La ce ne foloseste politetea pe forum?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Vad pe toate forumurile (inclusiv pe al meu) forumisti care primul lucru pe care il fac e sa salute... "Neata" "Buna ziua" "Noapte buna"... ce e cu frasoneala asta cu salutul ? Nu se cunosc unii pe altii, habar nu au fiecare pe ce insula traieste, dar ei se saluta. De parca da careva 2 parale daca salut sau nu cand scriu ce imi trece prin capatana.

Daca ma intrebi pe mine, treaba asta e plina de falsitate si degeabala.Posteaza frate ce e de postat, nu e nevoie sa te spargi in figuri de politeturi aiurea.

Si in general, mai rariti-o dom'le cu politetea exagerata si spuneti ce aveti de zis fara sa pareti acei Mihai Ungureanu ai politeturilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
A inceput unu' cu orgoliu.Hia frate' traieti pe alta planeta.
App:Scz,Neatza=]]
 

DeletedUser

Guest
Daca la tine cand saluti pe forum e falsitate nu inseamna ca si la ceilalti e.
Eu îi consider pe toti cei de pe forum prieteni,neconditionat ,din respect, pentru ca in viata reala sunt si ei persoane ca si noi .
 

DeletedUser

Guest
Acum tradu ce ai scris, mi-e lene sa folosesc google translator. Din hi5 in romana nu traduce gugalu.

da tu cine sorele esti ? hai jet acolo la tine la ma-ta acasa sau pe mahala si nu vb cu politete. daca tu nu esti un educat. asta nu inseamna ca trebe sa te mandresti si sa dai exemple si celorlalto jucatori. aici suntem toti prieteni. asa ca tineti gura mai mica X(X(X(X(


APP. SALUTARE PRIETENI :D.
 

DeletedUser7784

Guest
Nevrand sa ma bag aiurea in seama....vreau sa il intreb pe colegul nostru... cu ce il deranjeaza pe el daca ,,forumisti`` saluta sau nu saluta?
 

DeletedUser3207

Guest
SaMoaraGeta face parte din seria: "Cartoon Network" :))
 

DeletedUser3991

Guest
Castigi mai mult in viata daca esti politicos decat atunci cand nu ai fi!

Posteaza frate ce e de postat, nu e nevoie sa te spargi in figuri de politeturi aiurea.

daca e asa cum zici tu , urmareste urmatorul exemplu : intalnesti o fata live, nu o cunosti, nu te cunoaste dar trasaturile ei fizice te atrag; ce faci?
ii zici "buna" sau ii spui , direct, fara "frasoneala" hai sa ne f***m ?
 

DeletedUser6312

Guest
Buna ziua, Poseidon :D ai de la mine un plus de reputatie pentru postare :)
 

DeletedUser7784

Guest
Castigi mai mult in viata daca esti politicos decat atunci cand nu ai fi!



daca e asa cum zici tu , urmareste urmatorul exemplu : intalnesti o fata live, nu o cunosti, nu te cunoaste dar trasaturile ei fizice te atrag; ce faci?
ii zici "buna" sau ii spui , direct, fara "frasoneala" hai sa ne f***m ?


:))))))))))...el\ea asa va face
 

DeletedUser3991

Guest
Buna ziua kinky :) tie si restul colegilor forumisti de aici:)
 

DeletedUser

Guest
Parca ati fi la intrunirea alcoolicilor anonimi, sa moara geta de nu :D

"Buna ziua" sunt anonimu alcoolic si imi place sa salut toata ziua!
"Neata" sunt fumatoare inraita, fumez de dimineata pana seara, pana imi iese pe urechi
"Buna seara" sunt Gigel cel mic si sunt palmas, asta e ocupatia mea...din pacate e unica mea ocupatie.


Hai sa ne luam de manutza si sa cantam un canticel frumos "Buna ziua, buna dimineata forum, buna seara Gigele, somn usor, bine v-am gasit bine ai plecat, bine ca nu e rau!"

E vorba de salutul aiurea pe un forum de dimineata pana seara, nu de viata reala unde normele sociale te obliga sa faci asta.
 

DeletedUser3207

Guest
Buna ziua tuturor forumistilor prezenti,si o buna ziua mai speciala pentru kinkyshor
 

DeletedUser

Guest
Se trezeste forumistu dimineata , deschide forumu si prima treaba postata : "Neata!"
WTF, pe cine dreq intereseaza cum ti-e tie, bre forumist dimineata.
Zi ce ai de zis si treci mai departe.

Bravo, ma simt mult mai bine ca pe un forum mi-ai zis tu buna ziua. Ca fara sa imi zici tu forumist buna ziua cred ca imi mergea prost toata ziua.

Nu uita sa intri si la 10 seara sa zici noapte buna si maine dimineata sa zici neaparat "Neata!", nu cumva sa ramana forumul fara salutul tau, ca poate face implozie sau ceva.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus