La ce ne foloseste politetea pe forum?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3991

Guest
Cred ca nu se supara nimeni daca facem putin off-topic aici :) !
kinky , pe ce lume/lumi activezi?
 

DeletedUser

Guest
Tu alta treaba decat sa activezi pe toate lumile posibile nu ai ?
Un job ceva ca restul oamenilor normali...
 

DeletedUser6312

Guest
Poseidon, noi doi parca ne cunoastem de pe my? Ai jucat sau joci pe my?
 

DeletedUser

Guest
Da, ziua mea e minunata :)
Sa vezi ce misto e la "Bursa locurilor de munca", acolo poti sa spui toata ziua "Buna ziua" :D

Si la un job poti spune toata ziua buna ziua, sa vezi ce minunat te simti.

E misto sa faci altceva decat sa joci pe toate lumile pe toate jocurile de la inno doar sa pierzi vremea...
 

DeletedUser

Guest
Buna seara, stimati forumisti:))
In mod evident aceasta intrebare e pusa...doar pentru a spori activitatea pe forum, pentru a socializa, pentru a interactiona si cu ceilalti membrii ai acestui grup select, pentru a vedea cum gandesc, ce fel de exprimare folosesc...Nu?? Pentru ca nu-mi imaginez cum si-ar putea pune cineva o asemenea intrebare...existentiala:)) Acesta este un joc de strategie...dar si de socializare (implicatia evidenta a faptului ca exista aliante!)...si pe forum e tot cam la fel, chiar daca unii nu mai activeaza pe nicio lume.Formulele de convenienta sunt, e adevarat,optionale dar...de ce sa nu le folosim? Simpla ta prezenta in cadrul acestei comunitati impune anumite norme. Si e adevarat...nu te obliga nimeni sa fi prietenos.Dar daca chiar vrei sa te bucuri de farmecul acestui joc...nu vad de ce nu ai fi.
 

DeletedUser

Guest
neatza frati forumisti. ce faceti ? cum o mai duceti ? :)) sper sa fie o buna ziua astazi :)). sunteti deacord cu mine ? si dupa inviere dupa ce ajungeti acasa sa aveti o noapte buna ? :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus