LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16759

Guest
Inca o data felicitari celor din demos si imi cer scuze ca am injurat famiile si sa ne auzim cu bine.
Gucci tu sugi pula
Gucci cum pe lumea noua te-ai bucurat ca a intrat un hibrid dintre wild si demos pe mare cu mine si ai dat mesaj unuia de acolo sau global in alianta ca sa ma bata pe mine la fel de bine puteai sa fii tu in locul lor stiind unde vom intra dar na mereu ai fugit de lupta si ai pupat lumea in cur ca sa fii mereu de partea castigatoare dar nu ti-a iesit de fiecare data

Daca nu iti sta in pantalonasi.. bagati-o in gura, poate acolo are loc.. Sigur are.

Si nu am fugit la caldurica daca te referi la "Farsala" unde joc. sunt pe front alaturi de dragos, maxi taxi, xynar, jusepe, manastireanu si ne descurcam cu brio si noi nu ne-am plans pe aici pe extern ca primim fake-uri, ca incasam atacuri nocturne sau sa injuram cum faci tu pe "Delos" .
Este o diferenta de la cer la pamant intre mine si tine.. Tu esti pe o scara inferioara , pe cand eu.. pe o scara superioara tie :)

Ceau ceau
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser10166

Guest
In mare parte ai dreptate Adi cam 40% din noi am activat in Demos inclusiv eu am fost lider in Demos dar nu aripa :)))) . Suntem o familie (jucatori) adunata din mai multe aliante puternice care activeaza sau nu mai activeaza gen Demos , Piratii ,Friends ,Cainii , Clan s.a .
Chiar vorbeam acum o ora cu Capone ca pe asediu de 2-3 ani Doar Demos si Wild castiga lumii :))) .
Na desigur exista si intelegerea dintre mn si Capone ca unde activati voi sa nu ne bagam noi si invers datorita jucatorilor ce activeaza in ambele grupuri.

Salutare Iulica apreciez corectia, si e indreptatita... ma mai ia si pe mine valul... Tu cand mai ai de gand sa ajungi prin orasul natal?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16737

Guest
M-am plans eu de fake-uri?Duc multe batalii de fake-uri pe zile saptamani luni anii indelungati si de injurat gura mica ca ai injurat si ai creat grupuri in care ii bagati pe aia din wild si ii injurati,ii sunati cu ascuns si dastea.Eu macar imi mai cer scuze si zic pe fata nu ca tine dupa alte conturi alte numere sau numar privat.Mesajul tau la The Funny Team pe asta noua a rezultat ce cacat esti la cur sa vii chiar tu sa te bati cu mine si esti bucuros ca altii poate vor face treaba asta si daca ma vor bate jos palaria si tu te vei mandri cu asta si vei inflori ca sa apari si tu pe acolo desi esti la zeci de insule de mine =))))
 

DeletedUser16785

Guest
Pe o lume viitoare dupa ce terminam Farsala ... miki ,deea , vali vor fi iar in Wild . ca nah sunt jucatori Wild , Lideri Wild ,Wild e casa lor -grupul lor .... indiferent ce spuneti voi sunt jucatori buni , activi ...Pe mn unul nu m au dezamagit in harta ( m au dezamagit pe alte planuri ..la un moment dat... ) .
Dar eu spun atat degeaba esti jucator bun daca nu ai echipa in spate . in 5 jucatori nu poti tine piept la toata harta .. la un moment dat clachezi ....( ma refer la general )
 

DeletedUser16785

Guest
Salutare Iulica apreciez corectia, si e indreptatita... ma mai ia si pe mine valul... Tu cand mai ai de gand sa ajungi prin orasul natal?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Am fost vara trecuta cateva zile , o sa vin si vara asta . Tu cum esti ? esti ok ?
 

