolul asta esti praf... dar oare la ce capitol te poti lauda si tu intr-adevar ca esti bun ? ... Dupa manute, cred ca te pricepi perfect la masturbarea cailor :)))

i1GdGRzpd.png


Mesaj de la brigada vesela : Daca nu esti in stare sa pui totusi mana pe o carte, macar pune-i tu mana pe fund fetei... :))) macar atat.. pigmeu' dracu...
Ca sa fac o mica gluma sper sa nu se supere :)))
sta mai bine pe cur el ca si ea :))) de aia a pus mana ea ha ha ha :))))
 

DeletedUser16785

Guest
Nu toti pot fi perfecti ca si tine :)))
...cred ca inca plangi ca esti pe cale sa pierzi a doua lume consecutiv in fatza Wild din postura de Lider :)))) .
Comentariul asta se ridica la asteptarile tale ?
 

DeletedUser16303

Guest
Felicitari de victorie, e lumea voastra.
Nu sterg, am jucatori care inca vor sa continue es voi fi alaturi de ei pana la capat. Raman aici ca un junghi in coaste pentru voi.
Ne au omorat bisericutele si nenumaratii lideri. Nu sunt 0 la strategie dar nu mi a permis timpul sa ma implic mai mult fiind plecat de la 7 dimineata pana la 22 seara aproape in fiecare zi ba la facultate, stagii de practica, job, etc..
Atat am putut, am avut cateva contradictii cu anumiti jucatori, daca i am jignit chiar imi cer scuze.
Poate ne revedem pe alta lume, am nevoie de o pauza momentan..in ultima luna nu cred ca am reusit sa dorm peate 3 ore pe noapte de cateva ori..
A fost singura lume pe care alarma suna dupa ce ajungea atacul..sau chiar cand nava era deja blindata:)) dar aia e..asta e jocul..e frumos dar il strica anumite orgolii si caractere
Felicitari inca o data
respect colegu.
ca lider te formezi si te calesti prin infrangeri . si eu am incasat multe dar de fiecare data am judecat ca tine.
or sa vie si victoriile . Caracterul nu se formeaza. ala e al tau
 

DeletedUser16833

Guest
Bravo felicitari pentru lume dar nu ati castigat-o ca ati fost voi wow mai mult cu ajutorul nostru din cauza certurilor dintre noi.
Asa imi cer scuze celor carora le-am injurat famiile asta ca sa nu ziceti ca sunt super bulangiu si capone ai ub pe wapp stii ce ramane de facut cand am vb sa-mi zici cine era x ala
ce labagiu!!!!!!!!!!!!
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

da prostule eu sunt Taz si ma pish pe tine oricand!!!! Infectule! Grasule!
esti o curva fraiere dupa ce se pisha toti pe tine. lingaule!
 

DeletedUser13143

Guest
:)) mai are rost sa discutam cum ai câștigat zakros sau farsala ?
 

DeletedUser16737

Guest
ce labagiu!!!!!!!!!!!!
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

da prostule eu sunt Taz si ma pish pe tine oricand!!!! Infectule! Grasule!
esti o curva fraiere dupa ce se pisha toti pe tine. lingaule!
Ba cacatule tu niciodata singur nu o sa faci nimic=))))tu castigi pe spatele demosului=))))) pot la fel de bine inca sa injur dar cu ce scop?Lumea s-a dus,sangele in mine nu mai fierbe si joc acum de fun pe delos=)))) dar ne mai gasim pe alte lumi :)
 

DeletedUser16759

Guest
Nu toti pot fi perfecti ca si tine :)))
...cred ca inca plangi ca esti pe cale sa pierzi a doua lume consecutiv in fatza Wild din postura de Lider :)))) .
Comentariul asta se ridica la asteptarile tale ?
Maximus sa planga ? e doar un joc.. tine minte ca daca maximus voia sa castige.. putea juca numai in aliante renumite precum demos kratos, wild .. dar el a jucat cu cativa de placerea jocului .. si de ce nu, sa castige cinstit. el e cu fruntea sus ca a jucat cinstit.. in schimb tu ? ai recrutat dusmanii

nu baga duma aia ca ai luat 5 jucatori si dupa am rupt pactu si ai luat si restu. gina era cu voi de cand era banat paturile si dark... deci.. esti un mincinos
 

DeletedUser16785

Guest
a eu am recrutat dusmani :)))
pt mine nu exista dusmani exista adversari :)) .
si daca e sa o luam asa pana sa rupeti pactul cine a invitat ma mai multi "dusmani noi Wild sau voi Sons :))) .
Ne am permis si noi sa invitam 5 jucatori si nu v a comvenit ati sarit rapid cu atacuri nave pe ei si ati si rupt pactul :)) .
Nu ca pactul ala nu s ar fi rupt la un moment dat ( inclusiv intelegerea a fost pana la dominatie ).
E un joc de strategie si strategia Wild a fost mai buna pana acum ca si strategia voastra .
apreciati lucrul asta :) poate lumea asta e totusi lumea voastra ... se pot intampla multe .... daca nu pe alta lume o sa iesiti invingatori .
 

saca 24

Stie Tot
Deci aici a castigat demos.ul?
Pe farsala cum sta treaba?ca nu.s la curent.
Aa..am si eu o mica rugaminte de petarda si jucator noob ce sunt.nu mai aduceti aminte de zakros,ca ma ,,zgarie" atat auditiv cat si vizual. :D
Felicitari castigatorilor! :)
 

DeletedUser16759

Guest
Ne am permis si noi sa invitam 5 jucatori si nu v a comvenit ati sarit rapid cu atacuri nave pe ei si ati si rupt pactul :)) .
Lasa minciunile :) nu te da mai rotund ca nu esti . Esti 0 barat. Minti cu nerusinare. Nu ai luat nici un 5... ai luat pe toti o data. fuziunea era deja facuta cand ai luat aia 5.. si restu urmau sa vina.
nici tu nu sti ce minciuni sa mai bagi..
+ ca sons a cedat ce orase avea in 54.. voi ? nu... mi-ar fi si scarba sa mai joc grepolis in locul tau .. .degeaba esti lider daca nu respecti.
 

DeletedUser16785

Guest
:))) ce sa respect ma ??? ce nu sa respectat ??? noi am rupt pactul sau voi?? va tot cacati atata pe voi .... ca ba fake uri, ba admini ,ba nu sa respectat nu stiu ce .. sunteti buni cuceriti ne , scoteti ne din harta ... sunteti buni dati ne cu harta in cap ... cand nu sunteti in stare sa cuceriti dati vina pe ceilalti, ca nu stiu ce , cred ca din cauza ca am recrutat noi din angels nu puteti baga voi nave pe noi :))).
Mie mi ar fi rusine sa ma cac pe mine pe forum si defapt pe joc 0 , cautati in continuare motive pt incapabilitatea voastra ca la asta sunteti buni .
 

DeletedUser16759

Guest
Nu a cautat nimeni motive :) Din contra, tu cauti motive.
Noi nu ne-am plans ca nu putem baga nave sau de fake-uri... cel putin eu nu m-am plans ca iau fake :)

tu te-ai plans la gina sa intre la tine cu ai ei ca sa castigi lumea :) deci cine a plans ? 7 OUA MARI A PLANS :)
 
Sus