DeletedUser16839

Guest
Pe o lume viitoare dupa ce terminam Farsala ... miki ,deea , vali vor fi iar in Wild . ca nah sunt jucatori Wild , Lideri Wild ,Wild e casa lor -grupul lor .... indiferent ce spuneti voi sunt jucatori buni , activi ...Pe mn unul nu m au dezamagit in harta ( m au dezamagit pe alte planuri ..la un moment dat... ) .
Dar eu spun atat degeaba esti jucator bun daca nu ai echipa in spate . in 5 jucatori nu poti tine piept la toata harta .. la un moment dat clachezi ....( ma refer la general )

adu-i mă pe toți
deblochează mă dreacu de pe wapp să ți zic scriu cv
 

DeletedUser16737

Guest
Apropo fallen imi cer scuze ca te-am injurat tu ai vazut inaintea noastra problema si ai incercat sa ne deschizi ochii dar deja intrasem in patina nervilor si nimeni nu mai gandea limpede si chiar si oanei imi cer scuze a doua oara cand o fac...ca am mai placat o data in fata ei cand am jucat cu alde capone...
 

DeletedUser16759

Guest
Apropo fallen imi cer scuze ca te-am injurat tu ai vazut inaintea noastra problema si ai incercat sa ne deschizi ochii dar deja intrasem in patina nervilor si nimeni nu mai gandea limpede si chiar si oanei imi cer scuze a doua oara cand o fac...ca am mai placat o data in fata ei cand am jucat cu alde capone...
Da da. Linge linge,e buna ciocolata :)
 

DeletedUser16832

Guest
Au avut cati jucatori au vrut ... Dar cand iti pierzi timpul si te obosesti psihic cu fake , nu mai poti conduce o alianta ... Cand is 7 lideri , 12 pareri si nici unu nu are veto , tot e degeaba . Pana la urma nu jucam bambilici !
Puteau sa fie si 1000 atata timp cat unu nu a pus piciorul in prag. Sau chiar daca a pus sa nu fie sustinut.
Am si eu partea mea de vina.. Oricum cine stie cand voi mai juca grepolis probabil dupa bac cine stie :D.
 

DeletedUser16737

Guest
Ba prostu satului nu ling dar acum cand a trecut febra jocului si toti nervii realizezi cu ce ai gresit dar un prost ca tine ce sa stie.Au jucat cu noi si dupa au plecat in demos cat a fost cu noi vorbeam cu el si dastea si cu oana vorbeam glumeam una alta dar tu mereu sa creezi cearta si dastea,pe farsala ai facut cu anonymous daia a renuntat gina la tine
 

DeletedUser16785

Guest
Nu te deblochez ma .
Nu imi plac astia cu 2 fetze una scrie in privat si alta pe la spate , apreciez pe cei care imi spun in fatza ce au de zis indiferent daca e de bine sau de rau , eu asa am procedat cu tine .
In rest nu am nimic cu tine dar ma deranjat lucrul ala .
 

DeletedUser16832

Guest
Pe o lume viitoare dupa ce terminam Farsala ... miki ,deea , vali vor fi iar in Wild . ca nah sunt jucatori Wild , Lideri Wild ,Wild e casa lor -grupul lor .... indiferent ce spuneti voi sunt jucatori buni , activi ...Pe mn unul nu m au dezamagit in harta ( m au dezamagit pe alte planuri ..la un moment dat... ) .
Dar eu spun atat degeaba esti jucator bun daca nu ai echipa in spate . in 5 jucatori nu poti tine piept la toata harta .. la un moment dat clachezi ....( ma refer la general )
Mare greseala ai face daca nu i-ai primi, ei fac parte din wild, aici nu au fost in apele lor.
 

DeletedUser16832

Guest
In rest toate bune baietii ne mai auzim noi, spor la joc!
 

DeletedUser16785

Guest
Demosarilor va suparati daca o invit pe Oana pe o lume viitoare cu noi in Wild :))) Noua ne place sa fim inconjurati de fete cat mai multe .
 

DeletedUser16839

Guest
Nu te deblochez ma .
Nu imi plac astia cu 2 fetze una scrie in privat si alta pe la spate , apreciez pe cei care imi spun in fatza ce au de zis indiferent daca e de bine sau de rau , eu asa am procedat cu tine .
In rest nu am nimic cu tine dar ma deranjat lucrul ala .


ce am zis pe la spate măă bilosule nu fi fraier.
 

DeletedUser16785

Guest
Ei glumesc si eu :)))) 5 fete are si capone si alea sa i le fur :)))) in Wild sunt vreo 30-40 :)))) La un moment dat au facut academie de Fete :))))
 
Sus